• 60 59:56
    7:5
    (Krudenc)

SK Alien Nation - TJ Turnov 7:5
branky: 8. Martin Jirka, 17. Martin Jirka, 23. Benjamin Rais, 28. Martin Jirka, 52. Lukáš Bíl, 55. Dominik Škarda, 60. Dominik Škarda - 6. Lukáš Maršík, 9. Šimon Janoušek, 38. Šimon Janoušek, 42. Šimon Janoušek, 47. Bruno Břenek; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 5:3; využití: 1:3; diváků: 50; zásahy brankářů: Milan Janura 22 - Luděk Horáček 19; po třetinách: 2:2, 2:1, 3:2
60:00 Komentář domácích Vodička Martin (Vedoucí): Utkání bylo vyrovnané a neslo se v duchu fair-play díky citlivému řízení rozhodčích. Tým Turnova prokázal kvalitu v přesilových hrách. Děkujeme publiku. které nás v kritických chvílích podpořilo. Jsme rádi, že se nám podařilo zvítězit proti "papírově" těžšímu soupeři.
60:00 Komentář hostů Jiránek Tomáš (Trenér): V dnešním zápase jsme měli jasně vyyhrát. To, co jsme během 60 minut schopni zahodit je trestuhodné a musíme s tím začít pracovat. Soupeřovi jsme vátězství darovali svými chybami a třemi nájezdy v jednom matchi. Nehroutíme se a jedeme dál, sezóna teprve začíná. Díky klukům za odmakaný zápas a soupeři přeji v dalším průběhu poháru hodně štěstí.
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
59:56 GÓL SK Alien Nation! 7:5
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #69 Dominik Škarda, asistoval #33 Antonín Krudenc (7:5)
59:56 Dominik Škarda po samostatném úniku pojišťuje na 7:5
59:32 neskutečná atmosferá, dala by se krájet
58:40 Turnov v šesti
57:26 Timeout TJ Turnov
57:26 alieni teď tlačí co to jde, Turnov bere time out
54:56 GÓL SK Alien Nation! 6:5
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #69 Dominik Škarda, asistoval #39 Adam Škarda (6:5)
54:56 po krásné bratrské kombinaci Škardů jdou alieni zpět do vedení
54:17 přesilovka domácích bohužel bez golu
52:14 Vyloučen hráč #29 Jakub Janoušek družstva TJ Turnov na 2 minuty za vysoká florbalka
52:14 po badmintonovém zákroku Janouška jde Turnov do oslabení
51:08 přesilovku bleskově využívá Lukáš Bíl
51:07 GÓL SK Alien Nation! 5:5
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #11 Lukáš Bíl, asistoval #75 Martin Jirka (5:5)
50:54 po opakovaném prasáctví si jde na trestnou lavici odpočinout hráč Turnova odpočinout na trestnou
50:49 Vyloučen hráč #87 Bruno Břenek družstva TJ Turnov na 2 minuty za opakované přestupky
49:35 nyní sledujeme vyrovnanou pasáž zápasu s občasnými brejky
46:43 schovaná střela z dálky posílá hostí do vedení
46:42 GÓL TJ Turnov! 4:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #87 Bruno Břenek, asistoval #8 Jonáš Mellan (4:5)
44:45 Vyloučen hráč #10 Lukáš Sršeň družstva SK Alien Nation na 2 minuty za blokování florbalky
44:45 sekání Lukáše Sršně posílá domácí opět do oslabení
41:53 GÓL TJ Turnov! 4:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek bez asistence (4:4)
41:53 po nesmyslném odrazu hostí vyrovnávají, jedeme od nuly
40:01 Domácí začínají ve čtyřech po nesmyslném sekání Miroslava Goňe Koníčka
40:00 Vyloučen hráč #6 Miroslav Koníček družstva SK Alien Nation na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
37:45 povedená kombinace hostí v přesilovce končí v síti
37:44 GÓL TJ Turnov! 4:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #11 Ondřej Šmída (4:3)
36:16 Dominik Škarda opět na trestné, nyní za hrubost
36:15 Vyloučen hráč #69 Dominik Škarda družstva SK Alien Nation na 2 minuty za hrubost
35:49 sportovní chování domácích ocenuje hala hlasitým potleskem
32:38 plná hala tleská kombinaci domácích
30:31 Po posledním golu nám tempo rapidně narůstá
27:52 GÓL SK Alien Nation! 4:2
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #75 Martin Jirka z trestného střílení (4:2)
27:52 Martin Jirka neskutečnou parádičkou při nájezdu zvyšuje na 4:2 a kompletuje nájezdový hattrick
25:56 Po vražedné ale sporné sekeře jde MIroslav Koníček na trestnou lavici
23:37 druhá lajna domácích teď přehrává Turnov, goly zatím žádné
22:31 Dorážkou zvyšuje Benjamin Rais na 3:2
22:29 GÓL SK Alien Nation! 3:2
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #24 Benjamin Rais, asistoval #10 Lukáš Sršeň (3:2)
20:01 Jsme zpět, začátek druhé třetiny, doufejme, že zápas bude stále pokračovat jako v jeho dosavadním průběhu
15:20 Alieni zatím ve čtyřech odolávají
14:36 Vyloučen hráč #69 Dominik Škarda družstva SK Alien Nation na 2 minuty za sekání
14:36 Dominik Škarda sice brejk zastavil, bohužel za cenu dvouminutového trestu za sekání
13:20 Tyčku právě rozezvonil Martin JIrka střelou z dálky
12:43 Vyloučen hráč #87 Bruno Břenek družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání
05:55 GÓL TJ Turnov! 0:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík, asistoval #21 Jaroslav Šmída (0:1)
05:55 Po dorážce otevírá TJ Turnov skore
04:40 Hala už se nám plní, za chvíli si nebude kam sednout
00:00 Dobrý večer, zdravíme vás u dnešního pohárového utkání mezi Sk alien nation Černošice a TJ Turnov