8:11
    Michal SAMOHÝL
    (Horník)

1.FBK Sršni Rožnov p/R - Zlín Lions 8:11
branky: 22. Dominik Eichner, 27. Dominik Eichner, 35. Vladislav Kittel, 35. Dominik Eichner, 36. Adam Burýšek, 37. Dominik Eichner, 51. Vladislav Kittel, 57. Dominik Eichner - 4. Vladimír Blažek, 7. Michal Kundrata, 14. Jakub Haša, 16. Vladimír Blažek, 20. Jakub Haša, 30. Jakub Haša, 32. Jakub Haša, 36. Lukáš Ondroušek, 53. Jakub Haša, 55. Jakub Haša, 60. Michal Samohýl; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Lukáš Slovák 22 - Matěj Kubíček 21; po třetinách: 0:5, 6:3, 2:3
60:00 Komentář domácích Barabáš Pavel (Asistent trenéra): Dnes se tu hrál dobrý florbal, spousta branek. Bohužel jsme v první třetině nechytli tempo a nedokázali ubránit první lajnu soupeře a do předu nic nepředvedli. Od druhé třetiny se hra srovnala, ale pětinbrankový náskok soupeře je držel v klidu. Také máme vysokou marodku, takže když budeme plní a třeba nás podpoři i starší matatoři, tak se nebojím, že bychom ligu neudrželi i kdyby to mělo být v play down. Děkuji soupeři za dobré utkání a fanouškům za podporu v těchto těžkých časech.
60:00 Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér): Ještě ráno jsme přeskládávali druhou a třetí pětku z důvodu nemoci některých hráčů.a taky to na jejich hře bylo vidět. První třetina z naší strany koncentrovaná, ve druhé jsme se nechali strhnout tempem hry a hodně dobře zachytal domácí brankář. Trošku jsme znervozněli, tak jsme zvýšili naše tempo stažením na dvě pětky. Dnešní výhra jde hlavně za první pětkou a bojovností celého týmu. D.)íky našim fanouškům, kteří za námi dojeli.Míra v beku dobrý
60:00 Střely ve 3. části: 12:13
59:22 GÓL Zlín Lions! 8:11
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #84 Michal Samohýl, asistoval #77 Filip Horník (8:11)
58:30 Domácí v šesti
56:50 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 8:10
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #18 Dominik Eichner, asistoval #73 Pavel Barabáš (8:10)
56:17 Timeout 1.FBK Sršni Rožnov p/R
54:40 GÓL Zlín Lions! 7:10
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #31 Vladimír Blažek (7:10)
53:45 Vážení diváci, je to tak napínavé, že ani nedokážu psát
52:56 GÓL Zlín Lions! 7:9
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #95 Michal Kundrata (7:9)
50:44 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 7:8
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #28 Vladislav Kittel, asistoval #86 Daniel Prašivka (7:8)
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
38:53 Dan Slovák teď nahrál soupeří přímo na hokejku, naštěstí Luky Slovák byl ve střehu.
36:40 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 6:8
36:40 Jak přes kopírák. Malá domů - a Eichner snižuje
35:49 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 5:8
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #21 Adam Burýšek, asistoval #28 Vladislav Kittel (5:8)
35:49 Po střele Vládi Kittela tu sice branka zazvonila, ale Adam Burýšek situaci zachraňuje a snižuje na 5:8
35:11 GÓL Zlín Lions! 4:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #87 Adam Jiříček (4:8)
34:55 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:7
34:55 Ze špatné rozehrávky Eichner snižuje na 4:7
34:08 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 3:7
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #28 Vladislav Kittel bez asistence (3:7)
27:32 Luky Slovák při akci 3 na 2 hasí
26:50 Můžeme jen přemýšlet nad tím, co Míra Kasl řekl svým svěřencům v šatně. Ale evidentně to funguje.
26:23 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:5
26:23 Ze standardky proměňuje Eichner a snižuje na 2:5
24:22 Špatné střídání hostů chtěl nyní potrestat Eichner, bohužel minul
23:15 Další skvělý zákrok Slováka
21:52 Luky Slovák odkopl míček až na čepel Rebroše, který mohl přispět další brankou
21:16 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:5
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #18 Dominik Eichner, asistoval #78 Marek Lípový (1:5)
21:16 Krásná akce Eichnera a Lipového končí první brankou pro domácí
20:35 Haša se po neproměněné gólové příležitosti chytá za hlavu
20:01 Buly opět pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:41 GÓL Zlín Lions! 0:5
19:25 Vyloučen hráč #8 Adam Tesárek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
18:30 A nyní další od Najvara z otočky
18:02 Pěkná střela V. Kittela
15:59 GÓL Zlín Lions! 0:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #29 Pavel Malošík (0:4)
15:30 Rožnov po obdržené brance zůstává na své poloivně, a míček má pod kontrolou Zlín
13:34 GÓL Zlín Lions! 0:3
13:18 Hodně šancí na obou stranách
11:41 Z poloviny zkouší i Dan Slovák
10:54 Prašivka se teď proběhl po hřišti, nicméně golman ho do ničeho dalšího nepouští
10:37 Pěkný pokus Šimka z poloviny
09:36 Žniva zlínský pokus blokuje
08:33 Tesárek a Najvar teď hostům pořádně zavařili
08:17 Eichner nahrál A. Burýškovi, střela však skončila za mantinelem
07:20 Pája Barabáš připravil pěkný míček pro P. Burýška, ale bohužel z toho nic nebylo
06:30 GÓL Zlín Lions! 0:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #31 Vladimír Blažek (0:2)
06:30 Zlín teď předvedl velmi pěknou akci, ze které navyšují vedení na 2:0
05:45 Zlín se zatrím prezentuje velmi aktivní hrou a domácí nečeká nic jednoduchého
05:06 Kittel střílí z poloviny, ale jeho pokus není nijak nebezpečný
04:07 Vojta Závorka zablokoval střelu a posílá míček na Tesárka
03:46 GÓL Zlín Lions! 0:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #71 Jakub Haša (0:1)
03:46 Lipový ztratil a hosté ihned skórují
03:16 Slovák má za sebou první zákrok
02:34 Žniva uhasil situaci a posílá míček dopředu
01:35 Třetí lajnu rožnovskýc hsršňu dnes zdobí i Vojta Závorka, který má na tribuně i četnou fanouškovskou základnu
00:54 Adam Burýšek vyráží míček na útočnou polovinu
00:37 Zlínskou rozehrávku zneškodnil Eichner, ale hosté ihned situaci zachraňují
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté
00:01 Vážení diváci, po dlouhé pauze se vám ozýváme z prostředí rožnovské Vaukovky, kde zanedlouho začne zápas 17. kola Národní ligy, ve kterém nastoupí domácí FBK Sršni proti Zlín Lions