Pardubice ztratily zápas s Bulldogs! Rozhodly nájezdy

Bulldogs Brno po barážové výhře nad Pardubicemi | foto: SOKOLI Pardubice

V Livesport Superlize se o víkendu hraje baráž, kterou odstartovaly Pardubice prvním soubojem s Bulldogs Brno.

SOKOLI Pardubice - Bulldogs Brno 5:6sn (3:2, 1:1, 1:2, 0:0) | Stav série: 0:1

Souboj mezi Pardubicemi a Bulldogs byl od samého začátku velmi vyrovnaný a předurčil vývoj celé série. Jako první se v pětibrankové třetině prosadili Bulldoci, kteří skórovali již po 28 sekundách hry. Ještě do první sirény ale Pardubice vývoj otočily a vytvořily si náskok 4:2. Ten hostující celek díky povedené závěrečné části dorovnal a v 59. minutě dokonce vedl 5:4. Sokoli ale nic nevzdali a srovnali, čímž duel poslali do prodloužení. O vítězi nakonec rozhodly až samostatné nájezdy, v nichž si první bod v sérii vystřelili brněnští Bulldogs.

Branky: 6. Pakosta, 12. Drba, 20. Bína, 29. Prix, 59. Polis - 1. Kalousek, 15. Valachovič, 34. Svatoň, 57. Zukal, 59. Kladivo, N Svatoň. Rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer. Vyloučení: 2:3. Využití: 2:0. Diváci: 219. Zásahy brankářů: Matěj Denemark 18 - Jakub Haltmar 15. | MATCH CENTER