3

0

4.

Hornets Brno ZŠ Horní - 1. FBK Eagles Orlová 3:2pn
branky: 25. Marek Zapletal, 57. Tomáš Ručka, N Dominik Šollar - 25. Michal Starostka, 54. Adam Kučera; rozhodčí: Filip Havlík - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 3:4 + Jakub Sasyn 4; využití: 0:1; diváků: 129; zásahy brankářů: Pavel Streit 11 - Vít Brož 33; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:1, 0:0
Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér): Vyrovnané utkání, které jsme tentokrát překlopili na naši stranu. Zlepšíme produktivitu a budeme lepší. Díky soupeři, rozhodčím i skvělým divákům.
Komentář hostů Louda Lukáš (Trenér): Dnes nám nebylo umožněno vyhrát. Prostě výsměch.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #38 Dominik Šollar a vstřelil rozhodující gól (3:2).
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Eagles Orlová hráč #88 Adam Kučera , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #10 Jáchym Navrátil , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Eagles Orlová hráč #69 Filip Matějka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #88 Jan David Šamánek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Eagles Orlová hráč #18 Jakub Sasyn , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #20 Daniel Havel a vstřelil gól.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Střely v prodloužení: 7:2
70:00 Ukončení prodloužení
70:00 Ani prodloužení nerozhodlo o vítězi. Až nájezdy rozhodnou.
69:45 Louda zkusil z velké dálky zátah, Streit si balonek pohlíal.
69:10 50 Vteřin do konce prodloužení.
68:40 Nervy nervy a znovu nervy, já se na to nemůžu dívat...
67:37 Kučera zkusil z rozehrávky vypálit do nesformovaného bloku, přestřelil.
67:03 Drápal sportovně doevzdává míček.
67:02 Ručka s Tökölym zůstávají ležet na zemi.
66:27 Kopečný taky nebyl nikdo, kdo by překonal Brože.
66:21 Růžička vybojoval volný úder a klid do rozehrávky.
65:31 Matějka vyslal dělovku, Streit vyráží maskou.
64:35 A ani Ručka od mantinelu nedal gól, Béra se Zíťou si rvou vlasy.
63:55 Všichni v hale náležitě oslavují bloky domácích.
63:10 A ani Šollar od mantinelu nerozvlnil Brožovu síť.
63:05 A ani Šamánek neprostřelil Brože.
62:30 Orlová zkouší střely z dálky, chaos před bránou odehráním míčku vyřešil Obertan.
61:25 Sláma už ze svého klasického místa diriguje své spoluhráče.
61:08 Ručka se těžce zvedá ze země, to se nikomu v hale nelíbí, pokračuje se ale ve hře 5 na 5.
60:56 Matějka těžce mimo.
60:41 Orlová v poklidné rozehrávce.
60:23 Domácí fanoušci ženou svůj tým za rozhodujícím gólem.
60:01 Prodloužení začíná. Buly dopředu pro hornets.
60:00 Střely ve 3. části: 10:2
60:00 V základní hrací době se nerozhodlo, o vítězi rozhodne prodloužení, případně samostatné nájezdy.
59:37 Taktéž Weinstein nepřišel na to, jak dostat míček za Brožovy záda.
59:13 Obertan ze zátahu jen těsně minul pravý horní růžek.
58:28 Oba týmy v plném počtu.
57:25 Bohužel, vyloučení bylo zrušeno :(
57:24 A ještě k tomu Milerký dohrál Šamánka a za to dostal 2 minuty. Celá hala propuká v euforii. Béra toto komentuje: "NAZDÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁR!"
56:41 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #15 Tomáš Ručka, asistoval #20 Daniel Havel (2:2)
56:41 GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!! V čase 16:41 dostal Ručka nahrávku přímo do kuchyně, trefil břevno, od toho to skákalo po brankovišti a právě Ručka míček doklepl do brány.
56:28 Vyloučen hráč #19 Michal Starostka družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
56:28 Vyloučen hráč #89 Michal Rada družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za držení
56:28 Po střetu Rady se Starostkou si oba jdou sednout na trestnout.
56:11 A taktéž Šamánek netrefil zeshora svůj příklep.
55:54 A ani Havel ze středu netrefil poloodkrytou bránu, trenér domácích se rozčiluje, že obránce stál v malém brankovišti, není mu to ale nic platné.
55:18 Joukl v souboji o balonek náležitě využil svoji vanu, Šimík se jen zasmál a šel střídat.
54:33 Ani Šamánek nepřelstil Brože.
53:15 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #69 Filip Matějka (1:2)
53:15 Tak tohle bolí psát. V čase 13:15 se z výběhu v přesilovce trefil Kučera. I přesto, že horneti celou třetí třetinu mají šance, je to Orlová, kdo jde do vedení.
52:12 Vyloučen hráč #64 Kryštof Kopečný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za vysoká florbalka
52:12 Je to znovu Kopečný, který se provinil přestupkem a Orlová dostala obrovskou možnost na vstřelení gólu.
51:52 Béra průběh zápasu komentuje: "Jsme lepší, jsme lepší, to tam prostě musí padnout."
50:59 Drápal od mantinelu napřáhl na příklep, jeho dělo skončilo asi půl metru od Brožovy klece.
50:49 Ani Barus ze středu z první neumístil svoji ránu za Brožovy záda.
49:48 Milerský ze středu z otočky jen těsně minul Streitovu bránu.
48:46 Celá hala už se radovala ze vstřeleného gólu, rozhodčí bohužel celou tuto radost překazili verdiktem, že dorážející hráč stál v malém brankovišti.
48:26 Šamánek utekl do přečíslení 2 na 1, zvolil střelu, Brož jako vždycky chytá.
47:04 Rada našel na středu nabíhajícího Šollara, ten jeho přihrávku nedokázal poslat do odkryté brány. A řekl bych, že i kdyby to dokázal, Brož by to stejně nějakou svoji pátou rukou a dvanáctou nohou chytil.
46:15 Drápal vystřelil od mantinelu ze zátahu, jeho pokus Drápal tečoval přímo před Brožem, míček skončil těsně vedle orlovské svatyně.
45:17 Havel od mantinelu vystřelil, po skákavém balonu se rozběhl Lacina a dva orlovští beci, všichni nakonec skončili na zemi. Dosty toto komentuje: "Trojitá vražda."
44:21 Joukl se na pár vteřin ocitl na hrotu. Pro všechny v hale, včetně nás na stolku to byl velmi nezvyklý moment.
44:10 Weinstein ale má i svoji druhou unihočku, která je starší než Dosty, takže může bez problémů pokračovat ve hře tak, jak je zvyklý.
41:38 Weinstein při obranném zákroku za vlastní bránou přelomil svoji hůl. Se smutným výrazem se nechápavě podíval na její dvě poloviny, nešťastně je sebral a odkráčel na střídačku. Dosty toto komentuje: "Balda starší než já už není... :( "
40:40 Hornets v pěti.
40:37 Šamánek odvádí dobrou práci za soupeřovou bránou, do konce oslabení zbývají 3 vteřiny.
40:01 Poslední třetina je tu. Orlová vyhrává buly a hraje si zbytek ze své přesilovky.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
40:00 Na utkání dorazilo velké množství diváků, kdo ale vyníká nejvíce, jsou bezpochyby věrní fanoušci našeho týmu, pan a paní Foltovi, kteří dnes přišli hornety podpořit hezky v růžovém.
39:59 Růžička o přestávce v interview říká: "Já už nechci hrát přesilovku. Já už nechci. V 5 na 5 jsme lepší. A ten jejich golman, ten je neskutečnej."
39:58 Druhá třetina je za námi. Přetrvává nerozhodný stav i málo vstřelených gólů. Měli jsme příležitost vidět hodně vyloučení, zejména na straně Orlové. Kdo urve druhý bod v sérii? Dozvíme se za malý moment.
38:40 Vyloučen hráč #64 Kryštof Kopečný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře
38:40 Kopečný ještě před hvizdem rozhodčích věděl, co udělal špatně a smutně se odebral na trestnou lavici.
37:52 Obertan vybojoval faul v útoku. Zíťa toto komentuje: "Tyv**le, to se hrozně řeže."
36:58 Náhradní brankář Orlové diriguje své spoluhráče: "STŘÍDÉÉÉÉJ, STŘÍDÉÉÉÉJ!" Béra toto komentuje: "Ale neřvi."
36:44 Myška se dostal k míčku, jeho střelu obětavě zblokoval Havel.
36:05 Křížovi střela z dálky nesedla.
35:49 Horneti svoji 4 minuty dlouhou přesilovku nevyužili.
31:50 Zatímco Rada leží na zemi, Růžička si dává nožičky s míčkem. Časoměřič Dosty toto komentuje: "To si děláš p**el Robine????."
31:49 Vyloučen hráč #18 Jakub Sasyn družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2+2 minuty za hrubost
31:49 Sasyn velmi nechutně sundal Radu, rozhodčí patřičně reagují větším trestem. Zíťa (bez povolání) toto komentuje: "To bylo k**a hnusný."
31:26 Matějka svým příklepem trefil pouze zakleknutého Šamánka.
30:55 Růžička svoji střelou z dálky vymetl vingl. Bohužel pouze brány na házenou...
30:32 Ručka šel do středu do výběhu, opět netrefil nic než Brože. Ten kluk tam má nějaké silové pole nebo něco, nebo to fakt není možné už.
29:48 Barus zkusil příklep od mantinelu, netrefil ale nic než házenkářskou bránu.
29:24 Orlová v plném počtu.
29:22 Obertan dostal kros na mantinel, nedokázal ale překonat ležícího Brože.
28:30 Horneti dvojnásobnou přesilovku nevyužili, pořád ale pokračují ve hře 5 na 4.
27:24 Vyloučen hráč #3 Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za vysoká florbalka
27:24 Tökölymu asi bylo líto, jak je na trestné Kučera sám, tak šel na návštěvu.
26:30 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
26:30 Kučera pokračuje ve svém trendu co třetina, to vyloučení a opět putuje k nám na trestnou lavici.
25:26 Orlová se dostává do šancí, hl. pořadatel Béra toto komentuje: "Ti mají víc střel než za celou první třetinu."
24:44 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #13 Marek Zapletal, asistoval #84 Dominik Sláma (1:1)
24:44 Trvalo to 17 sekund než domácí odpověděli, od mantinelu se trefil Zapletal, jeho střela pod teploměr Brožovi jen těsně propadla.
24:27 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #19 Michal Starostka, asistoval #6 Adam Krmášek (0:1)
24:27 Starostka otočkou zpoza brány otevírá skóre a dává gól na 1:0...
23:21 Weinstein předvedl kličku na střed mezi dva hráče, dával na mantinel na Drápala, ten z první trefil jen skvěle postaveného Brože.
23:11 Matějka napálil pouze blokujícího Obertana.
22:45 Orlová v poklidné rozehrávce.
21:27 Šamánek běží s míčkem po mantinelu, na středu, kam směřoval svoji nahrávku, ale nebyl nikdo, kromě tří hráčů Orlové.
20:40 Kopečný přečetl kombinaci, z následného protiútoku nic moc nebylo.
20:01 Druhá dvacetiminutovka začíná! Buly pro Orlovou.
20:00 Brož o přestávce něco diskutuje s rozhodčími, musím ale podotknout, že včera a dneska pískají jiní páni rozhodčí... Tak nevím, u koho bude chyba.
20:00 Střely v 1. části: 9:3
20:00 Úvodní třetina je za námi, hraje se celkem bez přerušení a taky bez gólů, ačkoliv domácí jsou střelecky mnohem aktivnější, zároveň mají mnohem víc ze hry na míčku. Povede se jim tato herní převaha přetavit v nějaké góly? Dozvíme se za chvíli.
19:16 Zapletal zkusil zápěstí od mantinelu, Brož bez problémů chytá.
18:54 Šamánek poslal zpoza brány nahrávku nahoru na Růžičku, tomu ale střela nesedla.
18:04 Orlová na balonku.
16:50 Růžička vymíchal jednoho z orlovských, následnou střelu ale poslal do bloku.
15:19 Lacina cloní Brožovi velmi vysmátě, nevím co se odehrálo v konverzaci mezi ním a obráncem...
14:35 Joukl zkusil zátah, skákavý míček nedoskákal za Brožovy záda.
13:48 Orlová v plném počtu.
13:21 Drápal si řekl, že když to nejde přímo, tak to půjde tečí a příklepem nastřelil Šamánka na středu. Od něj se ale míček odrazil asi metr nad bránu.
12:47 Drápal opět zkouší svoje příklepy od mantinelu, tentokrát trefil pouze Brožovu masku.
11:48 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře
11:48 Kučera pokračuje ve svém maratonu na rekord dvouminutových trestů v jedné sérii, za 4 třetiny už má 4.
11:06 Jeden z Orlovských se pokusil o zakončení backhandem z nápřahu. Hlavní pořadatel Béra toto komentuje: "Hochu jestli toto není dvojka, tak já jsem šmoula."
10:37 Kříž poslal zátah z velké vzdálenosti, letící Myška jen těsně netrefil.
09:15 Přečíslení Obertan s Šamánkem vyřešil obránce hostí dobře, kros neprošel.
08:46 Havel dostal z pěkné kombinace míček do útočného rohu, finální přihrávka na Lacinu před bránou mu ale nevyšla, žádný z týmů nenechává, zejména před vlastní bránou, ani metr místa.
08:05 Matějka se pokusil o střelu z výběhu od mantinelu, vzdálenější růžek Streitovy brány ale netrefil.
06:43 Domácí se pokoušejí o riskantní, ale účinné přihrávky přes osu hřiště, Eagles zatím tyto krosy zachytávají. Možná jsou právě tyto křižné přihrávky taktika, kterou trenér domácích před zápasem nadiktoval svým svěřencům.
05:31 Fanoušci nejen domácích, ale i hostí začínájí se svými pokřiky, ač je tu méně příznivců Orlové, jejich klaksony a podobné vymoženosti na vyvádění kraválu jsou slyšet stejně dobře, jako fanoušci hornetů.
04:20 Kopečný ukazuje, proč se dostal do první lajny - svou obětavostí a bojovností, předvádí skvělé návraty do obrany a ještě lepší dostupování hráčů.
02:50 Šamánek dostal kros na mantinel jako ze superligy, fantastický Brož ale svým oblíbeným tygřím skokem chytá.
01:43 Dnešní zápas je významný nejen kvůli tomu, že se rozhoduje o tom, zda bude mít Orlová doma dva matchbally v sérii play - up, ale také pro posilu domácích Dominika Šollara, pro kterého to je úplně poslední zápas za hornety. Tímto přeji hodně štěstí do posledního špílu.
01:25 Domácí na balonku.
00:41 Streit si hned zkraje utkání připisuje zákrok, Orlová naopak střelu.
00:01 Zápas začíná!
00:00 2. Díl seriálu Hornets - Orlová je tu! Netřeba nijak zvlášť představovat, včera jsme viděli jedničku.