3:7
    Dominik HUDE
    (Kadavý)

Florbal Torpedo Havířov - itelligence Bulldogs Brno 3:7
branky: 10. Lukáš Šurik, 24. Dominik Dohnal, 50. Dominik Křístek - 11. Tibor Taibl, 20. Oliver Gold, 30. Michal Stráský, 40. Michal Stráský, 44. Michal Stráský, 51. Tomáš Kadavý, 56. Dominik Hude; rozhodčí: Michal Prouza - Radek Vybíhal; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 94; zásahy brankářů: David Funiok 8 - Jakub Flek 20; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích: Dneska jsme nepředvedli dobrý výkon v obraně. Měli jsme spoustu přesilových her, které jsme bohužel nevyužili. Hráči se snažili, ale bohužel jsme dnes nestříleli přesně. Děkuji divákům za podporu a soupeři za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostí: Celý zápas jsme odehráli koncentrovaně do obrany. Proměnili jsme většinu svých šancí. Dnes jsme konečně nedostali gol v oslabení, přestože jsme jich hráli 5. V dalších utkáních musíme hrát disciplinovanějí. Děkuji hráčům za 3 body a předvedený výkon.
60:00 Střely ve 3. části D:9 H:6, celkový počet střel Havířov:23 Brno:15
59:56 Brno si závěr utkání zkušeně hlídá.
59:33 Flek předvedl zákrok po střele Kučery.
58:36 Havířov tlačí, ale bez výraznějších šancí.
56:30 Domácí hrají bez brankáře.
55:51 Timeout Florbal Torpedo Havířov
55:43 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:7
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #67 Dominik Hude, asistoval #65 Tomáš Kadavý (3:7)
55:11 Střela Šulce do boční sítě.
54:12 Klimeš pálí opět těsně mimo, Havířov by měl potrénovat střelbu.
53:13 Mohlo to být už o 4 branky, naštěstí útočník Brna prázdnou bránu minul.
52:44 Domácí se tentokrát úspěšně ubánili.
50:06 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:6
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #65 Tomáš Kadavý, asistoval #5 Michal Pešák (3:6)
49:57 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 3:5
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #14 Dominik Křístek, asistoval #33 Denis Tomančák (3:5)
49:39 Vyloučení na obou stranách.
48:50 Po střele Kučery zasahuje maskou brankář Flek.
48:09 Brno v plném počtu, ani 3. přesilovka domácích nekončí brankou.
46:01 Trestné střílení družstva Florbal Torpedo Havířov neproměnil #46 Daniel Matloch.
46:01 Nájezd provedl Daniel Matloch, vymíchal si brankáře Fleka, ale balon do branky nakonec nedokázal dostat, nádherný zákrok brankáře Brna.
46:01 Po domluvě mezi rozhodčími z toho bude nakonec trestné střílení pro Havířov.
45:05 Na střídačce Havířova je vidět velké zklamámí, snad se ještě pokusí o změnu ve skore.
43:57 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:5
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #24 Michal Stráský, asistoval #65 Tomáš Kadavý (2:5)
43:57 Brno využívá tlak a je to už o 3 branky.
43:00 V úvodu 3. třetiny se domácí jenom brání.
41:39 Tlak Brněnského týmu, ale domácí se statečně brání.
40:35 Krásná střela Kučery jenom těsně minula pravý roh hostující branky.
40:00 I přes dnešní nízkou návštěvu zde panuje výborná atmosféra o kterou se starají domácí fanoušci.
40:00 Druhou třetinu ovládli na střely domácí borci. D:9 H:4
39:32 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #24 Michal Stráský, asistoval #9 Ondřej Lorenc (2:4)
39:32 Narozdíl od Havířova hostující tým svou přesilovku proměnuje a vede už o 2 branky.
38:30 Tyč po střele Kučery.
37:14 Brno šlo do přečíslení 3 na 1, ale nakonec z toho nic nebylo, protože se provinilo faulem.
36:18 Mohlo být vyrovnáno, ale bohužel střela tesně minula Brněnskou bránu.
35:31 Opět vydařená přesilová hra v podání Havířova, ale Brno se statečně ubránilo.
33:31 Domácí budou mít šanci vyrovnat po faulu Jana kramáře.
32:44 Hostující obrana zaspala a Dominik Dohnal se ocitl úplně sám před Flekem, bohužel pálil nad Brněnskou bránu.
31:40 Útočnou akci Brna zastavuje hvizd rozhodčího.
29:13 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #24 Michal Stráský, asistoval #77 Matyáš Weinstein (2:3)
29:13 Po rychlém protiůtoku se Brno dostává opět do vedení.
28:40 Před prázdnou bránou minul Dominik Dohnal.
26:36 Domácí hrají nyní skvěle a jasně přehrávají hostující tým.
24:35 Domácí šli do přečíslení 2 na 1, golovou radost jim však zhatil skvělý zákrok Jakuba Fleka.
24:08 Tyč po střele Martina Šulce, Havířov se mohl dostat do vedení.
23:09 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #12 Dominik Dohnal, asistoval #6 Martin Šulc (2:2)
23:09 A je vyrovnáno po krásné střele Dominika Dohnala.
21:30 Mohlo být vyrovnáno, ale střela Adama Klimeše končí na boční síti.
21:08 Druhá třetina začala Brněnským tlakem.
20:00 První třetina byla velmi vyrovnaná, Havířov se dostal do vedení zásluhou Lukáše Šurika, ale za necelé 2 minuty bylo srovnáno. Nakonec první třetinu vyhálo Brno po st´astné střele Olivera Golda. Na střelyje to po první třetině vyrovnané 5 ku 5.
19:40 Havířov mohl rychle odpověd´et, ale střela končí v rukou brankáře Fleka.
19:26 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #51 Oliver Gold, asistoval #43 Vojtěch Kučera (1:2)
19:26 Nenápadná střela z úhlu, která propadla Davidu Funiokovi.
18:40 Ted´ pro změnu tlak Brna.
17:53 Krásné jesličky v podání Daniela Matlocha
17:10 Havířov ted´ zatlačil Brno, ale opět bez výraznější šance.
16:06 Hra se ted´ přelívá z jednén strany na druhou, vydíme atraktivní florbal.
14:22 Povedená přesilovka Havířova, ale bez výraznější šance.
12:39 Probíhá ošetřování Daniela Bitzánka, snad bude v pořádku.
12:39 Tvrdý zákrok na Daniela Bitzánka.
10:45 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #60 Tibor Taibl, asistoval #5 Michal Pešák (1:1)
09:24 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #74 Lukáš Šurik, asistoval #95 Filip Deák (1:0)
09:24 Krásná střela Lukáše Šurika do pravého rohu branky.
07:22 Zatím se hraje klidné utkání bez větších šancí.
05:00 První zákrok hostujicího brankáře po střele Lukáše Šurika.
01:10 První zákrok tohoto utkání si připisuje David Funiok po střele hostujicího hráče Golda Olivera
00:01 Úvodní vhazování vyhrává tým z Brna