• 46 45:00

Vít SOBEK
    trest do konce utkání

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbal Chomutov 6:3
branky: 6. Martin Švehla, 14. Pavel Vrkoč, 22. Patrik Ráž, 26. Filip Ticháček, 28. Jan Machačný, 43. Patrik Ráž - 9. Kryštof Josef Kalijanko, 40. Vojtěch Daňo, 45. Vojtěch Daňo; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Dalibor Berka; vyloučení: 2:2 + Vít Sobek 4 + TDKU; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Jan Čepička 19 - Matěj Somol 19; po třetinách: 2:1, 3:0, 1:2
45:00 Komentář hostů Linc Petr (Trenér): Nám dnes selhala produktivita v naprosto vyložených šancích k tomu, abychom zápas zdramatizovali. Gratuluji soupeři k postupu.
45:00 Komentář domácích Kuthan Jiří (Trenér): Dnes jsme potvrdili dominanci v krátké sérii a zaslouženě vyhráli. Jsem rád, že jsme si dokázali pohlídat celé utkání a nepřipustili dramatizaci jako včera. Stále jsme se často pouštěli do hry nahoru, dolů, což se nám nemuselo vyplatit. Kdyby se v celém utkání proměnilo aspoň 50% šancí tak na tabuli svítí úplně jiné skóre. Děkuji skvělým fanouškům, kteří nás hnali dopředu. Těším se na další kolo, které bude výrazně náročnější.
45:00 Vyloučen hráč #29 Vít Sobek družstva Florbal Chomutov do konce utkání
45:00 Vyloučen hráč #29 Vít Sobek družstva Florbal Chomutov na 2+2 minuty za nesportovní chování
45:00 Střely ve 3. části: 4:13
44:08 GÓL Florbal Chomutov! 6:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #39 Vojtěch Daňo, asistoval #54 Lukáš Kugel (6:3)
42:11 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #89 Patrik Ráž, asistoval #29 Filip Ticháček (6:2)
39:08 GÓL Florbal Chomutov! 5:2
36:20 Timeout Florbal Chomutov
30:00 Střely ve 2. části: 12:4
28:05 Vyloučen hráč #79 Filip Rohusch družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání
27:14 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #22 Jan Machačný, asistoval #54 Martin Švehla (5:1)
25:43 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #29 Filip Ticháček bez asistence (4:1)
22:46 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil #90 Kryštof Josef Kalijanko.
21:24 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #89 Patrik Ráž, asistoval #69 Pavel Jendrichovský (3:1)
17:28 Vyloučen hráč #84 Matěj Bělohlávek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
17:28 Vyloučen hráč #9 Vojtěch Anderle družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost
15:00 Střely v 1. části: 8:5
14:56 Vyloučen hráč #89 Patrik Ráž družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost
13:34 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #16 Pavel Vrkoč bez asistence (2:1)
08:31 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #90 Kryštof Josef Kalijanko, asistoval #22 Matěj Somol (1:1)
05:43 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #54 Martin Švehla, asistoval #16 Pavel Vrkoč (1:0)