• 60 59:14
    2
    Lukáš BÍL

SK Alien Nation - ASK Orka Čelákovice 3:5
branky: 2. Martin Jirka, 2. Dominik Ottomanský, 54. Benjamin Rais - 19. Radovan Kohút, 35. Daniel Korych, 42. Daniel Richtr, 50. Daniel Richtr, 59. Daniel Korych; rozhodčí: Samuel Uhliarik - David Hertz; vyloučení: 7:1; využití: 0:4; diváků: 71; zásahy brankářů: Milan Janura ? - Aleš Zetek -2, Vojtěch Žáček ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:3
60:00 Komentář domácích Vodička Martin (Vedoucí): Chtěl bych moc poděkovat za fantastickou podporu publika v těžkých chvílích domácího mužstva. Utkání rozhodly přesilové hry... Tým domácích těžil z rychlých protiútoků, tým soupeře z trpělivé kombinace. nDěkuji svým hráčům za výkon a předvedenou hru.
60:00 Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér): Specifické utkání poháru. Bouřlivá áatmosféra. Soupeř bojoval na hranici svých sil. Zaspali jsme první minuty a tvrdě za to zaplatili. Od drurhé třetiny jsme dominovali. Myslím, že v utkání byl zlomen rekord v počtu trefených tyček za utkání. Ve třetí třetiněi bylo hodně vyloučených a hodně nebezpečných situací. Jsem rád, že se nikomu nic nestalo. Přeji hrdině bojujíícím domácím hodně štěstí do ligy.
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:14 Vyloučen hráč #11 Lukáš Bíl družstva SK Alien Nation na 2 minuty za bránění ve hře
59:14 Sledujeme emotivní konec zápasu
58:34 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:5
Branku družstva Orka vstřelil #71 Daniel Korych, asistoval #77 Daniel Richtr (3:5)
58:34 Orka zřejmě rozhodla
58:22 Timeout SK Alien Nation
58:22 Vyloučení a time out, velmi divoký konec zápasu
58:11 Vyloučen hráč #39 Adam Škarda družstva SK Alien Nation na 2 minuty za hrubost
57:00 Janura opět podržel svůj tým
54:40 Atmosféra je opravdu dobrá, hala si žádá vyrovnání
53:39 GÓL SK Alien Nation! 3:4
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #24 Benjamin Rais, asistoval #17 Tomáš Dejmek (3:4)
53:39 Bejamin Rais snižuje na rozdíl jedné branky
52:30 Orka trefuje tyč
51:00 Přesilovka Orky je u konce
49:06 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:4
Branku družstva Orka vstřelil #77 Daniel Richtr, asistoval #98 Vojtěch Strnad (2:4)
49:06 Přesilovku 5 na 3 už ale Orka proměnuje a vede o 2 branky
48:58 Vyloučen hráč #11 Lukáš Bíl družstva SK Alien Nation na 2 minuty za hrubost
48:15 Orka pokračuje v přesilovce, zatím se jim nedaří
47:50 Nervy ted pracují na straně publika
47:22 Vyloučen hráč #79 Dominik Ottomanský družstva SK Alien Nation na 2 minuty za hrubost
46:50 Šance Orky, střela ale míří nad Janurovu svatyni
45:01 Atmosféra na hřišti i v hledišti houstne
41:53 Vyloučen hráč #10 Lukáš Sršeň družstva SK Alien Nation na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:53 Sršeň na trestné, domácímu publiku se to vůbec nelíbí.
41:40 Orka jde poprvé v zápase do vedení
41:24 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:3
Branku družstva Orka vstřelil #77 Daniel Richtr, asistoval #44 Radovan Kohút (2:3)
40:50 Přesilovku ted hraje Orka, první střela 3. části letí mimo
40:25 Vyloučen hráč #93 Tobias Ševčík družstva SK Alien Nation na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 7:14
38:00 Zblokovaná střela Orky znamená rozehrávku pro její hráče
36:10 Černošice zastavily brejk Orky, dobrá práce obrany
34:10 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:2
Branku družstva Orka vstřelil #71 Daniel Korych, asistoval #8 Jakub Doutnáč (2:2)
34:10 Korych zakončuje do prázdné brány, je srovnáno
33:15 Přesilovku si zkusí i Orka
32:30 Utkání se stále hraje v prudkém tempu, více navrch mají ted Čelákovice
30:30 Střídání brankáře. Nový brankář #34 Vojtěch Žáček družstva Orka
28:20 První přesilovka zápasu
28:16 Vyloučen hráč #51 Jaroslav Verner družstva Orka na 2 minuty za bránění ve hře
27:00 Teď se hraje jak se říká nahoru dolů
25:48 Janura vychytal prudkou střelu po zemi, dnes chytá zatím opravdu dobře
23:30 Ottomanského průnik obrannými liniemi soupeře brankou neskončil
22:00 Začátek druhé třetiny je ve znamení držení míčku ze strany hráčů Orky, šanci si zatím ale nevypracovali
20:20 Druhá část začala šancí Bejamina Raise, útočníka ale vychytal brankář hostů
20:00 Střely v 1. části: 8:9
18:56 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:1
Branku družstva Orka vstřelil #44 Radovan Kohút, asistoval #32 Matěj Čech (2:1)
18:56 Po zaváhání obrany Černošic Orka snižuje
18:00 Poslední dvě minuty pohledné první periody, míček teď drží převážně hosté z Orky
16:00 Rais za domácí bránou uklidňuje situaci
14:30 Atmosféra v Hale Věry Čáslavské je zatím velmi dobrá, lidé se baví
13:00 Brankář Alienu Janura je zatím stoprocentní
11:00 Černošice zatím těží převážně z rychlých brejků, s nimiž si často Orka příliš neví rady
07:30 Domink Ottomanský přestřelil bránu, následně se do šance dostal znovu, ani jeho únik ale brankou neskončil
06:45 Teď se hraje na obranné polovině černošických Alienů
05:20 Škarda trefil tyčku, následně Janura pohotově vychytal protiútok soupeře
03:23 První šance Čelákovic míři mimo bránu, stále 2:0
01:45 Tady se dějou věci! Alieni vlétli na favorita a po dorážce Ottomanského vedou 2:0. Hala bouří
01:44 GÓL SK Alien Nation! 2:0
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #79 Dominik Ottomanský, asistoval #24 Benjamin Rais (2:0)
01:36 GÓL SK Alien Nation! 1:0
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #75 Martin Jirka, asistoval #89 Tomáš Badin (1:0)
01:36 Alieni jdou do vedení
01:00 Kombinuje Orka
00:20 Černošická hala je na dnešní zápas slušně zaplněná