• 59 58:57
    5:8
    (Buršík)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 5:8
branky: 9. Matěj Jambor, 10. Tom Ondrušek, 38. Mikuláš Komárek, 44. Marek Vávra, 55. Jiří Bauer - 23. Jakub Buršík, 23. Patrik Šebek, 30. Karel Petrák, 31. Vojtěch Bílek, 32. Jakub Buršík, 43. Filip Forman, 55. Jan Řehoř, 59. Filip Forman; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 5:1; využití: 0:3; diváků: 358; zásahy brankářů: Karel Hodík 17 - Tomáš Hyršl 16; po třetinách: 2:0, 1:5, 2:3
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
58:57 GÓL FbŠ Bohemians! 5:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #21 Jakub Buršík (5:8)
58:57 Osmý gól Bohemky přidává Filip Forman.
58:17 Kisugite chtěl dovézt míček do prázdné branky, ale na poslední chvíli mu Bauer míček vyrázil za bránu.
57:23 Proběhlo další prozkoumání gólu Bohemians, který nakonec neplatí.
54:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #9 Mikuláš Komárek (5:7)
54:57 Komárek našel volného Bauera, který proměňuje.
54:04 GÓL FbŠ Bohemians! 4:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Jan Řehoř, asistoval #7 Patrik Šebek (4:7)
54:04 Šebek na Řehoře, a ten dává gól do prázdné branky.
53:40 Chodov jde do šesti bez brankáře.
51:34 Domácí hrají v plném počtu.
49:34 Vyloučen hráč #9 Mikuláš Komárek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
49:34 Třetí vyloučení Mikuláše Komárka a další zbytečné oslabení.
49:16 Chodov svou přesilovku nevyužil a Bohemka hraje v plném počtu.
47:16 Vyloučen hráč #77 Jaroslav Petrák družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
47:16 První vyloučení ze strany hostů.
46:24 Skvělý zákrok Karla Hodíka.
43:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #25 Tom Ondrušek (4:6)
43:13 Skvělá standardka Chodova na velkém brankovišti končí v brance.
42:35 GÓL FbŠ Bohemians! 3:6
42:35 Forman využívá další přesilovku Bohemians.
41:04 Vyloučen hráč #9 Mikuláš Komárek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
41:04 Další vyloučení domácích.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 5:13
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #14 Ondřej Vošta (3:5)
37:12 Mikuláš Komárek snižuje ztrátu na 3:5.
33:37 Domácím se podařilo toto oslabení udržet.
31:37 Vyloučen hráč #19 Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:37 A máme tu už třetí vyloučení ze strany domácích.
31:12 GÓL FbŠ Bohemians! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #38 Jan Malič (2:5)
31:12 Minuta stačila na další gól Jakuba Buršíka.
30:10 GÓL FbŠ Bohemians! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #24 Vojtěch Bílek, asistoval #5 Martin Kisugite (2:4)
30:10 Rychlá střela Vojtěcha Bílka končí v brance.
29:23 GÓL FbŠ Bohemians! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #81 Filip Forman (2:3)
29:23 Hostům se přesilovka opět vyplatila a dostávají se do vedení.
27:51 Bohemka si zahraje druhou přesilovku.
27:40 Hodík vyráží střelu Petráka.
25:20 Hosté po využité přesilovce ožili a drží míček na svých holích.
22:58 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #77 Jaroslav Petrák (2:2)
22:58 Patrik Šebek využívá přesilovku a srovnává stav na 2:2.
22:34 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #11 Ondřej Kawulok (2:1)
22:34 Vyloučen hráč #85 Jakub Dufek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry
22:34 První vyloučení zápasu a Bohemians si zahrají přesilovku.
22:34 Gól se opět musel přezkoumávat a po následném verdiktu rozhodčích platí.
21:20 Střela Buršíka skončila za Hodíkem, ale ne za brankovou čarou a gól z toho není.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00 První třetina byla velice napínavá a viděli jsme spoustu šancí. Uvidíme, co přinese třetina druhá.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:43 Hezká kombinace Vávry a Ondruška, ale neúspěšně.
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:02 Další gól Chodova, který neplatí.
17:46 Komárek 2x střílí, ale Hyrlš předvádí úžasný zákrok.
15:10 Skřivánek doráží střelu svého spoluhráče, ale brankář hostů je připraven a míček chytá.
13:10 Vošta trefuje Hyršlovu ruku.
10:44 Rozhodčí si nebyli jisti brankou Komárka, a tak proběhlo přezkoumání na videu. Gól nakonec neplatí.
09:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #21 Marek Vávra (2:0)
09:43 Tom Ondrušek se po přihrávce Marka Vávry jednoduše otočil a vystřelil.
08:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor bez asistence (1:0)
08:31 Matěj Jambor otevírá skóre zápasu, a také je to jeho první gól v Livesport Superlize, gratulujeme!
08:03 Opět střílí Kawulok, ale míček končí za mantinelem.
06:24 Horký rozehrává z rohu u své branky a je z toho akce, kterou ukončuje až Hyršl.
04:40 Hosté tlačí na domácí, ale ti je ke svému golmanu nepouští.
02:57 Chodov působí na domácím poli mnohem jistěji a Bohemka musí bránit.
00:27 Ondřej Kawulok svou silnou střelou nevyvedl Karla Hodíka z míry.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým hostů.
00:00 Vítáme vás na dnešním utkání 3. kola play-off Livesport Superligy, kde se proti sobě utká FAT PIPE FLORBAL CHODOV a FbŠ Bohemians.