6:3
    Johanna HOMI
    ()

Finsko W - Česko W 6:3
branky: 10. Miisa Turunen, 18. Veera Kauppi, 21. Alma Laitila, 28. Veera Kauppi, 40. Veera Kauppi, 60. Johanna Homi - 11. Eliška Trojánková, 42. Karolína Suchá, 56. Anna Brucháčková; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Noora Vuorela 20 - Monika Šolleová 12; po třetinách: 2:1, 3:0, 1:2
59:27 Češkám utíká čas. Šancí k vyrovnání již mnoho nezbývá.
59:19 GÓL Finsko W! 6:3
Branku družstva Finsko W vstřelil #18 Johanna Homi bez asistence (6:3)
58:55 Vuorelaová přesvědčivě svírá míček v dlaních a v poklidu ho přenechává svým kolegyním z obrany.
58:11 Nebezpečnou ránu z brejku vyrážela úspěšně Šolleová. Česko má další možnost převzít míček a jít přes půlicí čáru.
57:08 Finská rozehrávka úplně nesplnila účel, každopádně Keprtová následně fauluje.
56:06 Češky obsazují polovinu protivníka a snaží se prostřelit pozorný blok Suomi.
55:13 GÓL Česko W! 5:3
Branku družstva Česko W vstřelil #7 Anna Brucháčková, asistoval #24 Denisa Ratajová (5:3)
53:09 Bleskově přenesená hra Finkám ke gólu nepomohla, naopak musí vzít míček a zklidnit dění vzadu.
52:38 Ani Ratajová se svojí ranou neprostřelila obranný blok českých rivalek.
50:03 Přihrávka Brucháčkové byla zblokována a větší rozruch se vepředu neděje.
48:07 Finská hráčka Henrika Maikolaová se již do utkání zřejmě nezapojí a míří se zdravotníky mimo hrací plochu.
48:06 Dlouhé ošetřování přímo na hrací ploše si vyžaduje delší pauzu.
41:51 GÓL Česko W! 5:2
Branku družstva Česko W vstřelil #23 Karolína Suchá, asistoval #27 Vendula Maroszová (5:2)
41:14 Pomalý rozjezd akce se zatím Češkám příliš nevyplácí, soupeřky se stačí postavit do neprostupné formace.
40:00 Před poslední třetinou jsou karty jasně rozdány. Česko ztrácí i kvůli perfektnímu výkonu sester Kauppiových čtyři trefy, jež se budou dohánět jen velmi těžko. Svěřenkyně kouče Lukáše Procházky ale nic nevzdávají a do zbytku střetnutí se pokusí co nejvíce zlepšit.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:13 GÓL Finsko W! 5:1
Branku družstva Finsko W vstřelil #28 Veera Kauppi, asistoval #27 Oona Kauppi (5:1)
34:38 Vuorelaová se zmocňuje míčku, jenž na ni šel ze strany.
34:09 Vzadu operuje s míčkem Staňková a zkouší přihrávat dopředu. Řepková její záměr přečetla.
33:45 Neúspěšně tísnila soupeřku v rohu Jiráková.
33:16 Finky opět rozpohybovávají hru a Laitilaová si hledá volná místa na ofenzivní polovině.
31:10 Řepková teď nebyla úplně daleko od trefy, jenže v klíčové chvíli pálí jenom těsně nad horní část branky.
30:03 Míček hájí Šupáková, která následně přiťukává Suché. Žádná vyložená šance se ale nehrne.
29:34 Zdá se, že Finsko má hru relativně pod kontrolou, byť se je Češky snaží vyhánět co nejdále od Šolleové.
27:54 GÓL Finsko W! 4:1
27:17 Jiráková podržela míček a pokouší se ho přímočaře poslat středem hřiště dále.
25:03 Standardka vybídla ke střele Řepkovou, nicméně uklidila jen nad horní růžek.
24:50 Na konci brejku se chystala Brucháčková, nedostala však očekávaný pas od Keprtové.
24:19 Homiová si pokryla míček a může postupovat vstříc českým obránkyním.
23:53 Šikovnou otočkou rozjela akci na levé straně Šupáková, po ataku Suché v brankovišti se ale přerušuje hra.
22:23 Kauppiová neprostřelila dobře blokující Pláškovou, a tak Finky zůstávají u míčku a spolupracují.
20:24 Studená sprcha pro české hráčky. Nedlouho po úvodním hvizdu druhé třetiny se vepředu zjevila Laitilaová, jež prokázala důraz a protlačila míček až za brankovou čáru.
20:20 GÓL Finsko W! 3:1
Branku družstva Finsko W vstřelil #2 Alma Laitila bez asistence (3:1)
20:00 Utkání je zatím na skóre velmi vyrovnané. Přestože Česko ztrácí, určitě mělo zajímavé možnosti, jimiž mohly Finsko potrápit a skórovat do jeho sítě. Času ovšem stále je spousta a již za chvilku se můžeme těšit na prostřední dějství.
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:40 Plášková střílí jen do bloku. Zdá se, že do konce dějství se již nic zásadnějšího nestane.
19:05 Kubečková nenašla Trojánkovou podle představ a musí přijít návrat do obrany.
18:08 Finsko se podruhé v zápasu ujímá těsného vedení. Česko se každopádně neleká a zkouší hledat cestu vpřed.
17:40 GÓL Finsko W! 2:1
17:23 Česká reprezentace již má za sebou přesilovku, která ale změnu skóre nepřinesla.
14:22 Vyloučen hráč #15 Miisa Turunen družstva Finsko W na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:12 Nepřesná rána nakonec Šolleovou neohrozil, střela tak narazila jenom do zadního mantinelu.
12:54 České družstvo střídá a začíná rozehrávkou zpoza vlastního brankoviště.
12:10 Krupnová naznačovala kličku do bekhendu a byla blízko gólu, nicméně zajímavou šanci zakončuje jenom do boční síťky!
11:55 Saariová neměla dostatek prostoru, aby zamířila na branku.
11:13 Diváci nyní sledovali dva góly během krátké doby! Češky brzy odpověděly na finskou trefu, a tak je opět vyrovnáno.
10:37 GÓL Česko W! 1:1
Branku družstva Česko W vstřelil #16 Eliška Trojánková, asistoval #10 Vendula Beránková (1:1)
09:44 GÓL Finsko W! 1:0
Branku družstva Finsko W vstřelil #15 Miisa Turunen, asistoval #28 Veera Kauppi (1:0)
09:03 Šolleová se předvedla vydařeným zákrokem a podržela český tým.
08:47 Beránková se dostala do potíží u mantinelu a přenechala volný úder soupeřkám.
08:13 Střela z úhlu příliš neprověřil finskou brankářku, jež odráží míček do bezpečí.
05:28 Po faulu Brucháčkové přichází rozehrávka hráček Suomi, které se drží v zajímavých pozicích.
03:35 Napadání Suché komplikuje finskému týmu postup do ofenzivy.
02:54 Řepková přenáší míček na pravé křídlo, tam se ale její spoluhráčky déle neudržely.
01:47 Valleniusová založila akci, ze které přišla střela Finska. Míček ovšem letěl nad břevno.
00:26 Češky získaly míček po začátku zápasu a pokouší se zahrozit vepředu.