Matches

Filter

Regionální liga mužů - skupina 2 - A - 15. kolo

15. kolo
15. kolo

SH SŠT Most Velebudice

15. kolo
15. kolo

SH SŠT Most Velebudice

15. kolo
15. kolo

SH SŠT Most Velebudice

15. kolo
15. kolo

SH SŠT Most Velebudice

15. kolo
15. kolo

SH SŠT Most Velebudice

Regionální liga mužů - skupina 2 - A - 16. kolo

16. kolo

Městská SH Louny

16. kolo
16. kolo
16. kolo
16. kolo
16. kolo

Městská SH Louny

Regionální liga mužů - skupina 2 - B - 15. kolo

15. kolo
15. kolo

SH TJ Jiskra Nový Bor

15. kolo

SH TJ Jiskra Nový Bor

15. kolo

SH TJ Jiskra Nový Bor

Regionální liga mužů - skupina 2 - B - 16. kolo

16. kolo
16. kolo

SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou

16. kolo

SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou

16. kolo

SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou

16. kolo
16. kolo

SH ZŠ T.G.M. Lomnice nad Popelkou

Ústecká liga mužů - A - 19. kolo

19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo

SH SOUŠ ROUDNICE

19. kolo
19. kolo
19. kolo

Ústecká liga mužů - A - 20. kolo

20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo

Liberecká liga mužů - A - 17. kolo

17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo

SH Česká Lípa

17. kolo
17. kolo

SH Česká Lípa

17. kolo
17. kolo

Liberecká liga mužů - A - 18. kolo

18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo

2. liga juniorek - skupina 2 - A - 9. kolo

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

2. liga dorostenců - skupina 2 - A - 9. kolo

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

Liga starších žákyň - skupina 2 - A - 17. kolo

17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo

Liga mladších žáků - skupina 2 - A - 9. kolo - 1. koš

9. kolo
9. kolo

SH ZŠ Dobiášova Liberec

9. kolo
9. kolo

SH ZŠ Dobiášova Liberec

9. kolo
9. kolo

SH ZŠ Dobiášova Liberec

9. kolo
9. kolo

SH ZŠ Dobiášova Liberec

9. kolo

SH ZŠ Dobiášova Liberec

9. kolo

SH ZŠ Dobiášova Liberec

9. kolo
9. kolo

SH ZŠ Dobiášova Liberec

9. kolo

SH ZŠ Dobiášova Liberec

9. kolo
9. kolo

SH ZŠ Dobiášova Liberec

9. kolo

SH ZŠ Dobiášova Liberec

Liga mladších žáků - skupina 2 - A - 9. kolo - 2. koš

9. kolo
9. kolo

Gymnázium Ústí n./L.

9. kolo
9. kolo
9. kolo

Gymnázium Ústí n./L.

9. kolo
9. kolo

Gymnázium Ústí n./L.

9. kolo

Gymnázium Ústí n./L.

9. kolo

Gymnázium Ústí n./L.

9. kolo
9. kolo

Gymnázium Ústí n./L.

9. kolo
9. kolo

Gymnázium Ústí n./L.

9. kolo

Gymnázium Ústí n./L.

Liga mladších žáků - skupina 2 - A - 9. kolo - 3. koš

9. kolo
9. kolo

SH Dubí 2 Rudolfka

9. kolo
9. kolo

SH Dubí 2 Rudolfka

9. kolo
9. kolo

SH Dubí 2 Rudolfka

9. kolo
9. kolo

SH Dubí 2 Rudolfka

9. kolo
9. kolo

SH Dubí 2 Rudolfka

9. kolo
9. kolo

SH Dubí 2 Rudolfka

9. kolo
9. kolo

SH Dubí 2 Rudolfka

9. kolo
9. kolo

SH Dubí 2 Rudolfka

9. kolo
9. kolo

SH Dubí 2 Rudolfka

9. kolo
9. kolo

SH Dubí 2 Rudolfka

Přebor mladších žáků - skupina 2 - A - 7. kolo

7. kolo
7. kolo
7. kolo
7. kolo
7. kolo

Městská SH Louny

7. kolo
7. kolo
7. kolo
7. kolo

Liga elévů - A - 8. kolo

8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo

Liga elévek - skupina 2 - A - 9. kolo

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo