()

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FBC Liberec - ESA logistika Tatran Střešovice 7:1
branky: 23. Jakub Faksa, 35. Šimon Stránský, 53. Šimon Stránský, 54. Radek Valeš, 55. Šimon Stránský, 58. Šimon Stránský, 60. Radek Valeš - 52. Martin Čermák; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Daniel Műck 29 - Lukáš Kříž 24; po třetinách: 0:0, 2:0, 5:1
60:00 Komentář domácích Salát Petr (Vedoucí): V zápase se nám většinu času dařilo držet dobrou aktivitu v útoku i v obraně. Tatran útočil spíše na mantinelech a nevytvářel si 100% šance. V druhé části, jsme ale měli spíše štěstí, kdy jsme lacině ztráceli balónky na středu hřiště jen je soupeř netrestal. Nakonec suma sumárum to vypadá jako pohodové vítězství.
60:00 Komentář hostů Beneš Luděk (Trenér): Z naší strany dnes snese meřítko snad pouze prvních10 minut první třetiny. Gratulujeme soupeři k výhře.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:59 Liberec si na domácí půdě vybojoval první místo v tabulce.
59:51 GÓL FBC Liberec! 7:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš bez asistence (7:1)
59:51 Valeš přidává sedmou branku Liberce do prázdné brány.
59:10 Hraje se poslední minuta dnešního zápasu.
57:50 Hosté to i nadále zkouší v šesti.
57:25 GÓL FBC Liberec! 6:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #55 Prokop Ferdan (6:1)
57:25 Gól a znovu Stránský.
56:40 Tatran se zatím né a né prosadit.
54:20 Tatran v šesti hráčích v poli.
54:15 GÓL FBC Liberec! 5:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #32 Vladimír Trčka (5:1)
54:15 Šimon Stránský dává třetí branku v zápase, hostujícího brankáře malinko vyškolil.
53:34 GÓL FBC Liberec! 4:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #27 Filip Smutný (4:1)
53:34 Ze střídačky zněl pokyn jasně ,,střídej,, , Valeš neuposlech a ještě, že tak udělal. Postavil si míček na volný úder a skóroval.
53:10 Dleskova tvrdá střela našla špičku boty Kříže.
52:03 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #8 Jan Bitman (3:1)
52:03 Stránský se chopil míčku a trefuje se na nohu Kříže.
51:19 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #88 Martin Šindelář (2:1)
51:19 Šindelář vyslal kros na Čermáka a ten trefuje prázdnou část brány.
51:07 Kříž vystavil míčku stopku na brankové čáře.
50:13 Tatran se snaží tlačit do brány, ale jejich střely nemají ty správné parametry.
48:15 Mühlfait trefil pouze dobře postaveného Stránského.
46:50 Tatran zakládá další útočnou akci.
44:46 Ostrá střela Hanáka pouze do Mücka.
43:48 Oba dva týmy jsou střelecky při chuti, ale žádná střela se zatím neujala.
40:01 Třetí třetina započala a do útoku hlava nehlava se vrhá Tatran.
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
39:05 Začala probíhat poslední minuta druhé třetiny.
38:01 Zápas se stává malinko vyhrocený a o faly není nouze.
35:00 Na dnešní zápas našlo cestu 80 diváků.
34:37 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #93 Vojtěch Janeček (2:0)
34:37 Po chybě tatranských hráčů před vlastní bránou se brankou v oslabení prosazuje Stránský.
33:56 Menší přerušení zápasu, na zemi po souboji leží domácí golman a Šindelář.
32:51 Vyloučen hráč #15 Jakub Mádlo družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
32:51 První přesilovou hru v dnešním zápase si zahrají hosté.
31:45 Kreysa trefil pouze Pařízka.
27:25 Velmi nejistá a nepřehledná gólová situace na brankovišti Liberce.
23:58 Meliš dokázal zablokovat střelu Valeše z půlky.
22:38 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #15 Jakub Mádlo (1:0)
22:38 Faksa prostřelil vše co mu stálo v cestě.
21:20 Tatranu se na dvakrát nepodařilo míček dostat za záda brankáře.
20:01 Bule pro Liberec, Wiener se žene ihned do útoku.
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:01 Začala probíhat poslední minuta první třetiny.
18:26 Další pěkná nahrávka od Stránského na Ferdana, ale znovu tato ake neměla dobrý konec pro domácí.
16:30 Tatran se snaží najít skulinku v liberecké obranně, aby se dostal na jejich polovinu.
12:56 Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil #70 Milan Meliš.
12:56 Meliš chtěl míček poslal po Mückem, ten byl však rychlejší.
12:56 Stránský se provinil tak, že je proti Liberci nařízeno treastné střílení.
10:00 Stránský našel samotného Ferdana, jeho střelu zvládl zachytit bleskovým přesunem Kříž.
08:00 Mádlo v obraně pěkně zvládl akci 1 na 1, získal míček a založil útočnou akci Liberce.
05:17 Balatka z rychle rozehrané standartky trefuje boční síťku.
04:50 Janeček trefuje pouze tělo Kříže.
03:25 Valeš to myslel s prostrčením míčku na Smutného dobře, ale obratnost střešovického hráče mu to překazila.
02:30 Míček si na svých hokejkách drží hosté.
00:19 První střela šla z hole hostí, ale šla mimo bránu.
00:01 Rozhodčí zahájili zápas a na míčku je Tatran.