58
  • 58 57:40
    Kanonýři

Famózní start zařídil Bulldogs triumf v dohrávce

Hráči Bulldogs se radují z branky Adama Konečného (#66, uprostřed) v dohrávce proti Kladnu | foto: Bulldogs Brno

Víkendový florbalový maraton odstartovala dohrávka čtvrtého kola 1. ligy mužů. V původním termínu se mělo hrát v Kladně, avšak s odkladem došlo k přesunu duelu do Brna, kde se radovali Bulldogs. Středočechům nepomohl ani závěrečný nápor.

Před duelem tabulkoví sousedi měli odlišný vstup do utkání. Brněnský celek přivítal poprvé v tomto ročníku v sestavě Adama Konečného, jenž se vrátil po zranění, a už v páté minutě otevřel skóre duelu. A aby toho nebylo málo, tak o pár okamžiků později se postaral i o druhý zásah domácích. Zkázu Kanonýrů z první třetiny dokonal ještě Lukáš Mráz.

Kladenští se po tvrdém direktu oklepali, nepovedenou část nechali v šatně a velmi rychle po startu druhé části snížil Filip Ullmann. Důležité pro ně bylo, že na trefu Lukáš Kvapila zareagoval o minutu později Hugo Hübner, a tak bylo před třetí částí vše otevřené. Sedm minut před koncem se po faulu Vaverčáka postavil k trestnému střílení Ullmann a o drama bylo postaráno. Buldoci však závěr střetnutí zvládli a těsný náskok si nakonec pohlídali.

Kanonýři Kladno - Bulldogs Brno 3:4 (0:3, 2:1, 1:0)

Branky: 23. Ullmann, 31. Hübner, 54. Ullmann - 5. Konečný, 9. Konečný, 12. Mráz, 30. Kvapil. Rozhodčí: P. Števček - R. Števček. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:1. Diváků: 88. Zásahy brankářů: Janoušek 15 - Haltmar 16. | MATCH CENTER