FA MB
  • 58 57:53
    2

Florbalová akademie MB - Floorball Club FALCON 3:5
branky: 20. Jan Ulman, 46. Zdeněk Vyhnánek, 49. Jan Ulman - 9. Jakub Škrdla, 11. Hynek Uvíra, 13. Jakub Škrdla, 38. Martin Tůna, 50. Petr Nejedlý; rozhodčí: David Hertz - Lukáš Polanský; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 10, Vojtěch Šimon 10 - Michal Novák 21; po třetinách: 1:3, 0:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Tůma Aleš (Vedoucí): Zaspali jsme úvod, což nás zřejmě stálo výsledek zápasu. Prostřední část byla hodně o přesilovkách, ale ani jeden tým v nich zápas nerozhodl ve svůj prospěch. Ve třetí třetině jsme soupeře přehráli, tlačili, ale výsledek neotočili, trápí nás koncovka. Díky za dobrou finální přípravu před ligovou sezónou.
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
59:44 Ztráta míčku kazí další útočnou akci.
59:26 Vyhnánkova střela jde nad bránu.
59:01 Hrajeme v šesti.
58:04 Bouma se dostal jak před naši bránu, tak i k zakončení. Střela šla naštěstí vedle.
57:53 Timeout Florbalová akademie MB
57:53 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
55:56 Míček si to nebezpečně prosvištěl kolem naší brány, ale o dorážku se nikdo nepokusil.
55:21 Hosté trefují jen našeho gólmana.
53:23 Hrůza v poslední chvíli zachraňuje domácí od inkasování dalšího gólu.
52:33 Rozehrávka pro domácí. Pokusili jsme se vystřelit, ale šlo to úplně mimo.
50:54 Krouský neměl moc šanci tuhle přihrávku zpracovat, ale Boleslav se udržela u míčku.
49:37 GÓL Floorball Club FALCON! 3:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #75 Vojtěch Řádek (3:5)
49:37 Dobře trefená tyč posílá míček za záda Šimona.
48:40 GÓL Florbalová akademie MB! 3:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (3:4)
47:35 Novák chytá další střelecký pokus domácích.
45:13 GÓL Florbalová akademie MB! 2:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #44 Aleš Tůma (2:4)
45:13 Ulman dobře rezehrál útočnou akci, Tůma s Vyhnánkem ji pak úspěšně dokončili a snížují na 2:4.
44:02 Hra se zklidnila, hosté využívají k čas k potrénování přihrávek.
42:56 Hostům se nepodařilo doklepnout míček do odkryté brány.
42:08 Konečně nějaká zajímavá akce domácích. V poslední střelecké fázi to ale nedopadlo ideálně.
40:32 První Šimonův úspěšný zákrok v této třetině.
40:01 Na buly i potřetí vítězí hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:38 Zmatek před naší bránou ukončuje Tůma, který přihrává Kuncovi. Jeho střela končí nad bránou a Novák tak nemusel zasahovat.
38:26 Těžce se dostáváme k míčku a moc snadno ho ztrácíme.
37:07 GÓL Floorball Club FALCON! 1:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #10 Martin Tůna, asistoval #11 Radek Blažek (1:4)
37:07 Zaváhání na naší straně hosté trestají dalším gólem.
35:57 Valíčkovi nevyšla přihrávka úplně podle představ, naštěstí hosté tuto chybu nevyužili ve svůj prospěch.
33:54 Ani tentokrát Vyhnánek netrefuje.
33:15 Dobrý blok v podání Krouského.
31:55 Domácí brána v ohrožení, ale zatím se držíme.
31:32 Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
31:22 Odložené vyloučení, hosté v šesti.
31:01 Povedený zákrok Šimona.
30:05 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Vojtěch Šimon družstva Florbalová akademie MB
28:16 Ne, ani na druhý pokus to neklaplo.
28:15 Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil #2 Zdeněk Vyhnánek.
28:15 Nevím, co by Vyhnánek ještě víc chtěl. Netrefil prázdnou bránu. Ale bude mít druhý pokus: následuje trestné střílení.
27:35 Moc nechybělo a měli jsme míček zase v síti. A to hosté snížili herní tempo.
26:16 Vyloučen hráč #24 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
25:19 Zatím jsme žádnou dobrou kombinaci nevymysleli. Poměrně statická přesilovka v podání domácích.
24:16 Vyloučen hráč #48 Jakub Škrdla družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za špatné střídání
23:22 Macků blokuje razantní střelu hostů.
22:09 Vyloučen hráč #10 Václav Kunc družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání
22:09 Domácí se přepočítali a hráli v šesti. Bude následovat přesilovka FC Falcon.
21:05 Rychlé a přesné přihrávky v podání hostů dělají domácím velké problémy. Skóre se nyní neměnilo jen díky nepřesnému zakončení hostujícího hráče.
20:01 Skoro jsme vyhráli buly... Takže strategie vyhrát buly a dát gól nevyšla.
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:26 GÓL Florbalová akademie MB! 1:3
19:26 Domácí konečně prolomili střeleckou smůlu. Ulman to trefil naprosto perfektně.
18:38 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:42 Tůma místo střely zvolil možnost přihrávky, Kunc však míček nezpracoval ideálně a gólová šance byla promarněna.
16:54 Hosté trefují horní tyč.
16:17 Hraje se v plném počtu.
15:49 Hrůza trefuje hostujícího gólmana.
14:32 Máme přesilovku, ale útočí hosté. Kopuletý si připisuje důležitý zákrok.
14:17 Vyloučen hráč #87 Jiří Navrátil družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
13:54 Novák si po delší době opět sáhl na balónek. S touto střelou neměl problémy.
12:58 GÓL Floorball Club FALCON! 0:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #99 Dominik Šimáně (0:3)
12:58 V této fázi utkání nejsou domácí schopni ubránit ani klasickou rozehrávku z rohu.
12:04 Boumův střelecký pokus jde vedle brány.
11:15 Domácí nestíhají herní tempo hostujícího celku.
10:26 GÓL Floorball Club FALCON! 0:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #39 Hynek Uvíra, asistoval #99 Dominik Šimáně (0:2)
10:26 A je z toho další gól.
10:12 V souboji u mantinelu jsou důraznější hosté.
09:26 Valíček trefuje pouze hráče před sebou.
08:34 GÓL Floorball Club FALCON! 0:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #30 David Sgall (0:1)
08:34 O chvíli později však ztrácejí míček a z rychlého protiútoku se prosazuje Škrdla.
08:09 K první pořádné gólové šanci se domácí dostali až ve vlastním oslabení.
07:44 Vyloučen hráč #7 Jakub Hroník družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
06:45 Jeden z hráčů FC Falcon netrefuje dorážku a díky tomu je stav utkání stále 0:0.
06:12 Ulman a Macků kombinují u naší brány, poté se k míčku dostává Kunc a vyváží ho až k bráně Falcon.
04:58 Zblokovaná střela Vyhnánka jde úplně mimo bránu.
04:12 Ulman blokuje další střelecký pokus hostů. Poté si ale pomohl faulem a rozehrávat budou hráči FC Falcon.
02:42 Vocel v poslední chvíli odklízí míček do bezpečí.
00:42 Tůma ztrácí míček nedaleko naší brány, ale hosté toho naštěstí nedokázali využít.
00:01 Úvodní buly pro tým hostů.
00:00 Dobré odpoledne, vítejte u sledování online zápisu z utkání 3. kola Poháru Českého florbalu mezi FA MB a FC Falcon.