Matches

Filter

Regionální liga mužů - skupina 6 - 17. kolo

17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo

Regionální liga mužů - skupina 6 - 18. kolo

18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo

Jihomoravská liga mužů - 14. kolo

14. kolo
14. kolo

SH ZŠ Dolní Bojanovice

14. kolo

SH ZŠ Dolní Bojanovice

14. kolo

SH ZŠ Dolní Bojanovice

14. kolo

Jihomoravský přebor mužů - skupina B - 15. kolo

15. kolo
15. kolo

SH ZŠ Slavkov

15. kolo
15. kolo
15. kolo
15. kolo
15. kolo

SH ZŠ Slavkov

Jihomoravský přebor mužů - skupina B - 16. kolo

16. kolo
16. kolo
16. kolo
16. kolo
16. kolo

3. liga dorostenců - skupina 6 - 3. kolo

3. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo

SH ZŠ Holešov

3. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo

3. liga dorostenců - skupina 6 - 16. kolo

16. kolo
16. kolo
16. kolo
16. kolo
16. kolo
16. kolo
16. kolo

SH Spartak Hluk

Liga mladších žáků - skupina 6 - 13. kolo

13. kolo
13. kolo
13. kolo
13. kolo
13. kolo
13. kolo
13. kolo
13. kolo

Liga mladších žáků - skupina 6 - 14. kolo

14. kolo
14. kolo
14. kolo
14. kolo
14. kolo
14. kolo
14. kolo
14. kolo

Jihomoravská liga mladších žáků - 37. kolo

37. kolo
37. kolo
37. kolo
37. kolo
37. kolo
37. kolo
37. kolo
37. kolo
37. kolo
37. kolo
37. kolo
37. kolo

Jihomoravská liga mladších žáků - 38. kolo

38. kolo
38. kolo
38. kolo

Jihomoravská liga mladších žáků - 39. kolo

39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo

Jihomoravská liga mladších žáků - 40. kolo

40. kolo
40. kolo
40. kolo
40. kolo
40. kolo
40. kolo
40. kolo
40. kolo

Jihomoravská liga mladších žáků - 41. kolo

41. kolo
41. kolo
41. kolo
41. kolo
41. kolo
41. kolo
41. kolo
41. kolo
41. kolo
41. kolo
41. kolo

Jihomoravská liga mladších žáků - 42. kolo

42. kolo
42. kolo
42. kolo

Jihomoravská liga přípravek 3+1 - 36. kolo

36. kolo
36. kolo
36. kolo

ZŠ Očov Hodonín

36. kolo
36. kolo
36. kolo

ZŠ Očov Hodonín

36. kolo
36. kolo

ZŠ Očov Hodonín

36. kolo
36. kolo
36. kolo

ZŠ Očov Hodonín

36. kolo
36. kolo

ZŠ Očov Hodonín

36. kolo

ZŠ Očov Hodonín

36. kolo
36. kolo

Jihomoravská liga přípravek 3+1 - 37. kolo

37. kolo
37. kolo
37. kolo
37. kolo

ZŠ Očov Hodonín

37. kolo
37. kolo

ZŠ Očov Hodonín

37. kolo

ZŠ Očov Hodonín

37. kolo
37. kolo

ZŠ Očov Hodonín

37. kolo
37. kolo

ZŠ Očov Hodonín

37. kolo

ZŠ Očov Hodonín

37. kolo
37. kolo

ZŠ Očov Hodonín

37. kolo
37. kolo

ZŠ Očov Hodonín

37. kolo
37. kolo

Jihomoravská liga přípravek 3+1 - 38. kolo

38. kolo
38. kolo
38. kolo
38. kolo
38. kolo
38. kolo
38. kolo
38. kolo
38. kolo

Jihomoravská liga přípravek 3+1 - 39. kolo

39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo

Jihomoravská liga přípravek 3+1 - 40. kolo

40. kolo
40. kolo
40. kolo
40. kolo
40. kolo
40. kolo
40. kolo
40. kolo
40. kolo
40. kolo
40. kolo
40. kolo

Jihomoravská liga přípravek 3+1 - 41. kolo

41. kolo
41. kolo
41. kolo
41. kolo
41. kolo
41. kolo
41. kolo
41. kolo
41. kolo

Jihomoravská liga přípravek 3+1 - 42. kolo

42. kolo
42. kolo
42. kolo
42. kolo

SH Kounicova Brno

42. kolo

SH Kounicova Brno

42. kolo
42. kolo
42. kolo

1. liga dorostenek - skupina 6 - 8. kolo

8. kolo
4:3

Liga starších žákyň - skupina 6 - 9. kolo

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

SH Maloměřice

9. kolo
9. kolo

SH Maloměřice

Rozvoj soutěž žákyň a elévek - skupina 6 - 6. kolo

6. kolo
6. kolo

SH Slovácká Uherské Hradiště

6. kolo
6. kolo

SH Slovácká Uherské Hradiště

6. kolo
6. kolo

SH Slovácká Uherské Hradiště

6. kolo

SH Slovácká Uherské Hradiště

6. kolo

SH Slovácká Uherské Hradiště

6. kolo
6. kolo

SH Slovácká Uherské Hradiště

Liga elévek 3+1 - skupina 6 - 7. kolo

7. kolo

SH SportPoint Brno

7. kolo
7. kolo
7. kolo
7. kolo
7. kolo
7. kolo

SH SportPoint Brno

7. kolo
7. kolo
7. kolo
7. kolo

SH SportPoint Brno

7. kolo
7. kolo
7. kolo

SH SportPoint Brno