News

16.4.2024
Transfer

Bolka hlásí první posilu. Ofenzivu Středočechů podpoří finský střelec

Jen dva dny po BigBoard Superfinále, které skončilo pro Mladou Boleslav ziskem stříbrných medailí, ohlásil celek z města automobilů novou posilu. Tou se stal Fin Joakim Lund, který má na svém kontě zkušenosti i z národního týmu.

2 minutes

11.4.2024
News

Legenda se loučí. Vítkovický gólman Souček ukončil kariéru

Bývalý reprezentační gólman Lukáš Souček ukončil svou kariéru. Jeho posledním duelem, do nějž nastoupil, byla sedmizápasová bitva na půdě Vítkovic. Klub jeho konec oznámil na svých sociálních sítích.

1 minute

10.4.2024
News

Play-off superligy: Sedmizápasové drama a nezastavitelný Marek Beneš

Livesport Superliga již zná obsazení závěrečného superfinále, do kterého postoupil aktuálně nejlepší florbalový klub planety a také vítěz velmi dramatické semifinálové série. Průběh těchto soubojů stejně jako detailní statistické informace o celém mužském play-off přinášíme v tomto článku.

5 minutes

9.4.2024
Summary

Drtivá porážka posílá BUTCHIS zpět do 1. ligy mužů! Pardubice čeká baráž

V úterý pokračovalo play-down Livesport Superligy, ve kterém držely Pardubice mečbol. BUTCHIS tak museli nutně vyhrát.

1 minute

8.4.2024
Highlights

Parádní bitvy v semifinále a tuhý boj v play-down. Jak probíhala superliga?

Livesport Superliga uzavřela své vyřazovací boje parádní sedmizápasovou podívanou, z níž vyšel jako vítěz celek Mladé Boleslavi. Ten nejprve srovnal semifinálovou sérii na 3:3 a v závěrečné sedmé bitvě rozhodl trefou FIlipa Zakonova v prodloužení o svém postupu do superfinále. Tam se utká s Tatranem, který své semifinále zvládl v pouhých pěti utkáních. V play-down si Pardubice po dvou výsledcích 5:4 vybojovaly mečbol nad BUTCHISem.

1 minute

7.4.2024
Disciplinary Committee

Bolka bude v klíčové bitvě bez Suchánka. DK mu zastavila činnost za zákrok z předchozího duelu

Vítkovice podaly podnět k Disciplinární komisi Českého florbalu (DK) na mladoboleslavského Patrika Suchánka ze šestého semifinále play-off Livesport Superligy, ke kterému došlo ve druhé třetině v souboji s Adamem Šmídem. DK jej řešila ve zkráceném řízení a rozhodla o zastavení jeho činnosti na pět dní. Suchánek tak vynechá rozhodující sedmé klání.

4 minutes

6.4.2024
Summary

Drama v Pardubicích: třetí utkání play-down rozhodly až nájezdy

Sokoli Pardubice vedou v sérii play-down proti Butchisu 2:1. Druhou výhru vybojovali v napínavém třetím duelu na domácí půdě.

1 minute

5.4.2024
Summary

Boleslav srovnala v dramatickém TV duelu sérii a rozhodne zápas číslo sedm!

V pátek 5. dubna se diváci mohli těšit na šestý střet Vítkovic a Mladé Boleslavi. Z velmi vyrovnaného utkání se nakonec radovali hosté, kteří tak prodloužili sérii.

1 minute

2.4.2024
Highlights

Obrovská dramata a krásné otočky. Jak probíhal začátek superligového semifinále?

Livesport Superliga má za sebou již čtyři zápasy semifinálových sérií, které se odehrávaly po celý poslední březnový týden. Tatran má v rukou postupový mečbol, neboť si poradil se třemi zápasy se čtyř. Chodov zvládl urvat bod pouze v tom třetím a visí tak nad propastí. Naopak série mezi Vítkovicemi a Boleslaví je po velmi dramatických utkáních vyrovnaná 2:2 a dojde v ní tak na minimálně šest zápasů. Došlo také na 2. kolo play-down, ve kterém si po jednom bodu připsali BUTCHIS i Pardubice.

1 minute

1.4.2024
Summary

Semifinálová dramata! Superfinále se přiblížil Tatran, ve Vítkovicích rozhodovalo prodloužení

Komu utekly čtvrté zápasy semifinále Livesport Superligy, o hodně přišel. Úchvatné momenty nabídly obě nedělní bitvy, z nichž nakonec vyšly vítězně Tatran a Vítkovice. Pražané tak uzmuli mečbol, který mohou proměnit již ve středu. Pro Ostravany pak jde o veledůležité srovnání série na 2:2, i když ještě ve třetí třetině prohrávali.