Matches

Filter

PH a SČ liga mužů - skupina A - 19. kolo

19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo

PH a SČ liga mužů - skupina A - 20. kolo

20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo

PH a SČ přebor mužů - skupina A - 7. kolo

PH a SČ přebor mužů - skupina C - 9. kolo

9. kolo

Sport Eden Beroun

9. kolo
9. kolo

Sport Eden Beroun

9. kolo
9. kolo

Sport Eden Beroun

9. kolo

Sport Eden Beroun

9. kolo
9. kolo

Sport Eden Beroun

9. kolo
9. kolo
9. kolo

Sport Eden Beroun

9. kolo

Sport Eden Beroun

9. kolo
9. kolo

Sport Eden Beroun

9. kolo
9. kolo

PH a SČ soutěž mužů - skupina A - 8. kolo

8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo

Sport Eden Beroun

8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo

Sport Eden Beroun

PH a SČ soutěž mužů - skupina B - 8. kolo

8. kolo

SH ZŠ Černošice-Mokropsy

8. kolo

SH ZŠ Černošice-Mokropsy

8. kolo
8. kolo

SH ZŠ Černošice-Mokropsy

8. kolo
8. kolo

SH ZŠ Černošice-Mokropsy

8. kolo

SH ZŠ Černošice-Mokropsy

8. kolo

SH ZŠ Černošice-Mokropsy

8. kolo

SH ZŠ Černošice-Mokropsy

8. kolo

SH ZŠ Černošice-Mokropsy

8. kolo
8. kolo

PH a SČ soutěž mužů - skupina D - 8. kolo

8. kolo
8. kolo

Unihoc Aréna Praha

8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo

Unihoc Aréna Praha

8. kolo
8. kolo

Unihoc Aréna Praha

8. kolo
8. kolo

Unihoc Aréna Praha

8. kolo

Unihoc Aréna Praha

PH a SČ soutěž mužů - Skupina E - 9. kolo

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

3. liga žen - skupina 3 - 9. kolo

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

Exe Sport Arena

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

3. liga dorostenců - skupina 3 - A - 10. kolo

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

3. liga dorostenců - skupina 3 - B - 10. kolo

10. kolo

Přetlaková SH Kladno

10. kolo

Přetlaková SH Kladno

10. kolo

Přetlaková SH Kladno

10. kolo

Přetlaková SH Kladno

10. kolo
10. kolo

Přetlaková SH Kladno

10. kolo

Přetlaková SH Kladno

10. kolo
10. kolo

Přetlaková SH Kladno

10. kolo

3. liga dorostenců - skupina 3 - C - 10. kolo

10. kolo
10. kolo

SH Králův Dvůr

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

2. liga dorostenců - skupina 3 - 19. kolo

19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo

2. liga dorostenců - skupina 3 - 20. kolo

20. kolo

SH Kutná Hora Klimeška II

20. kolo
20. kolo

SH Kutná Hora Klimeška II

20. kolo
20. kolo

SH Kutná Hora Klimeška II

20. kolo

SH Kutná Hora Klimeška II

20. kolo
20. kolo

SH Kutná Hora Klimeška II

20. kolo
20. kolo

SH Kutná Hora Klimeška II

1. liga dorostenek - skupina 3 - 9. kolo

9. kolo
7:0
9. kolo
9. kolo
2:5

Liga starších žákyň - skupina 3 - 9. kolo - 1. koš

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

Arena Barrandov

9. kolo
9. kolo

Arena Barrandov

9. kolo
9. kolo

Arena Barrandov

Liga starších žákyň - skupina 3 - 9. kolo - 2. koš

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

Exe Sport Arena

9. kolo
9. kolo

Exe Sport Arena

9. kolo
9. kolo

Exe Sport Arena

Liga starších žákyň - skupina 3 - 9. kolo - 3. koš

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

Liga starších žákyň - skupina 3 - 9. kolo - 4. koš

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo