Olomoucký kraj U15

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

Olomoucký kraj U15 - Moravskoslezský kraj U15 4:5
branky: 20. Lukáš Chuděj, 23. Filip Sedmera, 24. Jan Vojáček, 27. Filip Heller - 6. Tomáš Habrnál, 21. Radim Valigůra, 23. Radim Valigůra, 30. Tomáš Hanzlík, 32. Radim Valigůra; rozhodčí: Broněk Bryson - Filip Drápal; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Hublar 29 - Tomáš Petr 13; po třetinách: 0:1, 3:2, 1:2
39:00 Komentář trenéra domácích: Po počáteční nervozitě v první třetině jsme v průběhu utkání nabyli sebevědomí, zvýšili jsme aktivitu a důraz. Bohužel nás srazili individuální chyby. Děkuji soupeři za zápas.
39:00 Komentář trenéra hostí: Až kluci přišli na to, že zvítězit se dá jen střílením branek, soupeř nabil sebevědomí a zlepšil svou hru. za nepříznivého stavu se kluci dokázali hezky semknout, což nám přineslo vítězství v původním utkání.
39:00 Ukončení 3. části
34:33 Timeout Olomoucký kraj U15
31:51 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 4:5
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #10 Radim Valigůra, asistoval #8 Štěpán Kaleta (4:5)
29:06 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 4:4
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #17 Tomáš Hanzlík, asistoval #3 Jakub Kostelník (4:4)
26:28 GÓL Olomoucký kraj U15! 4:3
Branku družstva Olomoucký kraj U15 vstřelil #7 Filip Heller bez asistence (4:3)
26:28 Filip Heler vymetl pavučiny v brance Moravskoslezského kraje.
26:01 Střely po druhé třetině 8:8.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
23:09 GÓL Olomoucký kraj U15! 3:3
Branku družstva Olomoucký kraj U15 vstřelil #17 Jan Vojáček, asistoval #15 Jan Puda (3:3)
22:55 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 2:3
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #10 Radim Valigůra, asistoval #7 David Forch (2:3)
22:20 GÓL Olomoucký kraj U15! 2:2
Branku družstva Olomoucký kraj U15 vstřelil #10 Filip Sedmera, asistoval #4 Tobiáš Handl (2:2)
22:20 Handl krásně prošel a poté poslal přihrávku do prázdné brány.
20:17 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 1:2
19:10 GÓL Olomoucký kraj U15! 1:1
Branku družstva Olomoucký kraj U15 vstřelil #16 Lukáš Chuděj bez asistence (1:1)
16:05 Grobař trefuje horní tyč!
13:01 Střely po první třetině 2:10.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:45 Olomoucký kraj hraje v plném počtu.
05:12 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 0:1
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #12 Tomáš Habrnál, asistoval #18 Jakub Mikulok (0:1)