• 45 44:48
    9:7
    (Havelková)

Finance Novák FBK Jičín - FBC DONAP Česká Skalice 9:7
branky: 19. Antonín Zikmund, 23. Lukáš Patzelt, 29. Adam Chalupa, 31. Tomáš Fiedler, 34. Ondřej Hadač, 38. Adam Chalupa, 39. Adam Chalupa, 43. Lukáš Patzelt, 45. Antonín Zikmund - 19. Šimon Príbojský, 21. Jakub Metelka, 22. Ondřej Lukavský, 30. Jakub Metelka, 36. Horác Al Sofy, 39. Ondřej Lukavský, 42. Ondřej Lukavský; rozhodčí: Radek Hrdlička - David Fröde; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Slavík 13 - Adam Richter 20; po třetinách: 0:0, 3:4, 6:3
45:00 Střely ve 3. části: 11:9
44:48 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 9:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #9 Antonín Zikmund, asistoval #5 Šárka Havelková (9:7)
42:21 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 8:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Lukáš Patzelt, asistoval #25 Ondřej Hadač (8:7)
41:36 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 7:7
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #42 Ondřej Lukavský, asistoval #11 Karel Geťko (7:7)
40:06 Timeout FBC DONAP Česká Skalice
38:26 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 7:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #20 Adam Chalupa, asistoval #9 Antonín Zikmund (7:6)
38:16 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 6:6
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #42 Ondřej Lukavský bez asistence (6:6)
37:17 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 6:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #20 Adam Chalupa bez asistence (6:5)
35:20 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 5:5
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #49 Horác Al Sofy, asistoval #29 Šimon Príbojský (5:5)
33:55 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 5:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #25 Ondřej Hadač, asistoval #9 Antonín Zikmund (5:4)
30:17 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Fiedler, asistoval #9 Antonín Zikmund (4:4)
30:00 Střely ve 2. části: 12:7
29:45 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 3:4
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #7 Jakub Metelka, asistoval #88 Václav Lonc (3:4)
28:31 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #20 Adam Chalupa, asistoval #36 Hynek Táborský (3:3)
22:45 Míček vyletěl až na pořadatelský stolek a málem trefil jednoho ze zapisovatelů! Jasně, to se stane, ale pokud se to bude opakovat, tak žhavíme na číslo Romana Dolinka a voláme na svah.
22:33 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:3
21:08 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 1:3
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #42 Ondřej Lukavský, asistoval #56 Marek Hána (1:3)
20:24 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 1:2
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #7 Jakub Metelka, asistoval #42 Ondřej Lukavský (1:2)
20:24 Jakub Metelka posílá Skalici do vedení. Sice se říká, že hvězdy září v září, ovšem hvězda Hvězd Donapu České Skalice září nejen v září, ale po celý rok. To vám potvrdí nedaleké velkokluby čtvrtého koše jako Draci Hořice nebo SPV Pardubice.
19:18 Oba celky přeply do ofeniznvího modu, po dvou slepených gólech trefují Jičínští tyčku svatyně.
18:46 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #9 Antonín Zikmund, asistoval #17 Lukáš Urban (1:1)
18:26 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 0:1
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #29 Šimon Príbojský, asistoval #49 Horác Al Sofy (0:1)
18:26 Konečně jsme svědky otevření gólového učtu utkání.
15:37 Vyloučen hráč #9 Antonín Zikmund družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za blokování florbalky
15:00 Střely v 1. části: 5:4
14:11 Vyloučen hráč #42 Ondřej Lukavský družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za sekání
11:50 Vyloučen hráč #17 Lukáš Urban družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
11:08 Zatím sledujeme opravdu gólové hody! Akorát, že vůbec...
09:38 Hráčka Novákových financí č.5 po střídání mění hrací nástroj, stolek pořadatelů si ovšem myslí, že florbalkou to nebude.
06:53 Na hráčích Skalice je stále znát jisté zklamání, které je nejspíš zapříčeněno nedotaženým příchodem předměřickýho tahouna Vojtěcha Jošta. V kuloárech se spekukuje o dvou verzích, proč hostování nedopadlo.    1.) Skalice usoudila, že Jošt je příliš kvalitní na to, aby za ně hrál.   2.) Předměřice hostování na poslední chvíli zamítly, uvědomily si totiž, že by bez Jošta juniroka neměla dostatečný počet hráčů k nastoupení do zápasu (6)   Kde je pravda ví asi pouze florbalový Fabrizio Romano.
03:12 Finance Novák velmi solidně rozebraly obranu Skalice, parádní akce ale brankou nekončí.
02:18 Zápas je zatím záživný asi jako pondělní hodina matiky v osm ráno.
00:01 Hezký den z předměřické "02 Areny", kde se uskuteční strhující mač mezi týmy FBC Donap Česká Skalice vs. Finance Novák FBK Jičín. Online zápisem vás provedou studenti prestižního školy dží džej kej tý a pak také student obchodky.