2:10
    Adam DELONG
    (Vítovec)

BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice  2:10
branky: 9. Vilém Doležal, 34. Jakub Boček - 24. Michal Pažák, 31. Jakub Hubálek, 33. Jakub Hubálek, 37. Jan Šebesta, 46. Matyáš Šindler, 47. Adam Delong, 49. Jakub Hubálek, 53. Jan Šebesta, 57. Jiří Besta, 58. Adam Delong; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 140; zásahy brankářů: Daniel Körber 14 - Denis Jasiok 11; po třetinách: 1:0, 1:4, 0:6
60:00 Střely ve 3. části: 4:12
57:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #77 Ondřej Vítovec (2:10)
57:17 Delongova střela od mantinelu propadla Körberovi pod rukou, hosté tak zakulatili své skóre.
56:49 Timeout BLACK ANGELS
56:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #13 Rostislav Gattnar (2:9)
56:49 Tento gól byl vůči Körberovi velmi nespravedlivý. Nejprve skvělým zákrokem při přesunu zneškodnil první Bestův pokus, míček se ale odrazil jeho soupeři přímo na čepel. Dorážka tak byla snadná.
56:08 Blaci zatím velmi dobře brání oslabení většinou s balonkem na florbalce. Případně je jistí Körber parádními zákroky.
54:55 Vyloučen hráč #71 Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky
54:55 Z velmi zmatené situace v předbrankovém prostoru domácích nakonec Jakub Boček získává trest na dvě minuty.
52:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #86 Marek Matejčík (2:8)
52:04 Obrana domácích už nestíhá včas reagovat na křížné přihrávky Vítkovic. Körber sice správně skákal na opačnou stranu branky, ani tak se střelou Šebesty nic nezmohl.
50:01 Gattnar se dostal do samostatného úniku a chtěl přehodit ležícího Körbera, míček však přeletěl branku.
48:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #25 Matyáš Šindler (2:7)
48:14 Jak jsme v této sérii zvyklí, ve třetích třetinách se sypou góly do sítě Blacků a dnešní utkání není výjimkou. Bauman byl připraven na správném místě blokovat Hubálkovu střelu, přesto nebyl úspěšný.
47:19 Vyloučen hráč #17 Matouš Burian družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
47:19 Až v půlce třetí třetiny uvidíme početní výhodu za prohřešek Buriana, při kterém dokonce zlomil florbalku.
46:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #25 Matyáš Šindler (2:6)
46:48 Šindler se vzápětí objevil u dalšíího gólu, tentokrát přihrávkou vyzval Delonga, který svou střelu zamířil přesně.
45:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #88 Jiří Besta (2:5)
45:05 Šindler čekal před brankou, která se mu naskytla po střele Besty. Dorážkou pak dokázal pokořit Körbera.
43:53 O tom, kdo bude mít možnost rozehrávat rozhodlo kámen nůžky papír. Vyhrál Obuškevič.
40:01 Úvodní buly poslední třetiny základní hrací doby vyhrály Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
37:14 Jasiok se už už přesouval k druhé tyči když se míček vrátil do míst, které právě opustil. Naštěstí pro něj tam dokázal zanechat svou nohu a parádním zákrokem brání Vítkovcké dvoubrankové vedení.
36:36 Jasiok chytil do rukou spoluhráčovu přihrávku a Blaci měli proto nebezpečnou standartku. Zeď Vítkovic ale byla účinná.
36:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta bez asistence (2:4)
36:01 Nedáš, dostaneš... Burian s Bočkem se nejprve hrnuli do protiútoku, Šebesta jim ale překazil přihrávku a otočil směr na Körbera, kterého na konci akce prostřelil.
33:34 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #17 Matouš Burian (2:3)
33:34 Jakubovi Bočkovi se jeho první pokus nevydařil, pln odhodlání ale zvládl doběhnout svou vlastní odraženou střelu a dorazit míček za Jasioka.
32:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #27 Michal Pažák (1:3)
32:57 Pevný obranný blok Black Angels nedokázal dostatečně důrazně přistoupit k dorážejícímu Hubálkovi.
32:05 Vítkovičtí obránci teď nechali Hanákovi spoustu času na zakončení. Naštěstí pro ně minul.
30:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #86 Marek Matejčík (1:2)
30:25 Hubálek překvapil přesouvajícího se Körbera přízemní střelou. Vítkovice poprvé v zápase získávají vedení.
29:17 Körber se nenechává zahanbit, předvedl podobný zákrok jak před chvílí Jasiok.
28:25 Parádním zákrokem se teď připomněl Jasiok, který reflexně zneškodnil Burianovu střelu.
25:39 To samé teď musel řešit i na druhé straně Körber, ten vleže sledoval Hubálka přestřelovat branku.
24:39 Jasiok teď musel řešit zmatek ve svém brankovišti, krizi však úspěšně zažehnal.
23:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #55 Jakub Hubálek (1:1)
23:53 Blaci teď nějakou dobu nedokázali udržet míček zkrocený na florbalce. Jedné takové chyby využil Pažák, který Körberovi nedal moc šanci.
23:01 Novotný se snažil přestřelit blokujícího Vítovce, minul ale kvůli tomu bránu.
20:01 První buly druhé třetiny pro Blacky.
20:00 Střely v 1. části: 4:5
19:23 Körber zlikvidoval Gattnarův výpad.
16:33 Körber už poněkolikáté v zápase využil svou helmu k zákroku.
13:57 Matěj Boček nedokázal před Jasiokovou brankou trefit ve střele míček po nabídce od jeho bratra Jakuba.
11:43 Fryš nabídl chybnou přihrávkou příležitost Gattnarovi ke střele. Körber si mohl oddychnout když za sebou slyšel pouze zvonící tyč a nikoliv vlnící se síť.
08:39 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #93 Radek Hanák (1:0)
08:39 Domácí ve vedení! Čáslava se dokázal dostat do protiútoku, krosovkou přihrál na levou stranu hřiště Hanákovi, který z první zklepl Doležalovi. Míček před ním lehce poskakoval, i tak ale zvládl před Jasiokem zakličkovat a vsítit první branku utkání.
05:58 Rostislav Gattnar právě pohrdl brankou otevřenou dokořán, stav stále nerozhodný.
05:36 Burian opět na konci povedené akce domácích, Jasiokovu branku ale minul.
03:51 Körber si právě na střídačce nechává zamrazit lehké zranění, které mu vzniklo po srážce s Novotným po jeho úspěšném zákroku.
02:49 Burianův pokus zblokován, Blackům tak ve statistikách stále svítí nula střel na branku.
00:35 Vítovcova střela z dálky bude sice prvním pokusem v zápasu, Körber ale zasahuje bez problému.
00:01 Úvodní vhazování zápasu vyhrály Vítkovice.
00:00 Dámy a pánové, vítejte u čtvrtého utkání čtvrtfinále Livesport Superligy mezi BLACK ANGELS a 1. SC TEMPISH Vítkovice. Domácí "černí andělé" dnes odvrací konec sezony, neboť zatím prohráli všechny tři předchozí zápasy se soupeřem z Ostravy.