(Kužel)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

Bulldogs Brno - Florbal Ústí 3:6
branky: 11. Petr Koláčný, 19. Petr Koláčný, 53. Richard Kalousek - 9. Jakub Krupica, 31. Martin Horn, 41. Jan Dobosz, 43. Pavel Zeman, 55. Dominik Herzina, 60. Vojtěch Semerád; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 186; zásahy brankářů: Matěj Faltus 17 - Dominik Hrabě 15; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:4
60:00 Střely ve 3. části: 5:13
59:02 GÓL Florbal Ústí! 3:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Vojtěch Semerád, asistoval #4 Radek Kužel (3:6)
55:00 Timeout Bulldogs Brno
54:24 GÓL Florbal Ústí! 3:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #59 Dominik Herzina, asistoval #85 Lukáš Täuber (3:5)
52:55 GÓL Bulldogs Brno! 3:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #77 Richard Kalousek, asistoval #61 Martin Svatoň (3:4)
50:49 Domácí neustále v mnoha šancí, ale zatím beze změny skóre.
44:01 Nestihl jsem dopsat ani jednu myšlenku a je tu další gól pro hosty kteří odskakují na dvoubrankové vedení.
42:21 GÓL Florbal Ústí! 2:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #76 Pavel Zeman, asistoval #63 Jan Dobosz (2:4)
40:32 GÓL Florbal Ústí! 2:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #85 Lukáš Täuber (2:3)
40:31 Hned na to dokázal odpovědět Dobosz.
40:05 Úvodní buly 3. třetiny znovu a opět pro hosty, ale během 5 sekund se dostal Mráz ke gólové šanci kterou neproměnil.
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
39:56 Horn teď hodně nad.
39:26 Koláčný teď v úniku přestřeluje.
38:07 Hra se přelévá neustále ze strany na stranu
35:59 Skvěle zalepený míček v rukavici Matěje Faltuse.
33:35 Hrabě prozatím hrdinou družstva Florbal Ústí.
31:42 Domácí teď zkouší 3. přesilovku.
30:30 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
30:04 GÓL Florbal Ústí! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #52 Martin Fuchsig (2:2)
29:40 Vyloučen hráč #8 Michal Valachovič družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
29:40 Valachovič to bude mít drahé.
29:09 Karty se teď otočily a na míčku jsou teď převážně hosté.
24:59 Mráz s Vaverčákem v samostatném úniku, ale Hrabě výborně chytá a drží Ústí.
23:22 Domácí nepouští Ústí k míčku.
21:43 Úvodní buly 2. třetiny opět pro hosty, ale momentálně to nic neznamená, protože na míčku jsou hned domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:2
18:46 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #6 Lukáš Mráz (2:1)
18:46 Brno dens již ve druhé přesilovce úspěšní.
18:07 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
17:00 Kužel nad.
16:24 Výborný Faltus.
15:23 Bulldogs teď ve dvou obrovských šancí, ale bohužel pro ně bez změny skóre.
12:42 Dvě rychlé branky a utkání je opět nerozhodné.
10:51 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
09:34 Vyloučen hráč #95 Martin Horn družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:46 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #28 Jakub Krupica, asistoval #95 Martin Horn (0:1)
06:23 Domácí teď většinu času na míčku, ale pouze na obrané polovině.
03:00 Domácí teď nevyužili ani jednu ze tří standartních situací na útočné polovině.
01:59 Hosté zatím více na míčku.
01:24 Hned od záčátku utkání panuje na domácí hale bouřlivá atmosféra která požene naše družstvo k vítězství.
00:01 Úvodní buly pro hostí
00:00 Krasný dobrý podvečer dámy a pánové. Vítáme Vás ze sportovní haly SH Sportpoint na které se dnes uskuteční 1. kolo semifinále play-off 1.ligy mužů mezi domácími Bulldogs Brno a hostí Florbal Ústí.