60
  • 60 59:33
    Česko WU19

Česko WU19 - Švédsko WU19 4:6
branky: 2. Nela Sikorová, 4. Eva Křtěnová, 5. Andrea Břeská, 21. Karolína Klubalová - 11. Carolina Peil, 16. Mira Markström, 37. Moa Dybner, 44. Ellen Lundin, 46. Mira Markström, 49. Elin Dominicus; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 97; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 22 - Rosario Aravena 25; po třetinách: 3:2, 1:1, 0:3
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
60:00 Češkám se velmi slibně rozehraný duel do vítězného konce dotáhnout nepodařilo. Závěrečná třetí třetina patřila výběru Tre Kronor, který celé klání nakonec ovládl poměrem 6:4.
59:33 Timeout Česko WU19
59:30 Češkám se zatím dobrý tlak ve vstřelenou branku přetavit nepodařilo.
58:23 Střela Klubalové jen do dobře postaveného bloku Švédek.
57:11 Český tým to zkouší se šesti hráčkami v poli.
56:14 Češky by teď potřebovaly získat míček, který kontrolují jejich protivnice, na své čepele.
55:20 Trvdá rána jedné ze Švédek končí jen na horní tyčce.
52:55 Fanoušci teď mohli vidět pasáž ve středním pásmu, ve které se z obou stran událo mnoho chyb a osobních soubojů.
51:46 Skoková v šanci, kterou ale likviduje švédská strážkyně svatyně.
51:00 Švédský projektil končí nad bránou Svrčkové.
49:48 Další zblokovaná rána českých florbalistek, které se snaží o snížení.
48:12 Češkám se ve třetí třetině zatím vůbec nedaří a Švédky odskakují do dvoubrankového vedení.
48:11 GÓL Švédsko WU19! 4:6
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #20 Elin Dominicus, asistoval #14 Julia Nilsson (4:6)
47:53 Dopředu se drala česká útočnice Fuchsová.
45:35 Švédky se poprvé v zápase ujímají vedení.
45:34 GÓL Švédsko WU19! 4:5
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #18 Mira Markström, asistoval #10 Moa Kareståhl (4:5)
45:20 Za Svrčkovou zazvonila tyč.
43:42 Je vyrovnáno! Přesným zásahem se blýskla švédská útočnice Lundinová.
43:41 GÓL Švédsko WU19! 4:4
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #22 Ellen Lundin, asistoval #17 Livia Svartvadet (4:4)
43:09 Lovíšková se nyní ocitá na zemi, doufáme, že se nejedná o žádné závažnější zranění.
43:04 Švédky se snaží o kombinaci za českou bránou, ale neúspěšně.
41:43 Zerzánová zamířila jen vedle švédské brány.
40:02 Úvodní vhazování závěrečné periody patří Švédkám.
40:00 Vše je připraveno ke startu třetí třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
40:00 Na každé straně jsme byli svědky jednoho přesného zásahu. Do kabin se tak odchází za stavu 4:3 pro české juniorky. Můžeme se tedy těšit na závěrečnou třetí třetinu, která rozhodně nabídne skvělou podívanou.
39:56 Švédky se ještě pokusily o útok, ovšem neúspěšně.
38:42 Češky kombinují za švédskou svatyní.
37:20 Výběr Tre Kronor je po vstřelené brance nabuzený a snaží se vstřelit další.
36:13 Po několika neúspěšných pokusech se Švédkám z hole Dybnerové podařilo snížit na rozdíl pouhé branky.
36:12 GÓL Švédsko WU19! 4:3
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #12 Moa Dybner, asistoval #7 Hanna Lööw (4:3)
34:37 Svěřenkyně Tomáše Martiníka utly rodící se brejk Švédek.
33:52 Klubalové se podařilo zablokovat další švédský projektil.
33:22 Češkám se zatím napadání vyplácí.
32:05 Švédskou šanci likviduje dnes skvěle chytající Svrčková.
30:35 Balónek teď napodobil příjmení Nikoly Skokové, která ho zkrotit nedokázala.
28:46 Po zaváhání švédské brankářky trefuje tyč Břeská.
28:40 Bekhend Baldreichové končí ve výstroji švédské gólmanky.
27:40 Úspěšný zákrok Svrčkové, která uklidňuje hru.
26:40 Švédky kombinují na své obranné polovině.
25:20 Švédské přečíslení tři na dvě dokázaly Češky ubránit.
23:55 Češky rozehrávají standardku na útočné polovině u pravého mantinelu.
22:42 Dobrý blok od liberecké odchovankyně Klubalové.
21:32 Křtěnová nahrávkou hledala jednu ze svých spoluhráček.
20:32 Opět parádní vstup do třetiny, za Češky se přesně trefuje Klubalová.
20:31 GÓL Česko WU19! 4:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #11 Karolína Klubalová bez asistence (4:2)
20:03 Úvodní buly druhé třetiny ovládla florbalistka Švédska.
20:00 Střely v 1. části: 13:9
20:00 Češky do zápasu vstoupily jako uragán a dokázaly se dostat do bleskurychlého tříbrankového vedení. Výběr Tre Kronor se po velmi špatném úvodu zanedlouho rozkoukal a po konci úvodní periody na světelné tabuli panuje skóre 3:2.
19:30 Pokus Lískovcové kryje švédská gólmanka.
18:34 Češky se teď snaží konstruktivně rozehrát.
17:28 Výborný zákrok švédské brankářky.
15:16 Trochu se nám opakuje včerejší scénář ze zápasu s Finskem, Švédsko snižuje na 3:2.
15:15 GÓL Švédsko WU19! 3:2
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #18 Mira Markström, asistoval #22 Ellen Lundin (3:2)
14:51 Velká šance Lískovcové po výborné práci Sikorové, která pro ni vybojovala míček.
13:40 Střelu Břeské likviduje brankářka Tre Kronor.
13:02 Švédky teď kombinují na vlastní obranné polovině.
12:25 Češkami inkasovová branka neotřásla, znovu jsou totiž v útoku.
10:48 Je tu snížení. Na 3:1 upravuje střelou, která přesně zapadla k tyči, Peilová.
10:47 GÓL Švédsko WU19! 3:1
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #9 Carolina Peil, asistoval #19 Lina Eriksson (3:1)
10:19 České přečíslení dvě na jednu, které ovšem skončilo neúspěšně.
09:09 Hráčky ze Skandinávie marně hledají cestu k bráně Svrčkové.
07:48 Míček teď poskakoval v českém brankovišti, ale Švédky se do větší šance nedostaly.
06:38 Další šance Češek, švédská gólmanka ale tentokrát střelu zneškodnila.
04:46 Švédky se zatím do zápasu nemohou dostat a inkasují další úder. Tentokrát síťku rozvlnila Břeská.
04:45 GÓL Česko WU19! 3:0
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #23 Andrea Břeská, asistoval #25 Lucie Baldreichová (3:0)
03:55 Parádní vstup do utkání od českých florbalistek! Na 2:0 navyšuje Křtěnová.
03:54 GÓL Česko WU19! 2:0
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #21 Eva Křtěnová, asistoval #18 Tereza Matýsková (2:0)
03:20 Opět skvělý zákrok Svrčkové!
01:33 Máme tu první branku! Po skvělé asistenci Lískovcové se do odkryté brány trefuje Sikorová a otevírá skóre dnešního utkání.
01:32 GÓL Česko WU19! 1:0
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (1:0)
00:05 V první obrovské šanci Klubalová, která zamířila jen do břevna.
00:01 Úvodní buly pro Češky.
00:00 Krásné sobotní florbalové ráno všem českým příznivcům. V 8:30 je na programu úvodní buly utkání EFT, ve kterém se střetnou juniorky Česka a Švédska. Příjemnou zábavu!