6:3
    David PUDIL
    (Hofman)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FB Hurrican Karlovy Vary 6:3
branky: 7. Patrik Novotný, 14. Jindřich Král, 47. Patrik Novotný, 53. Matěj Šerák, 53. Jindřich Král, 55. Jindřich Král - 8. Rudolf Voják, 29. Radim Šlechta, 60. David Pudil; rozhodčí: Jakub Kantor - Jakub Štěpán; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Matěj Habart 12 - Jan Kolínek 18; po třetinách: 2:1, 0:1, 4:1
60:00 Komentář hostů Moravec Filip (Trenér): Nemůžu dnes nikomu nic vyčíst z pohledu bojovnosti, nasazení. Každý z nás dnes chtěl získat 3 body, které byly důležité v boji o play-off. Soupeř dnes měl silnější individuality, které dokázali ve 3. třetině zápas rozhodnout. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): Dneska velmi zodpovědný výkon, dodržená taktika, která vedla k zisku  n3 bodů. Zaslouženě jsme konečně vyhráli a přejeme zraněnému hráči brzké uzdravení. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:32 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #38 David Pudil, asistoval #97 Jakub Hofman (6:3)
56:53 Vyloučen hráč #68 Jan Sedlák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
54:54 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #95 Jindřich Král, asistoval #18 Matěj Šerák (6:2)
54:34 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
52:56 Milevsko ukázalo jasně svou sílu a velmi rychle si vytvořilo náskok oproti hostům.
52:55 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:2
52:43 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #18 Matěj Šerák, asistoval #5 Daniel Dolejš (4:2)
49:55 I hosté si vyzkoušeli přesilovku, snažili co nejvíc mohli, ale do domácí branky nezakončili.
47:56 Vyloučen hráč #7 Patrik Novotný družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování florbalky
46:07 Domácí skvěle využili přesilovku ve svůj prospěch.
46:06 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #5 Daniel Dolejš (3:2)
45:06 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Slavík družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:57 Hra nabrala opravdu rychlé tempo
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
33:58 Oba týmy se přetahují o míček a všemi silami se snaží zakončit a předčit soupeře.
28:55 Karlovy Vary tvrdou hrou zakončili a dorovnali skóre.
28:54 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #26 Radim Šlechta, asistoval #87 Jaroslav Krechňák (2:2)
26:58 Hosté se soustředí před domácí brankou a co nejvíce se snaží střílet a golmana prolomit.
22:07 Hosté ve druhé třetině nasadili rychlejší tempo.
20:00 Střely v 1. části: 6:4
13:08 Tvrdý nájezd milevské lajny a zvyšují opět skóre.
13:07 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:1
07:37 Hosti se vzepřeli, domácí překvapili a vyrovnávají skore.
07:36 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják bez asistence (1:1)
06:34 Skvěla kombinace Milevska jim přinesla první gól.
06:33 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #38 Petr Heřmánek (1:0)
02:07 Domácí se od začátku drží na míčku a hrají hned tvrdě.