Otrokovice

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FBC ČPP OSTRAVA - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 10:4
branky: 3. Jiří Bauer, 10. Panu Kotilainen, 11. Wojciech Malajka, 12. Matyáš Šindler, 16. Panu Kotilainen, 33. Wojciech Malajka, 42. Michal Sládek, 48. Dominik Klimscha, 49. Dominik Klimscha, 58. Jan Daniš - 19. Ladislav Gál, 31. Jakub Haša, 33. Matěj Kostka, 43. František Vykopal; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; diváků: 261; zásahy brankářů: Štěpán Laja 15 - Radovan Michajlovič 10; po třetinách: 5:1, 1:2, 4:1
60:00 Komentář trenéra hostí pana Michala Kvapila: První třetinu jsme zůstali v šatně a Ostrava nás tvrdě potrestala. Opět jsme měli hodně ztrát a domácí z brejků trestali. Nevyužité přesilovky a hra ve předu tam jsme v křeči. Máme dva zápasy abychom s tím něco dokazali udělat. Domácí byli dnes lepším týmem a zaslouží si body.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Tomáše Svačinky: Dneska skvělý výkon celého týmu. Do puntíku jsme plnili to, co jsme si řekli v přípravě a na tréninku. Trošku hluchá druhá třetina, kdy soupeř musel hrát aktivněji a dostával nás pod tlak. Ve třetí třetině jsme měli hru pod kontrolou a zúročili to góly. Žijeme, jedeme dál. Děkuji soupeři, divákům a rozhodčím.
60:00 Střely celkem: 20 - 19
60:00 Střely ve 3. třetině: 9 - 7
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:41 Otrokovice znovu v šesti.
57:01 Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
57:01 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 10:4
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #38 Jan Daniš, asistoval #43 Michal Sládek (10:4)
57:01 Daniš si Michajloviče šikovně oběhl a dává gól!
56:04 Otrokovice to zkouší v šesti.
55:43 Hosté se pořád nevzdávají, ale na Ostravě jde vidět, že už to nechtějí pokazit a drží se zkrátka.
54:14 Otrokovice na míčku, zatím na své polovině.
52:56 Michajlovič nesmírně vychytal Malajku, který na něj běžel sám.
51:51 Klimscha se objevil sám před Michajlovičem, ale míček mu uskočil.
50:32 Kouzelné ruce Sládka nyní při jeho kličce nezafungovaly a přestřeluje bránu.
49:07 FBC běželo 2na1, Posselt to vzal na sebe, vystřelil, bohužel míček zamířil přímo do bloku.
48:10 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 9:4
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #18 Dominik Klimscha, asistoval #16 Panu Kotilainen (9:4)
48:02 Hosté dostali dvě výhodné standardky a z obou dostali gól.
47:38 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 8:4
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #18 Dominik Klimscha, asistoval #17 Marek Lípový (8:4)
46:43 Otrokovice obléhají útočnou polovinu.
45:20 Další zajímavá šance domácích, škoda jen, že Šindler nahrával naslepo a míčku se ujaly Otrokovice.
44:32 Žádná akce, Otrokovice kombinují na své polovině.
42:58 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 7:4
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #50 Lukáš Pešat (7:4)
42:58 Skvěla střela tahem Vykopala končí za zády Laji.
42:23 Otrokovice uklidňují hru na vlastní polovině.
41:11 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 7:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #43 Michal Sládek z trestného střílení (7:3)
40:30 Perfektní zákrok Laji proti střele z první z hole Gála.
40:00 Dnešní utkání sleduje 261 diváků, děkujeme.
40:00 Střely ve 2. třetině: 4 - 7
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:35 Ostrava už nemá žádnou převahu jako v první třetině, zatím je velmi dobře drží Laja.
36:01 Domácí hrají v plném počtu.
35:05 Dokonce se dostali i k míčku.
34:41 Domácí zatím velmi pěkně brání.
34:01 Vyloučen hráč #23 Petr Stejskal družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání
33:24 Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro hosty.
32:58 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 6:3
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #26 Matěj Kostka, asistoval #50 Lukáš Pešat (6:3)
32:58 A Otrokovice rychle vrací úder.
32:45 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 6:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #9 Wojciech Malajka, asistoval #25 Matyáš Šindler (6:2)
32:24 Haša se dostal ke střele, bekhendem trefuje pouze hrudník domácího brankáře.
31:38 Vyloučen hráč #33 Ladislav Gál družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování florbalky
30:55 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 5:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #91 Lukáš Petřík (5:2)
30:42 Daniš v samostatném úniku 1na0 nic nevymyslel, a tak šanci zahodil.
29:39 Klimscha šikovně vybojoval míček, běžel do útoku, ale sám sebe dostal pod tlak, když běžel za bránu hostí, kde ho semkli dva protihráči.
28:28 Ostravě se oslabení podařilo odbránit a hraje v plném počtu.
27:01 Hosté se zatím nedostali ke střele.
26:28 Vyloučen hráč #27 Dominik Eichner družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:40 Otrokovice kombinují na útočné polovině.
24:24 Otrokovičtí hráči si přihrávají na své polovině a domácí čekají, co se stane.
22:44 Kotilainen byl uzavřený v rohu na útočné polovině a ztrácí míček, Otrokovice jdou hned do protiútoku.
21:44 Zatím žádná akce ani střela.
20:32 Třetinu na íčku začíná opět Ostrava.
20:00 Střely v 1. třetině: 7 - 5
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:05 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 5:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #88 František Vykopal (5:1)
18:05 Gálovi se povedlo trefit míček ze vzduchu přímo za záda Laji.
17:35 Vyloučen hráč #88 Marek Zapletal družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:49 Opět skvělý Laja proti pokusu Haši.
15:47 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 5:0
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #16 Panu Kotilainen, asistoval #25 Matyáš Šindler (5:0)
15:47 Jedovatá střela Kotilainena zamířila přímo do růžku brány.
14:47 Vyloučen hráč #42 Denis Zimmer družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:18 Zajímavá akce Pešata s Vykopalem, druhému jmenovanému však při střele sjel míček.
13:11 Ostrava drží míček ve svém obranném pásmu.
11:54 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 4:0
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #38 Jan Daniš (4:0)
11:54 A další krásná střela!
10:56 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:0
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #9 Wojciech Malajka, asistoval #18 Dominik Klimscha (3:0)
10:56 Rozehrávka z rohu vede k dalšímu gólu domácích!
10:27 Jedovatá pozemní střela Daniše míří bohužel mimo.
09:53 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:0
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #16 Panu Kotilainen, asistoval #38 Jan Daniš (2:0)
09:48 Domácí jdou dva na nulu, snad z toho něco bude.
08:11 Haša ohrozil domácí bránu jak střelou, tak dorážkou. Laja opět perfektní.
07:11 Laja šikovně vykryl střelu Pešata.
06:25 Krásně promyšlená akce domácích nakonec nevyšla podle představ a ve finální fázi ji zastavuje Gál.
05:07 Střela Klimschy letí přímo do prvního hráče před ním.
03:33 Hra se přelévá ze strany na stranu, zatím nejde vidět převaha žádného týmu.
02:31 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #43 Michal Sládek (1:0)
02:24 Haša se dostal do výhodné pozice, jeho střela však mířila do bloku.
01:49 Hosté drží míček na své polovině.
00:42 Klimscha chtěl poslat chytrou přihrávku na Malajku, nakonec míček zastavil Gál.
00:01 Úvodní buly pro Ostravu.