49
  • 49 48:16
    Filip MUSIL

itelligence Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 1:0
branky: 7. Lukáš Jalový; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Jiří Provazník 33 - Rastislav Mazák 23; po třetinách: 1:0, 0:0, 0:0
60:00 Ohlasy trenéra hostů Pavla Krbce: Vyhrál šťastnější tým. Brankář soupeře měl dobře postavené tyčky. Gratuluji soupeři k vyhranému zápasu, děkuji hráčům za bojovnost. Trenéra domácích Davida Kyzlinka: Za dnešní 3 body opět můžeme poděkovat našemu golmanovi. Hráčům děkuji za perfektní nasazení během celého víkendu. Děkuji hráčům za 6 bodů.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: domácí- 4, hosté-12
59:58 O výsledku zápasu je rozhodnuto.
59:30 Hosté v 6-ti hráčích.
59:01 Hosté jsou ve velmi dobré pozici,kdy ke konci třetiny mají početní výhodu.
58:30 Tůma střelou z první neohrozil domácí branku.
57:55 Provazník chytá další pokus hostů o vyrovnání.
57:20 po teči hostů končí míček za mantinele a domácí rozehrávají z rohu u hostující branky.
56:30 Kombinace Klaška Němeček teď ohrozila hostující branku. Střela Němečka však končí u hostujícího brankáře.
55:30 Jalový na polovině hřiště přihrává Gráblovi, který střílí z první.Střela však hostující branku minula.
53:30 Němeček střílí z úhlu po přesné přihrávce,ale hostující golman tuto střelu chytá.
52:50 Domácí se usadili v útočném pásmu a hostující obrana s nimi má velké potíže.
51:30 Hosté vyhazují míček za mantinel u domácí brány.
50:30 Hra se opět přiostřila a na hřišti je vidět mnoho osobních soubojů. Ve většině jsou úspěšnější domácí.
49:40 Hosté se snaží vyrovnat,ale zatím ani jedna střela neprošla přes domácí obranu.
48:16 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil #14 Filip Musil.
48:16 Lukáš Jalový vyloučen poté,co zneškodnil za cenu faulu hostujícího Severu.
46:50 Výborný zákrok domácího brankáře Provazníka, který opět spálil šanci hostů na vyrovnání.
46:03 Jalový střílí těsně nad horní tyčku hostující brány.
45:20 Hra se opět přiostřuje, což domácím velice svědčí a dostávají se do šancí.
44:34 Domácí hrají v plném počtu.
44:12 Domácím nedělá problém se usadit v útočném pásmu ani v početní nevýhodě.
43:34 Hostům zatím přesilovka moc nevychází.
42:34 Krovický uklidil hostujícího Severu za mantinel, za což si odsedí 2 minuty.
42:03 Hostující Severa to zkusil z úhlu,ale branku minul a střílí vysoko nad.
41:12 Hosté rozehrávají z rohu u domácí branky, ale o míček hned přicházejí a domácí se ženou dopředu.
40:38 Zatím se potvrzuje, že domácí jsou dnes herně aktivnější a usazují se v útočném pásmu.
40:01 Do třetí třetiny vstupují domácí vyhraným buly.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: domácí-11, hosté-6
39:56 V této třetině už gól neuvidíme, domácí v klidu kombinují na své polovině hřiště.
38:32 Hosté teď prověřili golmana Provazníka, ten však míček v klidu chytá.
37:56 Domácí se do ničeho neženou.
35:56 Hostům se nedaří usadit v útočném pásmu a domácí mají hru na svých hokejkách.
34:56 Domácí uklidňují hru a kombinují za brankou.
32:56 Němeček se snažil přihrát před branku Klaškovi, míček však přes hostující obranu neprošel.
31:35 Dnešnímu utkání přihlíží 78 diváků.
30:20 Hra se přelévá ze strany na stranu.
28:50 Voltner prověřil hostujícího brankáře, který byl však připraven.
27:20 Domácí hráči se ocitli pod mírným tlakem.
26:45 Hrazdíra to zkusil z poloviny hřiště, hostující branku však těsně minul.
24:25 Hra se natolik přiostřila,že vzduchem létají i hokejky.
23:52 Druhá třetina je pro domácí hráče zatím střelecky úspěšnější.
23:20 Kovářovi se svezl míček po čepeli a hostující branku neohrozil.
22:45 Hostující Mandík pálí z první, ale domácí branku neohrozil.
21:57 Domácí nastřelují horní tyčku hostující branky.
21:10 Hra se přiostřuje,což se projevilo pádem hostujícího Koláře za mantinel.
20:56 Domácí se hned z úvodu třetiny usadili v útočném pásmu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhráli hosté.
20:00 Střely na branku: domácí-9, hosté-15
19:56 V této třetině už gól neuvidíme.
18:30 Lysoň uklidňuje hru a zaváží míček za domácí branku.
17:30 Skvělý zákrok domácího golmana Provazníka po dorážce hostujícího Musila.
16:30 Domácí se snaží k závěru třetiny ještě o jeden gól.
15:34 Domácí hrají v plném počtu.
14:30 Hostům se přesilovka zatím moc nedaří.
13:34 Hostující Musil, byl faulován Jalovým, poté,co míček zavez ažl do rohu k domácí brance.
12:26 Domácí teď prověřují hostující obranu,která s nimi má velké problémy.
11:25 Jalový se ocitl sám před hostujícím brankářem, střílí však těsně nad horní tyčku branky.
10:50 Hrazdira střílí z poloviny hřiště,hostující brankář je však připraven.
09:50 Zatím mají hosté více střel než domácí,ale žádná střela zatím neskončila v domácí brance.
08:50 Klaška dostal přesnou přihrávku od Lysoně,ale míček k brance neprošel přes hostující obranu.
07:56 Hosté se snaží vyrovnat,domácí obrana je však nepouští do větších šancí.
06:24 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #9 Lukáš Jalový, asistoval #12 Jan Grábl (1:0)
05:55 Klaška dostal míček až k hostující brance, nepřesnou přihrávkou na Němečka však míček končí u hostů.
04:40 Výborná zákrok domácího brankáře po střele hostujícího Sluky.
04:20 Domácí začínají přiostřovat hru a usadili se v útočném pásmu.
03:20 Domácí Jakub Gregor střílí z úhlu po té,co dostal míček přes celé hřiště.Hostující branku však minul.
02:20 Hosté se usadili v útočném pásmu a intenzivně zaměstnávají domácí obranu.
01:50 Domácí zatím hrají s rozvahou a neženou se do větších akcí.
00:45 Míček končí po teči hostů za mantinelem na domácí střídačce.
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00 Vítáme Vás u dnešního utkání mezi domácími itelligence Bulldogs Brno a FbŠ Bohemians DDM Praha 7. Utkání začne ve 14:00.