(Mezerová)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

TJ Sokol Královské Vinohrady - FAT PIPE Tigers Start98 4:9
branky: 3. Natalie Vesecká, 16. Lucie Mrázová, 41. Natálie Jirková, 42. Angelika Bližňáková - 16. Karolína Janatková, 20. Kristýna Jirásková, 41. Emilie Skalíková, 51. Karolína Mezerová, 54. Emilie Skalíková, 55. Kristýna Jirásková, 56. Karolína Mezerová, 58. Karolína Janatková, 59. Karolína Janatková; rozhodčí: Andrej Lipan - Marek Jeřábek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 25 - Eliška Držíková 29; po třetinách: 2:2, 0:0, 2:7
60:00 Komentář domácích Kovač František (Asistent trenéra): Vzhledem k tomu, co jsme na hřišti předvedli, jsme si dnes zasloužili vyhrát, ale na to se historie neptá. Z play-off nás vyřadil vítěz základní části ligy, kterou nevyhrál náhodou. nMy každopádně vyhráváme i prohráváme společně, jsme SKVělý tým. Díky moc všem hráčkám, jejich blízkým i lidem v klubu, kteří nás celou sezónu podporovali. Vrátíme se ještě silnější. SKV válec!
60:00 Komentář hostů Koníček Miroslav (Trenér): Neskutečný zápas plný všecho, co by v play-off mělo být vidět, hodně gólů, vyloučení, nájezd a plno skvělých momentů. Chtěl bych tím vyjádřit respekt a poděkování soupeři za plno vynikajících momentů. My jsme si od začátku šli za naším cílem a povedlo se to. Už poněkolikáté jsme otočili nepříznivý výsledek a utkání dotáhli do vítězného konce. Díky soupeři, rozhodčím, divákům, pořadatelům a my se těšíme na semifinále!
60:00 Střely ve 3. části: 11:14
58:37 Vyloučen hráč #16 Běla Novotná družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
58:16 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:9
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #36 Karolína Mezerová (4:9)
58:16 Hostující tým vládne závěru zápasu a dává už devátý gól.
57:05 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:8
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #22 Kristýna Jirásková (4:8)
57:05 Opět risk domácího týmu, který odvolal brankářku. Janatková uprchla všem soupeřkám a dává osmý gól hostů do prázdné brány.
55:17 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:7
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #36 Karolína Mezerová z trestného střílení (4:7)
55:17 Domácí SKV odvolalo brankářku, přišla však ztráta míčku a po faulu na hostující hráčku bylo nařízené trestné střílení, které s přehledem proměnila Mezerová.
54:21 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
54:21 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:6
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #22 Kristýna Jirásková, asistoval #70 Sofie Skalíková (4:6)
54:21 Jirásková se uvolnila a po střele z dálky zvyšuje na dvougólový náskok.
53:27 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:5
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #55 Emilie Skalíková bez asistence (4:5)
53:27 Po rozehrávce se dostala k míčku Skalíková, která překlápí skóre na stranu hostů.
53:25 Chyba v rozehrávce domácích a nebezpečnou střelu vyráží Kreisingerová
51:55 Domácí tým u balónku a snaží se zvrátit stav utkání ve svůj prospěch.
50:22 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #36 Karolína Mezerová, asistoval #55 Emilie Skalíková (4:4)
50:22 Z ničeho nic přichází protiútok Startu a po závaru před bránou hostující tým srovnává skóre utkání.
48:34 Bližňáková se tlačila před bránu, byla přistrčena a je to standardní situace pro domácí.
46:02 Střela Trnkové zblokována mimo.
45:01 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #26 Angelika Bližňáková.
45:01 SKV získalo výhodu trestného střílení. Bližňáková ale trefuje pouze brankářku. Skóre se tedy nemění.
44:08 Vesecká vyslala dobrou střelu, Držíková ale chytá.
43:21 Hostující tým pod tlakem a několik zajímavých střel domácích.
42:55 SKV už hraje pouze na dvě formace.
41:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (4:3)
41:15 SKV za necelou minutu obrací skóre! Bližňáková se šikovně vymotala zpoza brankoviště a střelou z úhlu překvapuje hostující brankářku.
40:24 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #84 Eliška Hladíková (3:3)
40:24 Tak to je úvod! SKV pár vteřin po obdržené brance srovnává skóre.
40:08 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #16 Karolína Janatková (2:3)
40:08 Pouhých osm vteřin po začátku třetí třetiny se hostující tým ujímá vedení.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
40:00 Ve druhé části měly oba týmy několik velkých šancí. Jen zázrakem zůstává skóre zápasu stále 2:2
39:07 Domácí kapitánka se vrátila na hřiště, po střele dopadla však hlavou na zem a opět musí být odvedena za asistence lékaře na střídačku.
36:57 Několik nepřesností na obou stranách.
35:36 Další nepříjemný moment. Na hřišti je nyní ošetřována domácí kapitánka.
34:29 Přečíslení hostů 2 na 1, ale Kreisingerová si poradila se střelou.
33:27 Start je nyní u míčku, ale zatím si nevypracoval zakončení na bránu.
32:13 Radostová nepříjemně dopadla na zem. Vypadá to ale, že bude pokračovat v zápase.
30:50 Hosté jsou v plném počtu, u míčku však stále domácí tým.
29:50 Střelu Radostové bezpečně kryje Držíková.
28:21 Vyloučen hráč #36 Karolína Mezerová družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za sekání
28:02 Klidnější dvouminutovka bez větší šance.
26:21 Jirková v další velké šanci míjí bránu.
24:51 Zatím se nám to tady hemží spálenými šancemi. Střela Nigrinové do masky hostující brankářky.
23:42 Zblokovaná střela a míček mají SKV.
23:36 Standardní situace z výhodné pozice pro hostující tým.
22:53 Strhující začátek druhé třetiny. Další velká šance, tentokrát pro SKV.
21:46 Další obrovská šance Startu. Kreisingerová maskou vytěsňuje mimo.
21:13 Dvě skvělé střely domácího týmu. Skóre zůstává nezměněné.
20:15 Na úvod druhé třetiny velká šance hostující Skalíkové, která přestřeluje.
20:00 Střely v 1. části: 11:10
19:36 Obrovská šance Vesecké. brankářka Držíková se vyznamenala famózním zákrokem.
19:21 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #22 Kristýna Jirásková, asistoval #55 Emilie Skalíková (2:2)
18:52 Vyloučen hráč #77 Adéla Skalická družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:39 Bližňáková teď dvakrát v šanci. Jednou nastřelila tyč!
17:38 Kreisingerová chytá skrytou střelu ze standardní situace hostí.
16:45 Standardní situace domácího týmu.
15:34 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #10 Anna Žitná (2:1)
15:34 Tak to jsou hektické chvíle! Netrvalo dlouho a hostující Start snižuje na rozdíl jedné branky.
15:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Lucie Mrázová, asistoval #86 Michaela Hořejší (2:0)
15:18 Hořejší z rohu skvěle nahrála před bránu a Mrázová zvyšuje vedení SKV.
14:30 Obrovská šance Startu. Kreisingerová natřikrát senzačně vychytala hostující hráčku.
14:12 Výborný obranný zákrok domácí Dobisíkové.
12:42 Svělé gesto hostujícího týmu, kdy odvolalo původně zapískaný faul domácí hráčky.
10:19 Buly v útočném pásmu SKV.
08:24 Standardní situace hostujícího týmu byla zblokovaná, z protiútoku měla velkou šanci Bližňáková.
07:40 Hostující tým poprvé delší čas drží míček.
05:40 SKV zůstává na míčku a trpělivě čeká na šanci.
04:48 Nyní už si první zákrok připisuje i brankářka Kreisingerová.
04:11 Hostující tým se zatím nedostal ke střele na bránu. Skvělý úvod domácího týmu.
02:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #66 Natalie Vesecká, asistoval #53 Kateřina Radostová (1:0)
02:22 Nakonec se přeci jen domácí tým ujímá vedení pro skvelé kombinaci hráček SKV.
02:12 V úvodu udává tempo domácí tým. Zatím bez větší šance
00:00 Vítáme Vás u textového přenosu druhého utkání play-off 1.ligy žen. Domácím družstvem je dnes Sokol Královské Vinohrady.