59
  • 59 58:52
    2

Sklo Bohemia Světlá n/S - SK Meťák České Budějovice 8:2
branky: 3. Veronika Prokšová, 24. Šárka Kudlová, 35. Marie Bartošková, 35. Veronika Císařová, 43. Karolína Urbanová, 44. Gabriela Procházková, 51. Markéta Chmelová, 53. Viktorie Váňová - 11. Anežka Macháčková, 53. Petra Skříšovská; rozhodčí: Jan Barimov - Štěpán Vyskočil; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Lucie Melicharová 22 - Tereza Mikešová 42; po třetinách: 1:1, 3:0, 4:1
60:00 Komentář domácích Rosecký Tomáš (Vedoucí): Po včerejším vítězství jsme moc rádi, že jsme na to navázali v dnešním těžkém zápase. O soupeři víme, že má velmi rychlé holky na brejky. Podařilo se nám soupeře často zatlačit na jejich polovinu a vytvořit si hodně šancí. Těšíme se na poslední zápasy opět doma za čtrnáct dní, abychom mohli navázat na víkendový zisk šesti bodů. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme mnoho štěstí do konce základní části a playoff.
60:00 Komentář hostů Tibitanclová Eliška (Trenér): Dnes se nám nedařila herní kombinace směrem dopředu. Dobře bránící soupeřky nám sbíraly míčky na půlce a šli do rychlých protiútoků.Děkujeme sopeřkám za utkání a přejeme hodně štěstí ve zbytku sezony.
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
58:52 Vyloučen hráč #69 Veronika Císařová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za držení
58:52 Uvidíme první přesilovku hostujícího týmu.
56:17 Krásná akce na jeden dotek celé první lajny domácích.
52:35 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 8:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #21 Viktorie Váňová, asistoval #19 Markéta Chmelová (8:2)
52:35 Váňová backhandem překonává golmanku.
52:08 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská, asistoval #10 Anežka Macháčková (7:2)
50:42 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 7:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Markéta Chmelová, asistoval #6 Šárka Kudlová (7:1)
50:42 Kudlová na volnou Chmelovou, která se štěstím proměňuje.
49:08 Timeout SK Meťák České Budějovice
47:50 Váňová přesnou přihrávkou na střed nachází Bartoškovou.
44:29 Fatál Vackové,Melicharová chytá.
43:13 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 6:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #8 Gabriela Procházková bez asistence (6:1)
43:13 Procházková přidává další branku. Světlá tak odskakuje do pětibrankového vedení.
42:23 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #49 Karolína Urbanová, asistoval #6 Šárka Kudlová (5:1)
42:23 Kudlová opět prochází celé hřiště a nahravá Urbanové, která přihrávkou do prázdné nepohrdla.
42:02 Hostující tým poprvé v této třetině zahrozil.
40:59 Beránková B. uklidňuje hru a odchází střídat.
40:00 Střely ve 2. části: 21:10
39:15 Beránková V. předvádí ukázkový zákrok v obraně.
38:00 Sledujeme poslední dvě minuty druhé třetiny. Hra se začíná přiostřovat.
34:53 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #69 Veronika Císařová bez asistence (4:1)
34:53 Císařové se nejlépe zorientovala v předbrankovém prostoru a přidává další gól.
34:31 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #13 Marie Bartošková, asistoval #21 Viktorie Váňová (3:1)
34:31 Druhou přesilovku domácí zužitkovali a odskakují do dvoubrankového vedení.
34:10 Vyloučen hráč #10 Anežka Macháčková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:45 Závar před brankou hostí taktéž nevyužít.
32:54 Váňová  střílí mimo.
32:40 Střelu Beránkové V. brankářka hostí chytá.
32:04 Vidíme první přesilovku domácích v tomto utkání. Dočkáme se dalšího gólu?
31:42 Vyloučen hráč #17 Anna Pražáková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
28:25 První lajna domácích uzamkla Meťák na vlastní polovině.
27:30 Kudlová na Beránkovou mladší. Střela končí vedle.
26:44 Macháčková ve sprinterském souboji předběhla domácí hráčku a ohružuje branku Melicharové.
25:10 Střela Jozové backhandem se bohužel pro hostující tým nevešla mezi tři tyče.
23:50 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová bez asistence (2:1)
23:50 Nádherná sólo akce Kudlové přes celé hřiště končí gólem.
22:05 Macháčková vysílá další jedovatou střelu.
21:15 Chybu Bartoškové nedokázal hostující tým potrestat. Stav utkání se nemění.
20:00 Střely v 1. části: 16:6
19:31 Po krátkém ošetření se první třetina odehrává v klidu.
19:31 Další zranění na straně hostí. Tentokrát to odnesly prsty golmanky.
18:45 Štursová v tutové šanci netrefuje míček.
17:52 Ve hře vidíme spoustu nepřesností.
16:23 Ostrý zákrok Císařové, po kterém se hostující hráčka těžce zvědá.
15:25 Melicharová se nenechala zahanbit a vytahuje skvělý zákrok proti střele Macháčkové.
14:40 Mikešová si připisuje několik důležitých zákroků.
13:33 Beránková V. uklidňuje hru. Světlá pokračuje v rozehrávce.
12:18 Prokšová ve velké šanci netrefuje.
10:27 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Anežka Macháčková, asistoval #58 Eliška Bártová (1:1)
10:27 Druhá větší šance hostí končí gólem.
09:40 Macháčková prochází hřištěm, obtáčí se okolo brány. Melicharová chytá.
06:59 Kudlová prochází mezi  čtyřmi hráčkami, poté je faulována. Světlá rozehrává standartní situaci z dobré vzdálenosti. Bohužel Bartošková střílí mimo.
04:16 Z tribun se ozývá domácí fanklub.
03:40 Hráčka domácích  s číslem 27 trestuhodně zahodila 100% šanci.
02:40 První střela hostů Melicharovou příliš neohrozila.
02:00 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:0
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #11 Veronika Prokšová bez asistence (1:0)
02:00 Veronika Prokšová po individuální akci otevírá skóre dnešního utkání.
01:11 První střelu utkání si připisuje tým domácích.