• 66 65:42
    3:4
    (Sedláček)

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:4p
branky: 3. David Slončík, 32. Jakub Vít, 60. Ondřej Jankovský - 16. Daniel Večl, 25. Martin Čermák, 48. Kosťantyn Šlosar, 66. Kosťantyn Šlosar; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 379; zásahy brankářů: Matěj Prašivka 20 - Vítek Šimáček 29; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 0:1
70:00 Komentář domácích Brus Pavel (Trenér): Děkuji všem klukům, realizačnímu týmu a všem okolo, kteří nás podporovali, partnerky, rodiče, kamarádi...Odvedli jsme obrovský kus práce a jsem na kluky hrdý, kam se posunuli. Soupeři gratuluji.
70:00 Komentář hostů Thompson Oliver-James (Trenér): Obrovská hrdost na celý tým, nemám slov. Velký dík patří celému realizáků a skvělým fanouškům, kteří nás v play-off podpořili. Děkuji soupeři za skvělou sérii. Musím říct, že jsem především hrdý na to, jak se kluci v každé sérii rvali a nic nevypustili, ukázali obrovský charakter nejen jako hráči, ale jako lidé a to vše v duchu fair play. Pro mě osobně je tohle zakončení krásné cesty, kdy jsem měl tu čest s těmihle fantastickými lidmi pracovat od malinka. Musím zmínit řadu fantastických lidí, kteří se klukům za ty roky věnovali, velké díky patří Kolbičovi, Márvisovi, Milošovi, Jardovi, Garymu, Křéňovi, Márovi a samozřejmě Borymu a Skaldovi. Díky všem! nMIstři!!!
70:00 Střely v prodloužení: 4:1
70:00 Ukončení prodloužení
70:00 Střely celkem 32:24 Nejlepší hráči: Vítkovice - 30 Ondřej Jankovský, Sparta - 2 Kosťantyn Šlosar
65:42 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #53 Josef Sedláček (3:4)
65:42 Na druhé straně Šlosar PROstřeluje a to je ten zásadní rozdíl..
65:28 Dvojka domácích se snadno dostala do zakončení ale Siti přestřeluje
64:47 Akci domácích přerušuje křeč Cíglera
63:23 Slončík z první míjí víko
62:56 Vít zkusil neskutečnou fintu, která mu málem vyšla. Byl to asi trojitý frístájl
61:09 Už ne, 1 na 1 se prosadil Vizváry a Šimáček zasahuje ramenem
60:32 Na míčku Sparta
60:01 Prodloužení rozhodujícího zápasu, klasika všech klasik
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
59:02 Vít z křídla střílí, míček poskakuje po brankovišti a Janek ho možná ze vzduchu posílá z první pod břevno
59:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #32 Jakub Vít (3:3)
59:01 Vyšlo to!!!
58:32 Tak pojďme
58:31 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:26 Domácí v šesti a Vít z první do tyče..
57:00 Jednička domácích na hřišti chystá další nálet
55:41 Kasa Sparty je teď jako Pearl Harbor
54:37 Teď útočí hlavně domácí. Možná i proto jim zdrhl Bláha a zaměstnal Prašivku
53:19 Standardka z brankoviště. Domácí zeď neprostřelují
50:24 Novotný pálí z dálky a míček poskakuje v  brankovišti
49:02 Prašivka zasahuje vsedě
48:20 A boj pokračuje..
47:46 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #11 Matyáš Bláha (2:3)
47:46 Bláhu ještě Prašivka vychytal ale po jeho zadovce už nestačil na zakončení Šlosara
39:50 Vítky zatím v klidu
38:50 Vyloučen hráč #42 Matěj Gabriel družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
38:50 Když už mají jít domácí do oslabení, tak si to aspoň zase chytře rozdělili mezi dvě třetiny..
37:30 Série rychlých ale technicky nedotažených akcí na obou stranách
35:55 Prašivka řeší závar před svou kasou
35:24 Szemla sám před Šimáčkem nevymyslel nic, co by vedlo k vedení Vítek
34:08 Ze stejného místa to zkouší Vít a na druhé straně bombí nad Wertheim
33:26 Vizváry bekhendem přesně na podavače míčků
31:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Jakub Vít, asistoval #14 Lukáš Fukala (2:2)
31:09 Několik povedených akcí domácích. Nakonec se prosazuje Vít možná z té, která je provedena nejpomaleji
29:23 Vyloučen hráč #15 Matyáš Malkus družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za držení
29:23 Mám takový pocit, že Malkus jde sedět spíš za sérii Mühlfaitových drobných faulů
28:20 Iniciativu zase přebírají domácí ale ani Vít, ani Jankovský ani Šmerda cíl nenalézají. Dvakrát zasáhl Šimáček
26:52 Slončík před Šimáčkem těsně vedle, už se to zase trochu rozjíždí
25:20 Následující šance hostí jsou nevyužity
24:03 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #81 Martin Čermák, asistoval #10 Jakub Kárník (1:2)
24:03 Tak už ne.. krátký pohyb na střed udělal Čermák a trefuje se na zadní
23:19 Jinak sledujeme velice opatrný začátek druhé třetiny
21:25 Ale Vítkovice v klidu odbránily
20:38 Tentokrát už Sparta domácí pod zámek dostává
20:00 Střely v 1. části: 7:10
19:55 Čtveřice domácích drží pětku Sparty v šachu
19:20 Vyloučen hráč #27 Jan Sitora družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
19:20 Nakonec ale dvojka pro Sitoru
18:56 Jankovský poslal jednoho ze sparťanů skoro až do Staré Bělé
17:27 Megašanci teď spálil Malkus a potom ještě jednu, menší šanci
16:35 Rozehrávku vystihl Balner ale je zablokován
16:11 Vít teď dostal od Wertheima po čuni
15:48 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #80 Daniel Večl, asistoval #79 Robin Havlina (1:1)
02:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #14 Lukáš Fukala (1:0)
02:08 Fuky zavezl míček a předkládá na brankoviště Slončíkovi - 1:0
01:42 V dobré pozici Havlina ale z úhlu nezamířil dobře
00:50 Hosté tu mají početný kotel, na dálku to sice zní jako "Chodov!!!" ale asi fakt fandí svému týmu
00:00 Tak máme 3 minuty po oficiálním začátku a můžeme konečně začít
00:00 Dobrý den, začíná pátý a určitě poslední zápas finálové série juniorů mezi Vítkovicemi a Spartou. Zhruba za dvě hodiny budeme vědět, kdo si odnese titul a kdo odejde s "ubohým stříbrem"