Matches

Filter

2. liga juniorek - skupina 7 - rozvoj - 2. kolo

2. kolo
0:6
2. kolo
2. kolo
5:1
2. kolo
2. kolo
6:2

Liga starších žákyň - skupina 7 - 8. kolo

8. kolo
8. kolo

SH SŠP Rooseveltova Olomouc

8. kolo

SH SŠP Rooseveltova Olomouc

8. kolo

SH SŠP Rooseveltova Olomouc

8. kolo

SH SŠP Rooseveltova Olomouc

8. kolo

SH SŠP Rooseveltova Olomouc

8. kolo

SH SŠP Rooseveltova Olomouc

Olomoucká liga mužů - 15. kolo

15. kolo
15. kolo
15. kolo
15. kolo
15. kolo

Olomoucká liga mužů - 16. kolo

16. kolo
16. kolo

MSH Mlýnská Mohelnice

16. kolo
16. kolo

MSH Mlýnská Mohelnice

16. kolo

MSH Mlýnská Mohelnice

16. kolo
16. kolo

MSH Mlýnská Mohelnice

16. kolo
16. kolo

MSH Mlýnská Mohelnice

Moravskoslezská třída mužů - skupina A - 10. kolo

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

2. liga juniorů - skupina 7 - B - 15. kolo

15. kolo
15. kolo

Sportovní hala Krásné Pole

15. kolo

Sportovní hala Krásné Pole

15. kolo

Sportovní hala Krásné Pole

15. kolo
15. kolo

Sportovní hala Krásné Pole

15. kolo

Sportovní hala Krásné Pole

2. liga juniorů - skupina 7 - B - 16. kolo

16. kolo
16. kolo
16. kolo
16. kolo
16. kolo
16. kolo

3. liga juniorů - skupina 7 - 10. kolo

10. kolo
10. kolo

SH ZŠ Mařádkova Opava

10. kolo

SH ZŠ Mařádkova Opava

10. kolo

SH ZŠ Mařádkova Opava

10. kolo

SH ZŠ Mařádkova Opava

10. kolo

SH ZŠ Mařádkova Opava

Olomoucká liga dorostenců - 13. kolo

13. kolo

SH Gymnázium Uničov

Liga starších žáků - skupina 7 - 2. kolo 32-finále - Liga starších žáků - skupina 7

2. kolo 32-finále
2. kolo 32-finále
2:5

Liga starších žáků - skupina 7 - 3. kolo 32-finále - Liga starších žáků - skupina 7

3. kolo 32-finále
3. kolo 32-finále
3. kolo 32-finále
3. kolo 32-finále
3. kolo 32-finále
3. kolo 32-finále

Liga starších žáků - skupina 7 - 1. kolo 16-finále - Olomoucká liga starších žáků

1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále

MSH Mlýnská Mohelnice

1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále

MSH Mlýnská Mohelnice

1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále

MSH Mlýnská Mohelnice

1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále

MSH Mlýnská Mohelnice

1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále

MSH Mlýnská Mohelnice

Liga starších žáků - skupina 7 - 4. kolo - Moravskoslezská liga starších žáků

4. kolo
4. kolo

SH Svojsíkova Český Těšín

4. kolo

SH Svojsíkova Český Těšín

4. kolo
4. kolo

SH Svojsíkova Český Těšín

4. kolo
4. kolo

SH Svojsíkova Český Těšín

4. kolo

SH Svojsíkova Český Těšín

4. kolo
4. kolo

SH Svojsíkova Český Těšín

Olomoucký přebor starších žáků - 12. kolo

12. kolo

Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9

12. kolo

Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9

12. kolo

Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9

12. kolo

Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9

Olomoucký přebor starších žáků - 13. kolo

13. kolo
13. kolo
13. kolo
13. kolo

SH Senice na Hané

13. kolo
13. kolo
13. kolo
13. kolo

SH Senice na Hané

Moravskoslezský přebor starších žáků - 5. kolo - Moravskoslezská soutěž starších žáků

5. kolo
5. kolo

SH ZŠ Komenského Bílovec

5. kolo
5. kolo
5. kolo
5. kolo

SH ZŠ Komenského Bílovec

5. kolo
5. kolo

SH ZŠ Komenského Bílovec

5. kolo
5. kolo

SH ZŠ Komenského Bílovec

Moravskoslezský přebor starších žáků - 5. kolo - Moravskoslezský přebor starších žáků

5. kolo

Velká tělocvična u MZŠ Návsí

5. kolo

Velká tělocvična u MZŠ Návsí

5. kolo

Velká tělocvična u MZŠ Návsí

5. kolo

Velká tělocvična u MZŠ Návsí

5. kolo

Velká tělocvična u MZŠ Návsí

5. kolo

Velká tělocvična u MZŠ Návsí

Moravskoslezský přebor starších žáků - 6. kolo - Moravskoslezský přebor starších žáků

6. kolo
6. kolo

Sportovní hala Dětmarovice

6. kolo

Sportovní hala Dětmarovice

6. kolo
6. kolo
6. kolo
6. kolo

Sportovní hala Dětmarovice

6. kolo

Sportovní hala Dětmarovice

6. kolo
6. kolo

Moravskoslezský přebor starších žáků - 6. kolo - Moravskoslezská soutěž starších žáků

6. kolo
6. kolo

TJ Slavia Malé Hoštice

6. kolo
6. kolo
6. kolo

TJ Slavia Malé Hoštice

6. kolo

TJ Slavia Malé Hoštice

6. kolo
6. kolo

TJ Slavia Malé Hoštice

Olomoucká liga přípravek - 16. kolo

16. kolo
16. kolo

Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9

16. kolo
16. kolo

Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9

16. kolo
16. kolo

Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9

16. kolo
16. kolo

Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9

16. kolo
16. kolo

Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9

16. kolo
16. kolo

Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9

16. kolo
16. kolo

Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9

16. kolo
16. kolo

Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9

16. kolo
16. kolo

Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9

16. kolo
16. kolo

Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9

Olomoucká liga přípravek - 17. kolo

17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo

Olomoucká liga přípravek - 18. kolo

18. kolo

SH Gymnázium Šumperk

18. kolo
18. kolo

SH Gymnázium Šumperk

18. kolo

SH Gymnázium Šumperk

18. kolo
18. kolo

SH Gymnázium Šumperk

18. kolo
18. kolo

SH Gymnázium Šumperk

18. kolo

SH Gymnázium Šumperk

18. kolo
18. kolo

SH Gymnázium Šumperk

18. kolo
18. kolo

SH Gymnázium Šumperk

18. kolo

SH Gymnázium Šumperk

18. kolo
18. kolo

SH Gymnázium Šumperk

Moravskoslezská liga přípravek - 25. kolo

25. kolo
25. kolo
25. kolo
25. kolo
25. kolo
25. kolo
25. kolo
25. kolo
25. kolo
25. kolo
25. kolo
25. kolo
25. kolo
25. kolo
25. kolo
25. kolo

Moravskoslezská liga přípravek - 26. kolo

26. kolo
26. kolo
26. kolo
26. kolo
26. kolo
26. kolo
26. kolo
26. kolo
26. kolo
26. kolo
26. kolo
26. kolo

Moravskoslezská liga přípravek - 27. kolo

27. kolo
27. kolo

SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice

27. kolo
27. kolo

SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice

27. kolo

SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice

27. kolo

SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice

27. kolo
27. kolo

SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice

27. kolo

SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice

27. kolo

SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice

27. kolo

SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice

27. kolo

Moravskoslezská liga přípravek - 28. kolo

28. kolo
28. kolo
28. kolo

SH ZŠ Čeladná

28. kolo

SH ZŠ Čeladná

28. kolo
28. kolo
28. kolo
28. kolo
28. kolo
28. kolo
28. kolo
28. kolo

SH ZŠ Čeladná

28. kolo
28. kolo

SH ZŠ Čeladná

Liga veteránů - skupina 7 - 15. kolo

15. kolo
15. kolo

SH Lipník nad Bečvou

15. kolo

SH Lipník nad Bečvou

15. kolo
15. kolo
15. kolo
15. kolo

SH Lipník nad Bečvou

Liga veteránů - skupina 7 - 16. kolo

16. kolo
16. kolo
16. kolo
16. kolo
16. kolo
16. kolo