Financování venkovních povrchů

Český florbal přišel během pandemického roku 2021 s novou podporou pro odíly, které mají zájem o zakoupení venkovních povrchů. Cílem je zajistit oddílům možnost získat venkovní povrch bez nutnosti jednorázového shromáždění všech potřebných finančních prostředků. Projekt je určen pro oddíly, které by chtěly kromě tréninků v hale využít také alternativní možnost v podobě venkovního hřiště.


Projekt je obdobou Akce Mantinely a je určen pouze pro oddíly, které jsou členy Českého florbalu. V projektu povrchy jsou připraveny takové podmínky, které získání florbalových povrchů umožní téměř všem a přispěje k dalšímu rozvoji českého florbalu i ke zvyšování jeho kvality.

Projekt spočívá v bezúročné čtyřleté půjčce na pořízení povrchů. Oddíly v akci čtvrtletními splátkami (v průměrné výši okolo 16 000,- Kč) vrací původní půjčku. Po splacení původní částky přejdou povrchy do vlastnictví oddílů. Oddíl může do projektu podat maximálně 1 přihlášku, v rámci které získá 1 venkovní povrch o rozměru 40 x 20 m.

Dokumenty k Projektu venkovní mobilní povrchy

Informace o projektu (.docx)

Nabídka dodavatelů (.pdf)

Přihláška (.docx)