12:3
    David STRÁNSKÝ
    (Majda)

FBC ZŠ Uničov - SAMIGAS FBS Olomouc B 12:3
branky: 3. Martin Majda, 5. Karel Kamberský, 11. Jan Butora, 11. Michal Horák, 12. Karel Kamberský, 15. Martin Majda, 16. Jan Butora, 16. Martin Majda, 18. Michal Horák, 22. Jan Butora, 29. Karel Kamberský, 34. David Stránský - 5. Marek Tomášek, 22. David Schön, 24. Lukáš Krejčí; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 1:1 + Marek Tomášek TT + 4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Zedník ? - Šimon Vrána ?; po třetinách: 5:1, 5:2, 2:0
36:00 Ukončení 3. části
33:41 GÓL FBC ZŠ Uničov! 12:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #55 David Stránský, asistoval #11 Martin Majda (12:3)
28:23 GÓL FBC ZŠ Uničov! 11:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #82 Karel Kamberský, asistoval #8 Jan Butora (11:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:06 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc B! 10:3
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc B vstřelil #37 Lukáš Krejčí bez asistence (10:3)
21:16 Vyloučen hráč #11 David Schön družstva SAMIGAS FBS Olomouc B na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:08 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc B! 10:2
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc B vstřelil #11 David Schön bez asistence (10:2)
21:02 GÓL FBC ZŠ Uničov! 10:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #8 Jan Butora, asistoval #31 Jan Zajíček (10:1)
17:37 Vyloučen hráč #11 Martin Majda družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost
17:19 GÓL FBC ZŠ Uničov! 9:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #15 Michal Horák, asistoval #76 Sebastian Kotas (9:1)
15:28 GÓL FBC ZŠ Uničov! 8:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #11 Martin Majda bez asistence (8:1)
15:09 GÓL FBC ZŠ Uničov! 7:1
14:12 GÓL FBC ZŠ Uničov! 6:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #11 Martin Majda, asistoval #15 Michal Horák (6:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:54 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:1
10:53 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #15 Michal Horák, asistoval #11 Martin Majda (4:1)
10:22 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #8 Jan Butora, asistoval #59 Tomáš Frgál (3:1)
04:13 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc B! 2:1
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc B vstřelil #21 Marek Tomášek bez asistence (2:1)
04:13 Vyloučen hráč #21 Marek Tomášek družstva SAMIGAS FBS Olomouc B na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
04:13 Vyloučen hráč #21 Marek Tomášek družstva SAMIGAS FBS Olomouc B do konce utkání - technický trest
04:07 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #82 Karel Kamberský, asistoval #45 Samuel Kotas (2:0)
02:39 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #11 Martin Majda, asistoval #51 Jakub Zedník (1:0)