1

2

3.

Finsko WU19 - Švédsko WU19 5:6pn
branky: 12. Iida Sinkko, 24. Milla Granlund, 52. Liisa Kaihua, 56. Milla Granlund, 60. Milla Granlund - 6. Lina Eriksson, 19. Lina Eriksson, 32. Ellen Lundin, 36. Livia Svartvadet, 59. Moa Kareståhl, N Moa Kareståhl; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Julia Saarinen 20 - Louranna Jakobsson 22; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko WU19 hráč #10 Moa Kareståhl a vstřelil rozhodující gól (5:6).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Finsko WU19 hráč #18 Liisa Kaihua a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko WU19 hráč #18 Mira Markström , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Finsko WU19 hráč #12 Milla Granlund , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko WU19 hráč #9 Carolina Peil a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Finsko WU19 hráč #20 Janina Rinne , ale gól nevstřelil.
60:00 Zahájena trestná střílení
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:31 GÓL Finsko WU19! 5:5
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #12 Milla Granlund, asistoval #20 Janina Rinne (5:5)
58:44 GÓL Švédsko WU19! 4:5
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #10 Moa Kareståhl, asistoval #18 Mira Markström (4:5)
55:35 GÓL Finsko WU19! 4:4
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #12 Milla Granlund bez asistence (4:4)
51:52 GÓL Finsko WU19! 3:4
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #18 Liisa Kaihua bez asistence (3:4)
48:37 Vyloučen hráč #8 Stina Kampe družstva Švédsko WU19 na 2 minuty za špatné střídání
45:01 Vyloučen hráč #17 Livia Svartvadet družstva Švédsko WU19 na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
35:35 GÓL Švédsko WU19! 2:4
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #17 Livia Svartvadet bez asistence (2:4)
31:34 GÓL Švédsko WU19! 2:3
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #22 Ellen Lundin, asistoval #5 Thea Ernberg (2:3)
23:47 GÓL Finsko WU19! 2:2
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #12 Milla Granlund z trestného střílení (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 7:8
18:44 GÓL Švédsko WU19! 1:2
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #19 Lina Eriksson, asistoval #2 Wilma Sjöström (1:2)
14:58 Vyloučen hráč #12 Milla Granlund družstva Finsko WU19 na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:54 GÓL Finsko WU19! 1:1
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #25 Iida Sinkko, asistoval #8 Saana Luostarinen (1:1)
05:42 GÓL Švédsko WU19! 0:1
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #19 Lina Eriksson, asistoval #10 Moa Kareståhl (0:1)