• 45 44:01
    4:4
    (Schauer)

1. FBC Polička - Marilan Pardubice 4:4
branky: 20. Pavel Krejsa, 21. Martin Schauer, 44. Aleš Pazdera, 45. Aleš Pazdera - 4. Jiří Minařík, 8. Jakub Janeba, 21. Martin Špás, 21. Pavel Chvojka; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Daniel Jireček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Michal Martínek 20 - Roman Charvát 17; po třetinách: 0:2, 2:2, 2:0
45:00 Střely ve 3. části: 10:7
44:01 GÓL 1. FBC Polička! 4:4
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #86 Aleš Pazdera, asistoval #15 Martin Schauer (4:4)
43:06 Timeout 1. FBC Polička
43:06 GÓL 1. FBC Polička! 3:4
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #86 Aleš Pazdera, asistoval #99 Petr Dočekal (3:4)
39:38 Timeout Marilan Pardubice
39:38 Vyloučen hráč #9 Martin Smola družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za hrubost
30:00 Střely ve 2. části: 6:7
25:01 Vyloučen hráč #15 Martin Schauer družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za blokování florbalky
20:51 GÓL Marilan Pardubice! 2:4
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #20 Pavel Chvojka, asistoval #89 Jiří Minařík (2:4)
20:21 GÓL 1. FBC Polička! 2:3
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #15 Martin Schauer, asistoval #8 Martin Kohl (2:3)
20:00 GÓL Marilan Pardubice! 1:3
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #72 Martin Špás, asistoval #97 Tomáš Kratochvíl (1:3)
19:46 GÓL 1. FBC Polička! 1:2
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #49 Pavel Krejsa, asistoval #18 Josef Bouška (1:2)
15:00 Střely v 1. části: 5:10
07:08 GÓL Marilan Pardubice! 0:2
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #71 Jakub Janeba z trestného střílení (0:2)
03:04 GÓL Marilan Pardubice! 0:1
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #89 Jiří Minařík, asistoval #37 Radek Nešetřil (0:1)
03:04 Pardubice se ujímají vedení.
00:01 Dobré ráno, po změně času vás vítáme u prvního zápasu dnešního turnaje, kdy doufáme, že naši chlapci z Poličky budou úspěšně bodovat.