• 59 58:08
    Pardubice

Black Angels si připsali třetí bod v sérii proti Pardubicím!

hráči Black Angels při play-down | foto: Black Angels

Ve středu 20. března se již popáté utkali Black Angels s Pardubicemi, a to v rámci play-down. Vyrovnaný duel nakonec skončil výhrou domácích.

BLACK ANGELS - SOKOLI Pardubice 4:3 (1:0, 1:1, 2:2) Stav série: 3:2

Oba kádry bojovaly všemi silami o svůj třetí bod v sérii, a tak celé utkání proběhlo velmi vyrovnaně. Pražský celek držel po dvou periodách těsné vedení, pak ale dvakrát udeřil Přemek Pakosta, který poslal v 53. minutě Sokoly do náskoku.

Nakonec se z těsné výhry 4:3 radovali domácí Black Angels, kteří se dvě minuty před koncem dostali do vedení. Nejprve srovnal Radek Hanák a necelé dvě minuty před koncem rozhodl Vilém Doležal, na což už pardubičtí florbalisté nedokázali reagovat. Hráčem utkání vítězného celku byl zvolen Jakub Hromada, autor první branky.

Black Angels si tak připsali třetí bod v sérii a Pardubice se proto budou muset v příštím duelu velmi snažit, aby zvrátily svou prohru a prodloužily sérii o další střet. Šesté klání bude na programu v pátek na Dašické v Pardubicích.

Branky: 7. Hromada, 30. Novotný, 57. Hanák, 59. Doležal – 23. Drba, 46. Pakosta, 53. Pakosta. Rozhodčí: Šedivý – Štengl. Vyloučení: 3:2, navíc Burian TDKU + 4 – Kaluža OS. Využití: 0:2. Zásahy brankářů: Matiášek 13 – Haleš 16.| MATCH CENTER