Finsko WU19

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

Finsko WU19 - Česko WU19 3:3
branky: 14. Tanja Parviainen, 21. Laura Katajisto, 35. Milla Granlund - 19. Karolína Klubalová, 22. Karolína Lískovcová, 41. Valentýna Zerzánová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Julia Saarinen 27 - Karolina Bačková 6; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:1
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:55 Běží poslední sekundy třetí třetiny. Zdá se, že vše směřuje k nerozhodnému stavu.
58:53 Timeout Finsko WU19
57:36 Pro míček si v klidu skáče Bačková, která nenechává žádnou z Finek dorážet.
56:48 Česká snaha opět roste poté, co se hráčky probojovaly do střeleckého postavení.
53:49 Balónek proskákal nebezpečně blízko brance Finek! Žádná z našich hráček však nebyla v takovém postavení, aby vstřelila gól.
52:37 Finský pokus ze středu hřiště míří na zadní mantinel.
51:38 Další ofenzivní nápor ze strany českého družstva zmírňují Finky.
50:52 Teď vytáhla Saarinenová míček z prakticky prázdné branky! Už to vypadalo, že Česko otočí ve svůj prospěch, jenže kousek scházel.
48:34 Hraje se opět poblíž finského brankoviště, jež si Suomi pečlivě střeží.
46:31 Tvrdé osobní souboje probíhají za českou brankou. Zatím se zdá, že lépe z nich vyjdou české florbalistky.
46:12 Ze strany se nepodařilo protlačit míček před finskou brankářku.
45:28 Klubalová úplně nečekala přihrávku a marně spěchala pro ztracený míček.
45:07 Finská obránkyně zaváhala při rozehrávce a málem nabídla úplně zadarmo šanci Češkám.
44:39 Utkání je v tuto chvíli naprosto otevřené. Češky se snaží postupovat po pravém křídle.
40:29 GÓL Česko WU19! 3:3
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #10 Valentýna Zerzánová, asistoval #7 Anna Brucháčková (3:3)
40:00 Střely ve 2. části: 2:10
36:48 Finsko si před chvilkou vzalo vedení zpět a zatím nedovolují Česku, aby jakýmkoliv způsobem zahrozilo.
34:53 GÓL Finsko WU19! 3:2
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #12 Milla Granlund, asistoval #15 Miisa Turunen (3:2)
33:07 Nyní jsou Finky opět nedaleko svého brankoviště, kde si chystají ofenzivní aktivitu.
32:18 Štekerová marně čekala na zaváhání finské obranné dvojice. Míček od soupeřek míří na českou polovinu.
31:37 Ohrožení v brankovišti Češky zažehnaly a také mají možnost zůstat na delší dobu u míčku.
31:05 Finsko střídá a provádí bezchybnou rozehrávku z vlastního rohu hřiště.
26:15 Přihrávky si vyměňuje finská formace, jež se pokouší ze sebe setřást hráčky v červených dresech.
25:22 Brucháčková našla mezírku mezi dvěma protihráčkami a zkusila vystřelit. Míček ale posílá kousek nad břevno.
24:44 České reprezentantky díky brzkému vyrovnání drží krok s týmem Suomi.
21:56 GÓL Česko WU19! 2:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #26 Nikola Štekerová (2:2)
21:47 Finské juniorky vkročily do druhé třetiny perfektně a hned z prvního úderného postupu vytěžily trefu na 2:1.
20:17 GÓL Finsko WU19! 2:1
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #26 Laura Katajisto, asistoval #15 Miisa Turunen (2:1)
20:00 Střely v 1. části: 1:11
19:06 Chvilku před koncem třetiny se skóre vyrovnává zásluhou Karolíny Klubalové! Její únik nedokázaly Finky eliminovat a tahají míček ze své sítě.
18:45 GÓL Česko WU19! 1:1
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #11 Karolína Klubalová bez asistence (1:1)
17:07 Protiútok českých florbalistek se zasekl a nedochází ke střele.
14:29 Nakonec to jsou přece jen seveřanky, kdo otevřel skóre dnešního duelu. Češky se však nebojí a pokouší se odpovědět.
13:39 GÓL Finsko WU19! 1:0
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #43 Tanja Parviainen, asistoval #25 Iida Sinkko (1:0)
10:57 Aktuálně je k vidění rovnocenná bitva, kdy se oba týmy střídají u míčku.
10:18 Země tisíců jezer se uklidňuje přihrávkou dozadu a pokouší se získat chvilku k oddechu.
09:43 Naše reprezentantky se blýskly dobrou obranou, když odradily Finsko od silnějšího nátlaku kolem mantinelů.
08:21 Nyní obsazují útočné prostory Češky, kde je však zatím zdárně tísní jejich soupeřky.
05:21 Finsko je zatím aktivnější a Bačková už čelila několika nepříjemnostem. Češky ale dobře vzdorují.
01:14 Po úvodním buly se k míčku dostaly Finky, které zatím nepouští Češky ke slovu.