7:9
    Filip RYŠKA
    (Šottl)

K1 Florbal Židenice - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 7:9
branky: 2. Michal Bžoněk, 15. Dan Lošťák, 17. Michal Bžoněk, 41. Ondřej Sukup, 46. Lukáš Daniel, 57. Jan Krahula, 59. Lukáš Daniel - 5. Kryštof Koštuřík, 10. Tomáš Popovský, 20. Filip Příkaský, 25. Tomáš Kalus, 33. Martin Koláček, 38. Martin Koláček, 47. Michal Kolařík, 49. Filip Příkaský, 60. Filip Ryška; rozhodčí: Bruno Weber - Martin Kozáček; vyloučení: 2:4 + Kryštof Koštuřík 4 + TDKU; využití: 3:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Filip Gotschim -8 - Patrik Šottl ?; po třetinách: 3:3, 0:3, 4:3
60:00 Komentář domácích Havelka Michal (Trenér): Dneska jsme odehráli utkání na houpačce. Dobrý vstup, několikrát jsme se do utkání vrátili. Rozhodla pasáž ve druhé třetině, kdy soupeř odskočil. Dobré utkání v předsezónní přípravě s mladým kádrem, pro který jsou to důležité zkušenosti. Poučíme se z toho a v sezóně budeme zase o kousek lepší.
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
59:55 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 7:9
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #64 Filip Ryška, asistoval #28 Patrik Šottl (7:9)
58:23 GÓL K1 Florbal Židenice! 7:8
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil #64 Lukáš Daniel, asistoval #26 Nicolas Michael Kokeš (7:8)
58:23 Máme tu výsledkové drama, srovnají domácí?
58:04 Vyloučen hráč #64 Filip Ryška družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za sekání
56:52 Timeout Florbal Židenice
56:52 GÓL K1 Florbal Židenice! 6:8
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil #18 Jan Krahula, asistoval #4 Aleš Dokládal (6:8)
54:31 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kalus družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za vysoká florbalka
50:23 Lošťák a Koláček šli do souboje, Lošťák se ale chytře vyhnul soupeři a ten zůstává ležet na zemi. Přejeme brzké uzdravení.
48:15 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 5:8
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #66 Filip Příkaský, asistoval #9 Martin Koláček (5:8)
48:15 Po krásné individuální akci zvyšuje vedení hostů Příkaský o tři branky
46:50 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 5:7
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #15 Michal Kolařík, asistoval #9 Martin Koláček (5:7)
46:50 Hosté si berou vedení o dvě branky zpět.
45:11 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:6
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil #64 Lukáš Daniel, asistoval #45 Michal Bžoněk (5:6)
45:11 A je tomu skutečně tak, Daniel se po střele z dálky nemílil a skore je pouze o jednu branku.
44:40 Židenicím začala přesilová hra, třeba uvidíme i gol
42:19 Vyloučen hráč #12 Kryštof Koštuřík družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín do konce utkání
42:19 Vyloučen hráč #12 Kryštof Koštuřík družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2+2 minuty za nesportovní chování
42:19 Vyloučen hráč #33 Dan Lošťák družstva Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:18 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:6
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil #14 Ondřej Sukup, asistoval #45 Michal Bžoněk (4:6)
40:18 Židenice vstupují do třetí třetiny lépe a snižují náskok hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 9:17
38:48 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kalus družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za sekání
37:41 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 3:6
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #9 Martin Koláček bez asistence (3:6)
37:41 Koláček opět navyšuje vedení svého týmu.
32:10 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 3:5
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #9 Martin Koláček, asistoval #71 Tomáš Popovský (3:5)
32:10 Branku vstřelují ale hosté a navyšují tak své vedení.
31:45 Kokeš mohl srovnat stav utkání, míček mu ale sjel a tak se pokračuje dále stejně
31:05 Vyloučen hráč #3 Štěpán Pacal družstva Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
25:55 Krahula teď udělal ukázkovou kličku a poslal míček na Pacala, který těsně mijí branku hostí.
24:19 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 3:4
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #82 Tomáš Kalus, asistoval #71 Tomáš Popovský (3:4)
24:19 Právě jsme mohli vidět krásný gol od hráčů Očova.
21:59 Ajajajaj, první šarvátka mezi golmanem domácích a jedním z útočníků Očova.
20:49 Na míčku jsou od začátku více domácí a neustále ohrožují branku hostí.
20:00 Střely v 1. části: 4:7
19:04 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 3:3
16:23 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:2
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil #45 Michal Bžoněk, asistoval #26 Nicolas Michael Kokeš (3:2)
16:23 Kokeš krásně našel Bžoňka na velkém brankovišti a ten s přehledem proměňuje.
14:17 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:2
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil #33 Dan Lošťák, asistoval #45 Michal Bžoněk (2:2)
14:17 Střela Loštáka z nulového úhlu končí za zádama Šottla.
13:00 Vyloučen hráč #66 Filip Příkaský družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za sekání
12:49 Gotchim vytasil svoji ruku a zachraŇuje opět domácí.
11:27 Daniel právě zachránil domácí od další inkasované branky.
09:31 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 1:2
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #71 Tomáš Popovský, asistoval #88 Jáchym Lisý (1:2)
09:31 Hrají nám tu první housle, bohužel ovšem na straně domácích a Hodonín se ujímá vedení.
08:52 Hráči Hodonína si asi oblíbili podlahu VUT.
07:01 Hra je teďka hodně nahoru dolů.
04:04 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 1:1
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #12 Kryštof Koštuřík, asistoval #3 Ondřej Braha (1:1)
04:04 A máme srovnáno. Stejně zamířili i hostí, konkretně Koštuřík.
03:30 Lošťák právě poslal k zemi jednoho ze soupeřů po svý kličce.
01:51 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:0
01:51 První branku dnešního utkání vstřeluje Bžoněk na přední tyčku golmana hostí.
01:07 Gotchim má první zákrok, nebyl ale nějak náročný.
00:01 Úvodní buly vyhrávájí domácí.