Matches

Filter

PH a SČ liga mužů - skupina A - 21. kolo

21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo

PH a SČ liga mužů - skupina A - 22. kolo

22. kolo
22. kolo
22. kolo
22. kolo
22. kolo
22. kolo
22. kolo

PH a SČ přebor mužů - skupina A - 9. kolo

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

Jedenáctka VS

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

PH a SČ přebor mužů - skupina C - 10. kolo

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

Bublina Arena

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

Bublina Arena

10. kolo
10. kolo
10. kolo

Bublina Arena

10. kolo
10. kolo

PH a SČ přebor mužů - skupina D - 9. kolo

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

Arena Barrandov

9. kolo

Arena Barrandov

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

PH a SČ soutěž mužů - Skupina F - 10. kolo

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

SH TJ Kobylisy

10. kolo
10. kolo
10. kolo

3. liga dorostenců - skupina 3 - A - 9. kolo

9. kolo

2. liga dorostenců - skupina 3 - 14. kolo

14. kolo
14. kolo

Sport Eden Beroun

2. liga dorostenců - skupina 3 - 21. kolo

21. kolo
21. kolo
21. kolo

Unihoc Aréna Praha

21. kolo
21. kolo

Unihoc Aréna Praha

21. kolo

Unihoc Aréna Praha

21. kolo

Unihoc Aréna Praha

21. kolo
21. kolo

2. liga dorostenců - skupina 3 - 22. kolo

22. kolo
22. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

22. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

22. kolo
22. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

22. kolo
22. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

22. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

22. kolo
22. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

1. liga dorostenek - skupina 3 - 12. kolo

12. kolo
12. kolo

1. liga dorostenek - skupina 3 - 9. kolo

9. kolo

Liga starších žákyň - skupina 3 - 10. kolo - 1. koš

10. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

10. kolo
10. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

10. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

10. kolo
10. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

10. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

10. kolo
10. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

10. kolo
10. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

10. kolo
10. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

10. kolo
10. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

Liga starších žákyň - skupina 3 - 10. kolo - 2. koš

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

SH ZŠ Kunratice

10. kolo
10. kolo

SH ZŠ Kunratice

10. kolo
10. kolo

SH ZŠ Kunratice

Liga starších žákyň - skupina 3 - 10. kolo - 3. koš

10. kolo
10. kolo

Přetlaková SH Kladno

10. kolo

Přetlaková SH Kladno

10. kolo
10. kolo

Přetlaková SH Kladno

10. kolo

Přetlaková SH Kladno

10. kolo

Přetlaková SH Kladno

10. kolo
10. kolo

Přetlaková SH Kladno

Liga starších žákyň - skupina 3 - 10. kolo - 4. koš

10. kolo

SH Kutná Hora Klimeška II

10. kolo
10. kolo
10. kolo

SH Kutná Hora Klimeška II

10. kolo

SH Kutná Hora Klimeška II

10. kolo

SH Kutná Hora Klimeška II

Liga mladších žáků - skupina 3 - 9. kolo - 1. koš

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

Liga mladších žáků - skupina 3 - 9. kolo - 2. koš

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

Liga mladších žáků - skupina 3 - 9. kolo - 3. koš

9. kolo
9. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

9. kolo
9. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

9. kolo
9. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

9. kolo
9. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

9. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

9. kolo
9. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

9. kolo
9. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

9. kolo
9. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

9. kolo
9. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

9. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

Liga mladších žáků - skupina 3 - 9. kolo - 4. koš

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

Liga mladších žáků - skupina 3 - 9. kolo - 5. koš

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

TJ Sokol Vinohrady

9. kolo
9. kolo
9. kolo

TJ Sokol Vinohrady

9. kolo

Liga mladších žáků - skupina 3 - 9. kolo - 6. koš

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

Liga mladších žáků - skupina 3 - 9. kolo - 7. koš

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

9. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

9. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

9. kolo
9. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

9. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

9. kolo
9. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

9. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

Liga mladších žáků - skupina 3 - 9. kolo - 8. koš

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

SH TJ Kobylisy

9. kolo
9. kolo

SH TJ Kobylisy

9. kolo
9. kolo

SH TJ Kobylisy

Přebor mladších žáků - skupina 3 - 9. kolo - 1. koš

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

Přebor mladších žáků - skupina 3 - 9. kolo - 3. koš

9. kolo

SH Kostelec nad Černými lesy

9. kolo

SH Kostelec nad Černými lesy

9. kolo

SH Kostelec nad Černými lesy

9. kolo

SH Kostelec nad Černými lesy

9. kolo

SH Kostelec nad Černými lesy

9. kolo

SH Kostelec nad Černými lesy

9. kolo

SH Kostelec nad Černými lesy

9. kolo

SH Kostelec nad Černými lesy

9. kolo

SH Kostelec nad Černými lesy

9. kolo

SH Kostelec nad Černými lesy

Přebor mladších žáků - skupina 3 - 9. kolo - 4. koš

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

Sport Eden Beroun

9. kolo

Sport Eden Beroun

9. kolo
9. kolo
9. kolo

Sport Eden Beroun

9. kolo
9. kolo
9. kolo

Sport Eden Beroun

Přebor mladších žáků - skupina 3 - 9. kolo - 5. koš

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

SH BIOS Slaný

9. kolo
9. kolo

SH BIOS Slaný

9. kolo
9. kolo

SH BIOS Slaný

Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3 - A - 9. kolo - 1. koš

9. kolo

SH ZŠ Nehvizdy

9. kolo
9. kolo
9. kolo

SH ZŠ Nehvizdy

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3 - A - 9. kolo - 2. koš

9. kolo

ZŠ Jiráskova Benešov

9. kolo

ZŠ Jiráskova Benešov

9. kolo

ZŠ Jiráskova Benešov

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

ZŠ Jiráskova Benešov

9. kolo
9. kolo

Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3 - A - 9. kolo - 3. koš

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

ZŠ Juventa Milovice

9. kolo
9. kolo

ZŠ Juventa Milovice

9. kolo
9. kolo

ZŠ Juventa Milovice

Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3 - A - 9. kolo - 4. koš

9. kolo
9. kolo

SH Dobříš

9. kolo
9. kolo

SH Dobříš

9. kolo
9. kolo

SH Dobříš