• 60 59:20
    6:9
    (Pěnkavová)

Panthers Praha - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 6:9
branky: 1. Adéla Košvancová, 22. Lenka Faltusová, 28. Markéta Žbánková, 33. Monika Zikmundová, 42. Barbora Zabavská, 52. Lucie Florianová - 1. Kristina Zlatníková, 14. Anežka Pěnkavová, 18. Barbora Špačková, 30. Eliška Poláková, 34. Karolína Laura Hornová, 34. Eliška Poláková, 36. Kristýna Vejvodová, 46. Veronika Balejová, 60. Veronika Balejová; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Tea Mažáryová 13 - Kristýna Janglová 19; po třetinách: 1:3, 3:4, 2:2
60:00 Sestřih všech vstřelených branek najdete na tomto odkazu.
60:00 Komentáře trenérů a nejlepších hráček najdete na tomto odkazu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:20 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 6:9
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #48 Anežka Pěnkavová (6:9)
58:40 Domácí hodně tlačí, skoro až infarktový závěr.
57:10 Žbánková těsně míjí po střele z otočky.
56:55 Timeout Panthers Praha
55:08 Pohotový zákrok Mažáryové.
55:00 Právě probíhá posledních 5 minut základní hrací doby.
53:13 Balejová přestřeluje bránu.
51:41 GÓL Panthers Praha! 6:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #21 Lucie Florianová, asistoval #53 Agáta Saffertová (6:8)
51:41 A ty využívají přesilovou hru!
50:43 Vyloučen hráč #84 Veronika Balejová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
50:43 Teď si zahrají přesilovou hru domácí.
48:47 Vyloučen hráč #39 Lenka Zelingerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká florbalka
48:47 FATPIPE Tigers Start98 Kunratice si zahrají přesilovou hru.
46:58 Faltusová vybojovala faul.
45:37 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 5:8
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #13 Eliška Poláková (5:8)
44:25 Mažáryová se předvedla se skvělými zákroky.
43:30 Domácí hodně napadají.
41:55 GÓL Panthers Praha! 5:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #44 Barbora Zabavská, asistoval #86 Lenka Faltusová (5:7)
41:55 Zabavská snižuje náskok Startu.
41:23 Fantastický zákrok Mažáryové.
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
38:00 Pantherkám častokrát chybí hráčka před bránou.
37:30 Skvěle zabráněná standartka Startu z rohu.
35:57 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 4:7
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #63 Kristina Zlatníková (4:7)
35:57 Opět nepokrytá hráčka na středu.
35:17 Vlachová teď skvěle vybojovala.
34:00 A pro změnu standartka z rohu.
33:53 Standartka Patnhers.
33:30 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 4:6
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #13 Eliška Poláková z trestného střílení (4:6)
33:30 Po dlouhém čekání na sanitku jsme zpátky v zápase a můžeme pokračovat ve hře.
33:30 Macounová byla na nájezd krátká.
33:30 Střela z půlky po zemi k tyčce končí v brance Panthers.
33:20 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 4:5
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #61 Karolína Laura Hornová, asistoval #84 Veronika Balejová (4:5)
32:51 GÓL Panthers Praha! 4:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Monika Zikmundová, asistoval #67 Nikola Křemenáková (4:4)
31:55 Zlatníkové se nepodařilo v samostaném úniku překonat brankářku domácích.
30:16 Oba týmy bojují.
29:34 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 3:4
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #13 Eliška Poláková bez asistence (3:4)
27:43 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Markéta Žbánková bez asistence (3:3)
27:43 Žbánková po střele od mantinelu na vzdálenější tyčku, lehce nad kotníček gólmanky, srovnává stav dnešního utkání.
26:50 Mažáryová kryje střelu na bližší tyčku.
25:30 Rozehrávka domácích ze soupeřova rohu.
21:16 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #86 Lenka Faltusová, asistoval #44 Barbora Zabavská (2:3)
21:16 Faltus skvěle uklízí backhandem.
20:05 Pantherky nedokázaly využit přesilovou hru.
20:00 Střely v 1. části: 10:4
18:05 Vyloučen hráč #61 Karolína Laura Hornová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře
17:32 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:3
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #14 Barbora Špačková, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (1:3)
17:32 Nepokrytá Špačková ze středu navyšuje náskok FATPIPE Tigers Start98 Kunratice.
16:09 Doporučujeme si pustit komentovaný zápas na TVCOM, který pro Vás živě prezentuje Anežka Slaná a Kristýna Kolářová.
16:09 Nováková při střele špatně došlápla a leží na zemi.
13:38 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:2
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #48 Anežka Pěnkavová, asistoval #32 Monika Škorpová (1:2)
13:28 Mažáryová těsně nedosáhla na střelu od Pěnkavové. Čo chýbalo.
13:15 Zelingerová trefuje z rozehrávky jen spoluhráčku.
12:29 Hra se teď vyvíjí velice opatrně.
08:48 Žbánková skvěle vybojovala a udržela balónek na vlastí polovině
05:50 Hra je ve vysokém tempu.
04:25 Zabavská skvěle vybojovala v rohu a posílá přihrávku na Novákovou.
00:56 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #72 Adéla Košvancová, asistoval #2 Kristýna Gocová (1:1)
00:56 A rychlá odpoveď domácích.
00:20 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 0:1
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #14 Barbora Špačková (0:1)
00:20 První střela a první gól - hosté otevírajá skóre dnešního utkání.
00:01 Domácí vyhrávají úvodní buly.