• 60 59:34
    2
    Jan KRÁLÍK

FbC Písek - FBŠ ATT Gorily Plzeň 6:3
branky: 23. Ondřej Štěpán, 25. Matěj Prčík, 27. Michael Kolínský, 38. Matěj Prčík, 44. Jan Králík, 58. Jakub Mikeš - 39. Michal Strnad, 40. Ondřej Hlinovský, 53. Jan Šobotník; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 178; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 19 - Vojtěch Šimůnek 23; po třetinách: 0:0, 4:2, 2:1
60:00 Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): Díky hráčům za koncentrovaný výkon do obrany a dodržování pokynů. Dnešní utkání si vyhodnotíme a zítra musíme byt stejně zodpovědní jako dnes. Díky všem fanouškům za podporu.
60:00 Komentář hostů Lehečka Kryštof (Vedoucí): Dneska první zápas, zítra se musíme vyhnut zbytečných chyb. Zítra se vidíme. JE-DE-ME!!
60:00 Střely ve 3. části: 16:8
59:34 Vyloučen hráč #6 Jan Králík družstva FbC Písek na 2 minuty za zvedání florbalky
57:52 Gorily hrají v šesti
57:42 Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
57:42 GÓL FbC Písek! 6:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #20 Ondřej Walter (6:3)
55:41 Vyloučen hráč #2 Jan Šobotník družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:13 Lámou se nám florbalky
52:17 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #2 Jan Šobotník bez asistence (5:3)
52:17 Gorily střílí svůj třetí gol backhandem
51:40 Písek se tlačí do útoku
50:16 Timeout FbC Písek
49:38 Hosté svou první přesilovku nevyužily
47:37 Vyloučen hráč #6 Jan Králík družstva FbC Písek na 2 minuty za opakované přestupky
43:35 GÓL FbC Písek! 5:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík bez asistence (5:2)
41:22 Vojta Šanda míjí
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:59 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #3 Jiří Kratina (4:2)
38:53 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #34 Michal Strnad z trestného střílení (4:1)
38:28 Matěj Prčík má zaděláno na hattrick
37:57 GÓL FbC Písek! 4:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #63 Matěj Prčík, asistoval #11 Michal Cigánek (4:0)
34:30 Gorily se snaží tlačit do útoku
28:32 Svou druhou přesilovku Písek bohužel nevyužil
26:23 Vyloučen hráč #29 Petr Torma družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za zvedání florbalky
26:04 Gorily trefují gol ,který ale nebyl uznán
26:02 GÓL FbC Písek! 3:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #81 Michal Měřička (3:0)
24:29 GÓL FbC Písek! 2:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #63 Matěj Prčík, asistoval #55 Vít Prokopec (2:0)
22:23 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #15 Ondřej Štěpán, asistoval #11 Michal Cigánek (1:0)
22:23 Písek svou první přesilovku využívá
21:50 Prvním vyloučením utkáním jsou gorily
21:49 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:50 Gorily na balonku
15:00 Vlasta předvádí krásné zákroky
11:56 Hra se přelévá ze strany na stranu
06:50 Šanda padá za manťák
03:32 Střela z typické standartky Písku Kubovi Mikešovi nevyšla