15:2
    Nela SIKOROVÁ
    (Lískovcová)

Česko WU19 - Polsko WU19 15:2
branky: 7. Valentýna Zerzánová, 9. Anna Brucháčková, 13. Anna Brucháčková, 13. Karolína Lískovcová, 14. Lucie Baldreichová, 17. Veronika Machálková, 18. Linda Fuchsová, 18. Karolína Lískovcová, 20. Veronika Machálková, 23. Lucie Baldreichová, 31. Lucie Baldreichová, 40. Sofie Gocová, 43. Tereza Hlaviznová, 44. Lucie Baldreichová, 50. Nela Sikorová - 27. Kinga Stein, 37. Kinga Stein; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 513; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 7 - Katarzyna Hryckowian 12, Julia Przewłocka 17; po třetinách: 9:0, 3:2, 3:0
60:00 České florbalistky si poradily se svým prvním soupeřem na Polish Cupu 2024 a připsaly si vysokou výhru 15:2 nad domácím Polskem.
60:00 Střely ve 3. části: 3:7
59:55 Pro dnešek je to vše, zápas končí a nic dalšího už se nestane.
59:30 Dobrý polský pokus končí na hrudi české gólmanky a rovnou z toho bylo nebezpečné české přečíslení.
58:52 Polská brankářka si teď vysloužila potlesk za neskutečný zákrok nohou, který zhatil jasnou gólovou příležitost Česka.
57:49 Zápas už se víceméně dohrává. Polky ale ještě zkoušejí najít nějakou skulinku v české obraně.
56:54 Kiełbicka zůstala zapomenutá u české branky a prozkoušela pozornost Svrčkové.
55:00 Odskočený míček znamená rozehrávku pro Polsko.
53:10 Ofenzivní hra se teď trochu pozastavila, neboť se Češky nemohou dostat přes obrannou zeď.
51:43 Rozběhla se nám poslední desetiminutovka třetí třetiny a obraz hry zůstává stále stejný. Češky drží míček a kombinují a jejich soupeřky se brání.
50:40 Češky znovu drží míček a hledají nějaké příležitosti k další brance.
49:15 Národní tým prolomil další milník, skóre tentokrát zakulatila Nela Sikorová.
49:14 GÓL Česko WU19! 15:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (15:2)
48:22 Polské florbalistky vycítily možnost k útoku a Eliška Svrčková v české bráně si připsala těžký zákrok levačkou.
46:03 Češky zformovaly útočnou pětici a zamkly Polky na jejich polovině.
45:31 Dobrá česká kombinace nakonec skončila zákrokem polské brankářky, která musela počítat i s tečí své spoluhráčky.
44:59 Polští diváci se snaží podpořit svůj tým, tomu ale viditelně dochází fyzické síly a vesměs se tak pouze brání.
43:36 Polsko po dobře odehrané druhé třetině znovu ztrácí kontrolu nad českou ofenzívou a inkasuje další bleskovou branku z hole Baldreichové.
43:35 GÓL Česko WU19! 14:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #11 Karolína Klubalová (14:2)
42:27 Nyní se podařilo prodrat dopředu Tereze Hlaviznové, která střílí třináctou českou branku.
42:26 GÓL Česko WU19! 13:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #24 Tereza Hlaviznová bez asistence (13:2)
41:29 Češky zatím kombinují na své polovině a moc se nemohou dostat přes zformovanou polskou obranu.
40:05 Začíná třetí třetina a na míčku jsou znovu české hráčky.
40:00 Polky ve druhé třetině zarazily českou plejádu gólů a dokonce se samy dvakrát prosadily. Za tuhle periodu tedy mohou být docela spokojené, Česko ale vede již 12:2.
40:00 Střely ve 2. části: 4:16
39:07 Míček byl za brankovou čárou asi jedním milimetrem svého objemu, ale už to stačilo, aby si toho rozhodčí všimli a je to tak 12:2.
39:06 GÓL Česko WU19! 12:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #13 Sofie Gocová bez asistence (12:2)
39:00 Začala poslední minuta druhé třetiny a Polsko inkasuje docela smolný gól.
38:37 Češky se v téhle třetině ne a ne dostat k těm jednoduchým kombinacím, které jim přinesly devět branek v první dvacetiminutovce.
36:16 Skvělá otočka Steinové kolem české branky znamená další regulaci ve skóre.
36:15 GÓL Polsko WU19! 11:2
Branku družstva Polsko WU19 vstřelil #36 Kinga Stein bez asistence (11:2)
36:03 Tahle česká kombinace už byla překombinovaná a míček tak končí pouze v rohu.
35:49 Další úspěšný zákrok polské brankářky, která svému týmu ve druhé třetině skvěle pomáhá.
33:01 Polské přečíslení dvou na jednoho bylo přerušeno dobrým českým blokem.
32:22 Češky se točí s míčkem kolem polské brány, zatím se ale nemohou dostat k zakončení.
30:08 Po delší odmlce je tady další český gól, který má na starosti stejná dvojice, jako ten desátý.
30:07 GÓL Česko WU19! 11:1
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #13 Sofie Gocová (11:1)
30:01 Polská brankářka nyní dobře zasáhla, její spoluhráčky jí v tom ale nechaly úplně samotnou a k míčku se tak znovu dostal český útok.
29:34 Česká reprezentace je i nadále v dlouhodobém držení míčku a stále si tvoří šance.
28:57 Polky vypadají po své brance trochu aktivnější a probudilo se také domácí publikum.
26:30 A máme tady první snížení skóre! Stein se vydala do samostatného útoku, navezla míček na střed a schovanou střelou překonala českou gólmanku.
26:29 GÓL Polsko WU19! 10:1
Branku družstva Polsko WU19 vstřelil #36 Kinga Stein, asistoval #12 Nina Stefańska (10:1)
25:19 Polská brankářka se nyní blýskla skvělým přesunem a chytá další český pokus.
24:59 Další výlet polské reprezentace na české území, ani z něho ale gól nepadá.
24:13 Slibný polský útok končí ztečovanou střelou a rozehrávat se bude po pravici české brankářky.
22:50 Na tenhle pokus už ale byla krátká a je tady zakulacení skóre.
22:49 GÓL Česko WU19! 10:0
21:51 První zákrok nové polské brankářky hatí další českou akci.
21:43 Zerzánová zkusila střelu z otočky, ale přestřelila bránu a na míček se tak dostávají Polky.
20:36 Češky po přestávce na nic nečekají a okamžitě se znovu pouštějí do útoku.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Julia Przewłocka družstva Polsko WU19
20:00 První třetina byla pro Polsko hororová. Češky po celou dobu jednoznačně kontrolovaly hru a vytvořily si propastný náskok 9:0.
20:00 Střely v 1. části: 2:21
19:32 Ještě před první sirénou je tady další branka, která padla střelou na bližší tyč přímo mezi ruku a tyčku polské gólmanky.
19:31 GÓL Česko WU19! 9:0
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #5 Veronika Machálková, asistoval #10 Valentýna Zerzánová (9:0)
18:28 Vůbec první zákrok v tomto zápase si připisuje také česká brankářka.
18:19 Dlouhý výhoz polské brankářky nejprve vypadal slibně, vzápětí se jí ale míček vrátil, a to v podobě osmého gólu v její síti.
17:57 GÓL Česko WU19! 8:0
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (8:0)
17:30 Další dvě slepené branky pro Česko znamenají vedení 7:0. A dokonce první třetiny zbývají ještě tři minuty.
17:03 GÓL Česko WU19! 7:0
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #16 Linda Fuchsová bez asistence (7:0)
16:35 GÓL Česko WU19! 6:0
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #5 Veronika Machálková bez asistence (6:0)
16:17 Polská obrana teď vystihla křižný pas, který by jinak pravděpodobně skončil další brankou.
15:02 Češky jsou v poklidném držení míčku a na hřišti diktují veškerý pohyb. Dokonce i zaplněná domácí tribuna už několik minut mlčí.
13:31 První střelu sice polská brankářka zlikvidovala, vzápětí ale znovu inkasuje a tohle začíná vypadat jako debakl.
13:30 GÓL Česko WU19! 5:0
12:50 Polsko se ani nestačilo vzpamatovat a už ze svého brankoviště loví další míček.
12:49 GÓL Česko WU19! 4:0
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #20 Nela Sikorová (4:0)
12:30 Naprosto totožná střela Aničky Brucháčkové jako v případě druhého gólu a je to tři jedna.
12:28 GÓL Česko WU19! 3:0
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #7 Anna Brucháčková, asistoval #16 Linda Fuchsová (3:0)
12:19 Česko se usazuje v útočném pásmu a chystá se k další vlně tlaku.
10:10 Další náznak polské šance končí v náručí české brankářky.
08:58 Máme tady první přesilovou hru, kterou bleskově využívá Anna Brucháčková. Ta zapíchla míček přesně pod horní tyčku.
08:57 GÓL Česko WU19! 2:0
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #7 Anna Brucháčková, asistoval #5 Veronika Machálková (2:0)
08:40 Vyloučen hráč #22 Julia Tomaszczenik družstva Polsko WU19 na 2 minuty za sekání
07:50 Poprvé v tomto zápase se na útočné polovině usadila také polská formace. Žádnou šanci si ale nevytvořila.
07:03 Domácí publikum se dnes opravdu činí a horlivě svůj tým podporuje.
06:30 Po dlouhém českém tlaku se míček konečně dokutálel až za brankovou čáru a Česká republika tak vede 1:0. Polsko zatím nenašlo protihru.
06:29 GÓL Česko WU19! 1:0
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #10 Valentýna Zerzánová, asistoval #7 Anna Brucháčková (1:0)
04:03 Výborný zákrok polské gólmanky.
03:34 Další minuta hry se nesla v duchu dalších českých šancí. Domácí brankářka ale zatím odolává.
02:46 Karolína Klubalová za to teď pořádně vzala a peckou od mantinelu orazítkovala spojnici polské brány. Míček ale vypadl ven a gól to tak není.
01:39 Na míčku jsou po delší dobu florbalistky České republiky, Polsko se zatím víceméně brání.
00:54 Duel byl zahájen a první velkou šanci měly české hráčky, kterým ale v gólu zamezila dobrá reakce domácí brankářky.
00:05 Omlouvám se, ale z technických důvodů není k dispozici sestava polské reprezentace.
00:00 Vítám všechny diváky u zápasu České republiky a Polska v rámci turnaje Polish Cup 2024. Přeji příjemnou zábavu.