Matches

Filter

Livesport Superliga - 22. kolo

Livesport Superliga - 24. kolo

24. kolo
8:6
24. kolo
24. kolo

Livesport Superliga - 25. kolo

25. kolo
25. kolo
25. kolo
25. kolo
25. kolo
25. kolo
25. kolo
25. kolo
25. kolo
25. kolo

SH Dukla Liberec

25. kolo

ČEZ Extraliga - 22. kolo

22. kolo
22. kolo
22. kolo
22. kolo
22. kolo

ČPP Aréna Ostrava

22. kolo

SH Jižní Město

22. kolo

Sportovní centrum Řepy

1. liga mužů - 1. utkání osmifinále - play-off

1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále

STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)

1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále

1. liga mužů - 2. utkání osmifinále - play-off

2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále

Národní liga - 1. utkání čtvrtfinále - play-off východ

1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále

SH SK START PŘEROV

Národní liga - 1. utkání 1. kolo - play-down západ

1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo

SH Písek - oblouková

1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo

SH ZŠ Osvobození Pelhřimov

Národní liga - 1. utkání 1. kolo - play-down východ

1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo

Národní liga - 1. utkání čtvrtfinále - play-off západ

1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále

SH TJ Náchod

1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále

Národní liga - 2. utkání čtvrtfinále - play-off východ

2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále

SH SK START PŘEROV

Národní liga - 2. utkání čtvrtfinále - play-off západ

2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále

SH TJ Náchod

2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále

1. liga žen - skupina východ - 23. kolo

23. kolo
23. kolo
23. kolo
23. kolo
23. kolo
23. kolo

SH Kutná Hora Klimeška

23. kolo

SH Světlá nad Sázavou

23. kolo
23. kolo

SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny

1. liga žen - skupina východ - 24. kolo

24. kolo
24. kolo
24. kolo
24. kolo

SH Dolní Cerekev

24. kolo
24. kolo
24. kolo

SH Kutná Hora Klimeška

24. kolo
24. kolo

SH Pulická Dobruška

1. liga žen - skupina západ - 27. kolo

27. kolo
27. kolo
27. kolo
27. kolo
27. kolo
27. kolo

1. liga žen - skupina západ - 28. kolo

28. kolo
28. kolo
28. kolo
28. kolo
28. kolo
28. kolo

Divize - 1. utkání 1. kolo - play-up

1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo

SH Slaný - Háje

1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo

SH V Aleji Lysá n/L

1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo

SH ZŠ Komenského Bílovec

1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo

SH Domova mládeže Vysoké Mýto

Divize - 2. utkání 1. kolo - play-up

2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo

SH Slaný - Háje

2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo

SH V Aleji Lysá n/L

2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo

SH ZŠ Komenského Bílovec

2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo

SH Domova mládeže Vysoké Mýto

CE soutěž juniorů - 1. liga skupina A - 23. kolo

23. kolo

SH České Budějovice

23. kolo
23. kolo
23. kolo

CE soutěž juniorů - 1. liga skupina A - 24. kolo

24. kolo
24. kolo
24. kolo
24. kolo

CE soutěž juniorů - 1. liga skupina B - 22. kolo

22. kolo

CE soutěž juniorů - 1. liga skupina B - 23. kolo

23. kolo

SH Třebeš Hradec Králové

23. kolo
23. kolo
23. kolo

CE soutěž juniorů - 1. liga skupina B - 24. kolo

24. kolo
24. kolo

SH Dašická Pardubice

24. kolo

STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)

24. kolo

CE soutěž juniorů - CE liga - 19. kolo

19. kolo
19. kolo
2:5

CE soutěž juniorů - CE liga - 21. kolo

21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo

SH ZŠ Dobiášova Liberec

21. kolo
21. kolo
21. kolo

CE soutěž juniorů - CE liga - 22. kolo

22. kolo
22. kolo
22. kolo
22. kolo
22. kolo

MSH Mladá Boleslav

22. kolo
22. kolo

SH ZŠ Dobiášova Liberec

22. kolo
22. kolo

1. liga juniorek - 25. kolo

25. kolo
25. kolo

Hala míčových sportů Liberec

25. kolo
25. kolo

SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny

25. kolo

SC Dubina Ostrava

25. kolo

ČPP Aréna Ostrava

25. kolo
25. kolo
25. kolo

1. liga juniorek - 26. kolo

26. kolo
26. kolo

SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny

26. kolo
26. kolo

SH ZŠ Dobiášova Liberec

26. kolo

ČPP Aréna Ostrava

26. kolo
26. kolo
26. kolo
26. kolo

1. liga dorostenců - skupina D - 35. kolo

35. kolo