9:4
    Šimon BOREK
    (Kučera)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBK Atlas Blansko 9:4
branky: 2. Michal Fuchs, 5. Filip Konrady, 12. Martin Jeníček, 19. Filip Štědrý, 39. Matěj Rapp, 44. Patrik Med, 48. Filip Štědrý, 49. Filip Štědrý, 55. Filip Konrady - 8. Michal Bělaška, 9. Michal Bělaška, 20. Lukáš Kučera, 58. Šimon Borek; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:4; využití: 1:2; diváků: 65; zásahy brankářů: Daniel Dolák 16 - David Tenora 21; po třetinách: 4:3, 1:0, 4:1
60:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Znali jsme sílu soupeře už z našeho prvního měření sil a i u nás se Blansko prezentovalo velmi dobrým dojmem. Škoda, že nemohli dorazit kompletní, aby nás ještě více prověřili. I tak jsme museli být po celý zápas trpěliví a čekat poctivě na své příležitosti. Díky všem za zápas a našim fanouškům za skvělé povzbuzování!
60:00 Komentář hostů Tenora David (Trenér): Dneska, docela dvě třetiny krásné utkání pak se v hale asi objevila aura, která neměla s florbalem docela pra málo společného, docela hodně soubojů, které na oko florbalové rozhodně nebyly. Za nás potom rozhodla nekoncentrovanost v hlavě, která rozhodla, na závěr bych rád poděkoval VŠEM klukům, který chtěli jet na dlouhý výlet do Plzně. Zdravím na dálku naše členy týmu ať už je to náš skvělý trenér Omdra Mach, naše marody, na závěr NAŠE NEUVĚŘITELNÉ ATLAS ULTRAS. Za týden v plné sestavě se vidíme na Královém Dvoru. Díky a užijte si zbytek dne.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
57:08 GÓL FBK Atlas Blansko! 9:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #5 Šimon Borek, asistoval #19 Lukáš Kučera (9:4)
55:55 Přesilové hry mají teď možnost i hosté.
55:54 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:22 Přesilovková formace domácích do vymyslela náramně.
54:21 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 9:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #45 Michal Fuchs (9:3)
52:49 Další přestupek hostů a tudíž další přesilovka domácích.
52:48 Vyloučen hráč #83 Kryštof Indruch družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:39 Další přesná střela Štědrého, využitá přesilovka domácích.
48:38 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 8:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (8:3)
47:57 Vyloučen hráč #5 Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:32 Štědrý střelou do šibenice vymetl veškeré pavučiny.
47:31 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:3
45:50 Hosté přežili další oslabení.
45:28 Šedivý našel na středu volného Konradyho, jeho střelu ale hosté zblokovali.
44:31 Med se úspěšně vymanil z pressu hostů, při koncovce ale branku minul.
43:49 Vyloučen hráč #57 David Čermák družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za opakované přestupky
43:19 Po dlouhém dobývání se domácím podařilo dostat míček za záda Tenora.
43:18 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #45 Michal Fuchs (6:3)
40:30 Na míčku domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
38:22 Poloodkrytou branku hostů trefil Rapp bez problémů.
38:21 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #67 Jakub Šedivý (5:3)
37:20 Hosté v plném počtu.
35:20 Domácí mají další možnost početní výhody.
35:19 Vyloučen hráč #73 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
33:45 Šváchova střela z "mezikruží" pouze do náruče Blanského golmana.
30:50 Už dlouho svírají domácí hosty v útočném pásmu.
29:23 Dolák hasí protiútok hostů.
27:35 Skvělý návrat Konradyho.
24:20 Fuchs se šikovně procpal před branku hostů, Tenora ale nepřekonal.
22:58 Po střele Kučery zazněla za Dolákem branková konstrukce.
20:01 Buly pro hosty, Huleš však s napadáním nešetří.
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:59 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #17 Michal Bělaška (4:3)
19:59 O body hostů se starají zatím pouze dva hráči, tentokrát si role vyměnili.
18:30 Už podruhé v zápase mají domácí dvoubrankový náskok.
18:29 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #15 Filip Blažek (4:2)
17:50 Dolák teď zastavil na brankové čáře skákající míček.
16:03 Tenorův tygří zákrok proti Kuhajdovi.
15:21 Další střela od půlky těsně nad branku, tentokrát od Rappa.
13:27 Míček se odrazil k Hulešovi, ten ale z blízkosti Tenora překonat nedokázal.
11:25 Domácí opět odskakují na jednogólový rozdíl.
11:24 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #87 Martin Jeníček, asistoval #45 Michal Fuchs (3:2)
10:12 Čížkovi se málem podařilo sklepnout vzdušnou přihrávku za záda Tenora.
08:06 Spolupráce dvou stejných hráčů zajišťuje hostům vyrovnání.
08:05 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #17 Michal Bělaška, asistoval #19 Lukáš Kučera (2:2)
07:02 Hosté svou první přesilovku rychle využili.
07:01 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:1
06:46 Vyloučen hráč #9 Pavel Šimeček družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
06:12 Svobodův pokus od půlky pouze nad branku domácích.
04:15 Díky parádní kombinaci druhé lajny odskakují domácí na rozdíl dvou gólů.
04:14 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
02:22 První nebezpečná šance hostů, Dolák ale bezchybný.
01:44 Fuchs dobrou střelou otevírá stav utkání.
01:43 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #87 Martin Jeníček (1:0)
00:56 O první střelu zápasu se postaral Huleš, ale pouze nad branku hostů.
00:01 Úvodní buly pro domácí.