News

yesterday
Summary

Tatran zvládl drama na Chodově! Padla i červená karta

V úterý se v Livesport Superlize odehrála repríza pohárového finále, v níž Chodov vyzval Tatran. Velmi důležitý zápas směrem ke konci základní části nejvyšší mužské soutěže nabídl zajímavý průběh.

1 minute

19.2.2024
Summary

Liberecká naděje na top šestku klesla, Ostrava získala výhodu!

V pondělí devatenáctého února nabídl televizní program ČT sport atraktivní utkání mezi Ostravou a Libercem. Důležitý zápas nakonec dovedli do vítězného konce domácí, čímž se výrazně přiblížili zisku výhody domácího prostředí pro osmifinále play-off.

2 minutes

19.2.2024
Preview

Bitva tabulkových sousedů na ČT sport! Ostrava doma přivítá rozjetý Liberec

Play-off Livesport Superligy již pomalu klepe na dveře, před jeho startem však ještě zbývá rozluštit několik důležitých tajenek. Jednou takovou je i konečné postavení Liberce, který pokukuje po umístění v elitní šestici. Výrazně napovědět mu může už pondělní televizní utkání, ve kterém vyzve domácí Ostravu. Úvodní buly duelu přenášeného stanicí ČT sport padne v ČPP Aréně v 18 hodin.

4 minutes

18.2.2024
Summary

Bohemka obrala Boleslav, Vítkovice poždímaly Tatran 11 góly

Nečekaný výsledek se zrodil na půdě Bohemians. Pražští florbalisté ve 24. kole Livesport Superligy porazili po prodloužení lídra z Boleslavi, když rozhodl v 65. minutě Matyáš Krebner. Šanci přeskočit Středočechy zahodil Tatran, jenž padl ve Vítkovicích 6:11, a vyrovnávají se i rozdíly kolem hranice play-off. Bitvu celků ze spodních příček pak kontrolovaly Vary.

3 minutes

16.2.2024
Club's press release

Štancl skončí v Pardubicích i v pozici šéftrenéra

Hlavní kouč juniorské reprezentace Ladislav Štancl nebude od konce sezony pokračovat v Pardubicích, kde dosud zastával funkci šéftrenéra. Již v průběhu sezony na vlastní žádost skončil na lavičce superligového áčka.

2 minutes

12.2.2024
Highlights

Liberecká houževnatost, pětibodový Ondrušek a čtyři vysoké výsledky

Livesport Superliga má za sebou kompletní 23. kolo základní části, v němž nejprve Bohemka vynulovala SKV desíti trefami, Boleslav si poradila s ostravským FBC a Sparta zařízla BUTCHIS. V napínavém utkání mezi Libercem a Vítkovicemi nakonec zvítězili rytíři, přišli ale o jeden bod, neboť s libereckým kádrem prodlužovali. Bleci poté zvládli přestřelku s Českou Lípou, Chodov nasadil Varům čtrnáct branek a Tatran zapsal vysokou výhru nad Pardubicemi.

1 minute

11.2.2024
Summary

Sparta porazila BUTCHIS, Liberec prodlužoval s Vítkovicemi

Mužská superliga v neděli odehrála pětici utkání, které provázelo také speciální studio. Došlo na souboj BUTCHISu a Sparty, Bleků a České Lípy, Karlových Varů a Chodova a Tatranu s Pardubicemi. Speciální program Studio Livesport Superliga doprovodilo odpolední utkání Liberce a Vítkovic.

4 minutes

10.2.2024
Summary

Bohemians zakulatili bitvu s Vinohrady, svůj zápas ovládla i Boleslav

Dva drtivé výhry se zrodily v sobotních duelech Livesport Superligy. Ze 23. kola odešli úspěšně nejen Bohemians, kteří v pražské derby zničili Královské Vinohrady, ale také florbalisté Mladé Boleslavi díky 15 gólům v síti FBC Ostrava. Středočeši tak zůstávají na čele tabulky, byť druhý Tatran stále má oproti nim odehráno o dvě utkání méně.

2 minutes

8.2.2024
Summary

Pardubice potěšily tisíce školáků! Sokolské derby rozsekly nájezdy

Dohrávka 20. kola mezi Pardubicemi a Královskými Vinohrady nabídla parádní bitvu před téměř čtyřmi tisíci diváky, ve které úvodních šedesát minut nerozhodlo a na řadu nakonec přišly nájezdy, které se staly kořistí Východočechů.