2:5
    Lukáš RADA
    (Grézl)

Předvýběr.CZ Florbal MB - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 2:5
branky: 37. Matěj Miclík, 49. Filip Bergman - 22. Samuel Kopejtko, 34. Adam Václav Kyselka, 35. Milan Svoboda, 50. Tomáš Trnka, 60. Lukáš Rada; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 127; zásahy brankářů: Tomáš Týc 14 - Miroslav Kovařík 16; po třetinách: 0:0, 1:3, 1:2
60:00 Komentář hostů Palatínus Antonín (Trenér): Slušné utkání před solidní kulisou. Dneska jsme se zlepšili, ale pořád tam byli nezodpovědné pasáže, kterých se musíme vyvarovat. Díky za utkání.
60:00 Komentář domácích Feigl Tomáš (Trenér): Vyrovnané utkání, rozhodly detaily. Škoda, dnes to nevyšlo. V úterý tedy znovu od nuly, na jednu výhru. Děkujeme dívákům za podporu a věříme v jejich věrnost i v Praze! Bolka do toho!!!
60:00 Střely ve 3. části: 7:3
59:23 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Lukáš Rada, asistoval #96 Daniel Grézl (2:5)
59:23 Závěrečným golem se Rada trefuje do prázdné brány.
57:00 Šourek střílí na bránu, ale vedle.
54:23 Hostí se na míčku ve své přesilové hře moc neohřáli.
52:34 Vyloučen hráč #2 Martin Hlušička družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost
52:00 Feigl obrovská chyba, která mohla stát Boleslav další gol.
49:31 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka, asistoval #46 Lukáš Trnka (2:4)
49:31 Odplatovou akcí se Bohemians vzápětí dostává do opětovného dvougolového vedení.
48:27 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #23 Jakub Vařecha (2:3)
47:51 Vyloučen hráč #31 Ondřej Duben družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
47:51 Tuto akci a závěrečnou střelu Bergmana nečekal ani Kovařík.
47:14 Eliáš zastavuje akci na bránu Týce.
46:12 Grežl před brankou domácích láme svou hokejku.
43:20 Fryš nebezpečně posílá střely na domácího brankáře.
40:30 Domácí kombinují na útočné polovině.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
38:56 Brynda střílí míček do outu a na balonek se dostává Boleslav.
37:49 Bláha střela na Týce, ten připraven.
36:18 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #69 Matěj Miclík, asistoval #81 Vojtěch Diepold (1:3)
36:18 A je to! První branku domácího týmu trefuje Matěj Miclík.
36:02 Boleslav potřebuje střelu, kterou otevře své score.
34:05 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
34:05 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #17 Milan Svoboda, asistoval #77 Jakub Ruml (0:3)
33:21 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Adam Václav Kyselka, asistoval #61 Lukáš Rada (0:2)
33:21 Rychlou střelou od pravého mantinelu dostává Kyselka Bohemians do vyššího vedení.
32:34 Bohemians převážně na míčku a nedává domácím prostor vystřelit.
30:24 V hale se vznáší napětí a ostré emoce.
29:07 Boleslav v plném počtu.
28:12 Vyloučen hráč #46 Lukáš Trnka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:07 Vyloučen hráč #23 Jakub Vařecha družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za opakované přestupky
24:52 Miler vybojoval míček a Suchan ho posílá přímo do náruče brankáře hostí.
23:42 Kopejtko ostrá střela, Týc ladně vyráží nohou.
23:24 Bohemians tlačí Boleslav.
21:09 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #55 Samuel Kopejtko bez asistence (0:1)
20:50 Diepold s Miclíkem rychlá akce na Kovaříka, ten vyráží.
20:20 Krásná šance hostí, Týc připraven.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 5:8
17:51 I Bohemians své oslabení zvládli a nyní hrají v plném počtu.
17:41 Týc teď zachránil nebezpečnou akci Bohemians.
15:51 Vyloučen hráč #77 Jakub Ruml družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
15:27 Boleslav i druhé oslabení zvládla.
15:12 Nedbal se teď dvakrát pokusil o střelu na Týce.
13:27 Vyloučen hráč #33 Jakub Šourek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
12:15 Kopejtko míjí přihrávku před prázdnou brankou.
10:54 Fanoušci domácích si nešetří hlasivky.
08:40 Boleslav zvládla přesilovou hru a již hrají v plném počtu.
07:42 Bohemians se v posledních sekundách přesilové hry dostala do útočného pásma.
06:39 Bergman zvládl proběhnou celé hriště s míčkem a končí to buly na středu.
06:02 Vyloučen hráč #16 Jáchym Eliáš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře
04:11 Suchan prudká rána na brankáře hostí, ten chytá.
03:23 Fryš osamocen před Týcem, ale branku míjí.
02:00 Druhá minuta převážně na území domácích.
00:47 Bergman s Dubnem sami před Kovaříkem, ten chytá.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhráli domácí.
00:00 Hezký večer z Nové Městské Sportovní Haly v Mladé Boleslavi, dnes budeme svědky zápasu mezi domácím Předvýběrem.CZ a hostující FbŠ Bohemians.