News

today
Summary

Smolaři, nejlepší střelci i odolní gólmani. Jak dopadla základní část 1. ligy mužů?

První liga mužů ukončila základní část sezony 2023/24. Co vše se v ní stalo, jaká je výsledná podoba tabulky, složení play-off a kdo ovládl statistiky? To vše čtěte v tomto rozsáhlém souhrnu.

5 minutes

18.2.2024
News

Známe čtvrtfinále Národní ligy! Kdo na koho narazí?

První ze série výběrů soupeřů je za námi. Poznali jsme v něm složení čtvrtfinále play-off obou skupin Národní ligy.

2 minutes

17.2.2024
Summary

Kanonýři pokřtili speciální dresy výhrou nad Gullivers! Přišlo skoro pět set diváků

Druhá nejvyšší mužská soutěž ukončila základní část sedmero zápasy 26. kola. Jak dopadly?

2 minutes

16.2.2024
Club's press release

Kladno děkuje záchranářům, proti Gulls nastoupí v unikátních dresech

Prvoligové Kladno spustilo zajímavou kampaň, která vyvrcholí už během sobotního utkání s brněnskými Gullivers. V první polovině února jsou aktivity středočeského klubu spojené s poděkováním záchranářům, a to tem současným i budoucím.

3 minutes

11.2.2024
Summary

Plzeň znovu zaskočila Ústí! Souboj o Brno ovládl Hattrick

V první lize mužů se v neděli odehrála trojice zápasů. Jak dopadly?

1 minute

10.2.2024
Summary

Start98 poslal Bulldogs na druhé místo, nahradilo je Kladno

Střídání stráží se po překvapivém výsledku událo na čele první ligy mužů. Nejvyšší příčku nově obsadili Kanonýři Kladno, kteří těžili z neúspěchu dosavadního lídra Bulldogs na hřišti předposledního Startu98. V sobotních utkáních 25. kola zvítězilo také Znojmo s Letkou.

2 minutes

5.2.2024
Summary

Už jen DVĚ kola. Jaká je situace v první lize a komu hrozí sestup?

Druhá nejvyšší soutěž mužů pomalu finišuje. Do konce základní části zbývají pouze dvě kola. Po uplynulém víkendu je již jasno o některých pořadí.

3 minutes

3.2.2024
Summary

Bulldogs zvládli bitvu o čelo! Start obral Panthers, hubený duel ve Znojmě

Zajímavý program nabídlo sobotní kompletní kolo 1. ligy mužů. Jedním ze highlightů byl duel mezi Ústím a brněnskými Bulldogs. Bitva dvou aspirantů na postup vyšla lépe Brňanům.

3 minutes

28.1.2024
Summary

Otrokovice pokořily vedoucí Bulldogs, namále měli Kanonýři

Již druhou porážku za sebou schytal lídr první ligy Bulldogs Brno. ve 23. kole soutěže si na něj vyšláply Otrokovice, které uspěly gólem z předposlední minuty. O výhru muselo tvrdě bojovat i Kladno, jež přitom mělo zprvu celkem klidný náskok. Kdo další dosáhl na body v nedělních zápasech?

2 minutes

27.1.2024
Summary

Senzace posledního celku tabulky: Čelákovice okradly Ústí!

Ve druhé nejvyšší mužské soutěži došlo o poslední lednové sobotě ke třem zápasům. Jak dopadly?