6:3
    Martin TOMANEC
    ()

Florbal TJ Kobylisy B - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B 6:3
branky: 19. Daniel Havlíček, 22. Lukáš Panenka, 30. Daniel Havlíček, 35. Jakub Batěk, 36. Daniel Havlíček, 39. Martin Tomanec - 2. Tomáš Pokorný, 9. Jan Podhorník, 30. Jaroslav Pokorný; rozhodčí: Milan Baloun - Václav Killar; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jiří Kraml ? - Jan Křemen ?; po třetinách: 0:2, 3:1, 3:0
44:16 Zápas se už spíše dohrává, 3 body by měly zůstat v Kobylisích.
38:59 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 6:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #37 Martin Tomanec bez asistence (6:3)
38:59 Dnes spíše defenzivní Márty Tomanec nenápadnou střelou zvyšuje vedení domácích
37:07 Ex-extraligový klokan Lukáš Janů poslal do úniku Vojtu Švaru, avšak hráči TBC se stačili vrátit a zabránili tak nebezpečné akci.
35:11 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 5:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #47 Lukáš Panenka (5:3)
35:11 Dnes to vypadá na přesčas v kanceláři Daniela Havlíčka! Střelou pod horní tyčku kompletuje hattrick a zvyšuje vedení Kobylis na 5:3
34:44 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 4:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #42 Jakub Batěk, asistoval #71 Vojtěch Švara (4:3)
34:44 Vojta Švara nahrávkou na střed našel Bárrrnyho a ten nekompromisně zavěšuje!
32:52 Vojta Švara nebezpečně po zemi. brankář TBC bezpečně zasahuje.
29:47 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 3:3
29:47 Úřední hodiny pokračují! Pany pěkně našel Dáňu na středu a ten nekompromisně pod horní tyčku vyrovnává stav utkání!
29:26 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B! 2:3
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #17 Jaroslav Pokorný bez asistence (2:3)
29:26 Pokorný to teď udělal pěkně, když si vykoupal Kramla a posílá TBC do vedení
27:33 To měl být gól... Vojta Švara dostal krásnou nahrávku téměř před prázdnou bránu do Hrdličky, ale trestuhodně z toho nic nebylo
24:26 Domácí se zatím brání úspěšně
23:32 Vyloučen hráč #16 Jan Hrdlička družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:57 Brankář TBC sklapl včas betony po Bohouškově střele
22:15 Marty Tomanec ukázal že i defensiva není u něj špatná a teď několika úspěšnými zákroky vybojoval balon pro svůj tým
21:45 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 2:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #17 Lukáš Janů (2:2)
21:45 Pany k tyči - 2:2
21:00 Vyloučen hráč #3 Lukáš Jirásek družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za držení
21:00 Rambo Bohouš vybojoval první přesilovku pro Kobylisy
20:25 Jinak druhá třetina je zatím nepřesná na obou stranách
18:50 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 1:2
18:50 Dáňa konečně dorazil do své kanceláře a začal úřadovat. Uvidíme jak dlouhé budou dnes jeho úřední hodiny
14:26 Pokorný se pěkně vytáčel, ale z těžké pozice trefil jen dobře klečícího Kramla
13:58 Další střela která končí na prvním bránícím hráči, tentokráte to byl Dáňa
13:40 Janyse tečovaná střela těsně nad
11:58 Panyho poslední dvě střely = 2x trefa do prvního hráče
09:33 Další závar před Kobyliskou brankou hasí svým zákrokem Kraml
08:38 Dalekonosnou střelu Malého Jirka vyráží nad
08:00 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B! 0:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #80 Jan Podhorník, asistoval #3 Lukáš Jirásek (0:2)
07:32 Vyloučen hráč #19 Dominik Chlum družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání
06:45 Nádherný zákrok Jirky Kramla!
06:06 Hráči Kobylis se dostávají do střel, ale skoro vždy trefí hráče stojící před ním.
03:48 Jan 'Bohoušek' Hrdlička už pelášil sám na brankáře TBC, ale ani nadvakrát ho nepřekonal
03:03 Vavruška se snažil překvapit Kramla u bližší tyče, marně
01:57 Márty do prvního před sebou
01:50 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B! 0:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #89 Tomáš Pokorný, asistoval #5 David Malý (0:1)
01:50 První střela na Jirku a hned je z toho gól po krásné teči
01:28 Janys hledal před bránou Vojtu Šváru, nahrábka byla však zablokována
00:00 Úvodní buly pro Kobylisy