10:4
    Karel HLAVATÝ
    ()

FLORBAL JABLONEC - Florbal Primátor Náchod B 10:4
branky: 5. Filip Kapitán, 7. Tomáš Urban, 7. Jan Kantor, 23. Lukáš Jarolímek, 32. Tomáš Urban, 34. Lukáš Jarolímek, 38. Jakub Horník, 47. Jakub Horník, 59. Tomáš Urban, 60. Karel Hlavatý - 23. Jakub Kubásek, 23. Lukáš Rázl, 43. Filip Knettig, 45. Jakub Langpaul; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Ladislav Láska; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Daniel Kupec 29 - Petr Kovář 12; po třetinách: 3:0, 4:2, 3:2
60:00 Komentář domácích Třešňák Matěj (Vedoucí): Dnes skvělý týmový výkon okořeněný přesnou střelbou, která nám v posledních zápasech chyběla. Cenné 3 body proti velmi silnému týmu, který sice nebyl ve fullu, ale na to se už nikdo neptá ;) Přes svátky odpočineme a věřím, že po novém roce budeme pokračovat v podobných výkonech. Soupeři přejeme štastnou cestu domů a klidné sváky.
60:00 Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): Dnes jsme neukázali ani 50% kvality, kterou máme a proto si neodvážíme ani bod. Je to ztráta a příště musíme být lepší abychom si nezkazili dojem z jinak dobře rozehrané sezony. Díky soupeři za zápas!
60:00 Střely ve 3. části: 4:14
60:00 Zápas nám končí překvapením, Jablonec vítězí a připisuje si důležité body. Za celý pořadatelský tým Vám přeji hezké Vánoce a šťastný Nový rok, budeme se na Vás těšit opět v lednu.
59:48 GÓL FLORBAL JABLONEC! 10:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #19 Karel Hlavatý bez asistence (10:4)
59:48 Hlavatý do prázdné, 10:2!!!
59:00 Urban završuje do prázdné brány hattrick při své debutu
58:57 GÓL FLORBAL JABLONEC! 9:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #57 Tomáš Urban, asistoval #58 Jakub Vacek (9:4)
50:08 Střela Vysokého nad bránu
48:48 Jeden z hráčů Náchoda nádherně zblokoval střelu do prázdné, i když to vypadalo jako rukou
48:18 Náchod zkouší velmi brzo risk bez golmana
47:24 Faul na golmana Náchoda
46:42 GÓL FLORBAL JABLONEC! 8:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #59 Jakub Horník, asistoval #56 Ondřej Bím (8:4)
46:42 Krásná souhra Jablonce končí gólem, který domácí uklidní
45:58 Urbanovy byla odpálena florbalka hodně daleko
44:57 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 7:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #50 Lukáš Prause (7:4)
44:57 Náchod snižuje
44:03 Kantor krásně odstaven od míčku během protiútoku
43:46 Kapitán fauluje za bránou
42:48 Hodně emotivní moment u Jablonecké brány
42:01 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 7:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #6 Jakub Vysoký (7:3)
41:50 Tyčka teď i po Najmanově střele
41:34 Náchod opět trefuje pouze Kupcovu tyčku
40:01 Začíná poslední dějství tohoto zápasu, Náchod je na míčku
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
40:00 A je po druhé třetině, zatím se Jablonec stará o překvapení kola, snad to vydrží i zbylých dvacet minut
39:30 Prause trefuje opět břevno
38:55 Dnes tu máme návštěvu nějakých 20 diváků
37:30 Horník nádherně ze vzduchu sklepává do branky hostů
37:28 GÓL FLORBAL JABLONEC! 7:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #59 Jakub Horník, asistoval #4 Filip Kapitán (7:2)
33:01 GÓL FLORBAL JABLONEC! 6:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #10 Jan Koravský (6:2)
33:01 Jarolímek nádherně na bližší tyč, 6:2
32:20 Urban se při svém debutu opět prosazuje a zvyšuje
31:57 GÓL FLORBAL JABLONEC! 5:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #57 Tomáš Urban, asistoval #4 Filip Kapitán (5:2)
29:50 Dlouhý souboj u mantinelu, čístý
29:29 Rázl po návratu z trestné hned nebezpečně vystřelil
28:21 Náchod se opět prosazuje v oslabení, ještě trochu budou faulovat a vyhrají
28:19 Výskok na straně Jablonce
27:40 Rázl blokoval florbalku a budeme hrát chvilku 4 na 4
27:14 Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za blokování florbalky
27:05 Knettigova tečovaná rána skončila na břevně
25:35 Vyloučen hráč #58 Jakub Vacek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hrubost
22:28 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #24 Lukáš Rázl bez asistence (3:2)
22:01 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #24 Lukáš Rázl (3:1)
20:54 Vyloučen hráč #17 Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:28 Nepovedená přihrávka hostů končí v autu
15:12 Knettig si málem vážně poranil nohu o mantinel, ale ustál to a hned získal míček
14:20 Náchod teď kombinoval dlouze za vlastní bránou, nakonec Vysoký vystřelil, ale střela byla zblokována
12:32 Kupec na Kantora, ale pokus o průnikovku mu nevyšel
11:44 Náchod nevyužil přesilovku, ale vybojoval rozehrávku ve vlastním rohu
10:57 Bím vlastním tělem blokuje střely
10:00 Nebezpečná standardka Náchoda
09:33 Vyloučen hráč #4 Filip Kapitán družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za blokování florbalky
09:33 Kapitán seknul soupeře a půjde si odsedět trest
09:11 Vysoký nabil na střelu jednomu ze spoluhráčů, ten trefuje pouze Kupce
07:59 Koravský odkopává do bezpečí
07:28 Urban vybojoval, za cenu nepříjemného pádu, faul
06:40 Jablonec překvapuje a dvěma rychlými góly utíká soupeři
06:36 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:0
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #6 Jan Kantor bez asistence (3:0)
06:29 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:0
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #57 Tomáš Urban bez asistence (2:0)
06:14 Langpaul zkusil z protiútoku střelu na vzdálenou tyč
05:36 Náchodští zatím moc neútočí
04:16 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:0
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #4 Filip Kapitán, asistoval #7 Lukáš Jarolímek (1:0)
04:16 Kapitán do přihrávce Jarolímka otevírá skóre
03:43 Kapitán přestřelil
02:30 Hosté se dostali do zajímavého útoku
01:33 Urbanova střela byla zblokována
00:33 Hned po prvním faulu musíme opravovst mantinely
00:01 Úvodní buly pro domácí
00:00 Ještě před začátkem zápasu se Vám omlouvám za menší počet komentářů kterými Vás dnes budu zásobovat. Bohužel se nás zde sešlo málo pořadatelů a tak máme každý hned několik funkcí
00:00 Dobré sobotní odpoledne, vítáme Vás u sledování online přenosu zápas Florbal Jablonec proti B-týmu Primátor Náchod. Dnešní zápas bude pro domácí velmi složitý, jelikož se Náchod nachází na 1. místě tabulky přičemž ze 14 zápasu nevyhráli pouze dva. Poslední vzájemný zápas vyhrál Náchod doma s přehledem 8:2. Domácí tým se zatím drží s pěti výhry na osmém místě tabulky. Dnešní zápas se odehrává v hale Tanvald, ale doufejme že ani toto nezabrání domácím fanouškům přijít podpořit náš tým.