59
  • 59 58:22
    Snipers

Snipers Třebíč - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 2:4
branky: 3. Jaroslav Dlabač, 30. Martin Žák - 35. Jan Videman, 41. Tomáš Foret, 42. Pavel Goliáš, 42. Jakub Kovařík; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Jakub Krejčí 21 - Martin Zapletálek 25; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:3
59:59 Komentář trenéra hostů pana Martina Andrle: 'Dneska nám stačili dvě minuty na to, abychom zápas vyhráli. První třetina byla z našeho pohledu katastrofální. Naší hře obecně celou sezónu chybí produktivita a dnes se to opět potvrdilo. Kaňkou na zápase bylo posledních deset minut, kde hra připomínala spíše něco mezi lakrosem a MMA. Pro nás cenné tři body. Děkujeme soupeři za utkání.'
59:59 Komentář trenéra Davida Chapčáka: 'Dnešní vyrovnané utkání jsme si nechali utéct mezi prsty na začátku třetí třetiny. Díky naší střelecké nemohoucnosti a kvalitním zákrokům brankáře hostů jsme zaslouženě prohráli. Soupeřům díky za utkání a přeji šťastnou cestu domů.'
59:59 Střely na branku v poslední části 12:11.
59:59 Standardka domácích z 'mezikruží'...bohužel bez zakončení. Zápas tak končí zaslouženou prohrou domácích.
58:30 Domácí Molák si nenechal líbit, když se pro něm procházel soupeř a 'sedí'. Tlak domácích na závěr tak zřejmě nebude. Přesilovka hostů je v udržovácím duchu.
58:22 Timeout Snipers Třebíč
58:00 Poslední dvě minuty třetí části...Snipers tlačí, ale jen agresivně a bez tlaku na branku.
55:50 Utkání mizerné...spousta střetů a faulů, ale kloudné zakončení nikde. Škoda, že domácí pustili první dvě minuty třetiny.
53:40 Rozhodčí to dnes opravdu nemají jednoduché, protože hráči si nic nedarují a faulují na tuto soutěž až příliš.
50:30 Na hřišti teď probíhá spíše klání dřevorubců, než atraktivní technický florbal.
46:50 Utkání bylo nervózní hned od začátku, ale nyní by se dala nervozita krájet. Dlabač nyní v pěkné šanci trefil Zapletálka pouze do masky.
45:20 Tato část plná soubojů, střetů a nepřesných zakončení hlavně z holí Snipers.
41:50 Další 'švestka v síti'. Domácí zřejmě chtějí dát hostům 'čuchnout'. Ale to se jim při kvalitách Brněnských nemusí vyplatit.
41:32 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #79 Jakub Kovařík, asistoval #33 Jan Videman (2:4)
41:12 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Pavel Goliáš, asistoval #89 Tomáš Foret (2:3)
41:00 Domácí se asi zapomněli myslí v šatně a hned dostali dvě branky. Brankář Krejčí si kazí průměr.
40:28 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #89 Tomáš Foret bez asistence (2:2)
39:59 Brankář hostí občas ani netuší, kde je míček, ale Snipers nemohou dát třetí branku. Střely na branku 9:4 pro domácí.
38:10 Další přesilovka domácích za podražení Janaty. Třebíč konečně kombinuje, ale zatím bez zakončení.
36:00 Domácí drží v přesilovce míček a rozvážně kombinují. Hosté se před vyloučením vztekali, ale prostě když se hráč klouže po břiše a u toho brání, tak jde odpočívat. Janata nyní do odkryté branky nazasunul...nastřelil pouze brankáře hostů na druhé straně...
34:33 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #33 Jan Videman, asistoval #16 Martin Veverka (2:1)
34:00 Hosté využívají přesilovku po krásné střele na zadní tyč. Krejčí bezmocný.
32:30 Domácí Mátl byl zblokován a míček se dotknul stropu haly...nikdo nechápe, proč následuje vhazování na půlce.
31:10 Nyní jsou Snipeři lepším týmem a tlačí Gulivery co to dá. V malém brankovišti si teď hosté poradili.
29:01 GÓL Snipers Třebíč! 2:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #5 Martin Žák, asistoval #88 Štefan Furdan (2:0)
28:30 Právě se bojuje o každý centimetr hrací plochy....Žák se s míčkem ale nemazal a pohotově zavěšuje do 'víka'. Brankář hostí se jen ohlédl, zda už má míček v brance.
26:46 Domácí Sedláček v dobrém zakončení trefuje pouze konstrukci branky.
25:00 Domácí zabrali a tlačí na Brňany, kteří teď neví, kde jim hlava stojí.
24:00 Domácí hrají hodně ležérně...nechme se překvapit, zda se jim to vyplatí ve zbytku zápasu.
22:25 Hosté napadají hodně vysoko a zlobí domácí v rozehrávce. Nyní střela do bloku domácích. Obranná činnost je prozatím vede nad útoky obou týmů.
20:40 První minuty drželi míček hosté, nyní zase střídání domácí. Zatím bez šance.
19:59 Zápas se odvíjí v poklidném tempu. Více ze hry mají hosté, ale prozatím domácí výsledek se štěstím drží. Střely na branku 6:10 pro hosty.
18:20 Třebíčané nechávají hráče Brna držet míček a kombinovat poslední dvě minuty doslova v kuse.
16:00 Guliveři se snaží kombinovat a dostat se do šance, ale nedaří se jim. Snipeři občas udeří, ale bohužel prozatím bez efektivního zakončení.
14:00 Zápas prozatím plný nepřesností.
12:00 Omlouváme se za zdržení kvůli technickým problémům. V přesilové hře hostí se žádná vážná akce neuskutečnila. Snipeři tak brání jednobrankový náskok relativně v poklidu.
02:40 GÓL Snipers Třebíč! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #71 Vojtěch Janata (1:0)
00:00 Dobrý večer Vážení sportovní fanoušci. Vítejte u 15. kola Národní ligy ve florbale, kde se střetnou hosté z Brna v černých dresech proti domácí Třebíčí v dresech bílo modrých. Příjemnou zábavu.