55
  • 55 54:45
    Hurrican

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FB Hurrican Karlovy Vary 4:1
branky: 24. Antonín Stárek, 32. Milan Tichý, 37. Jan Peška, 37. Jaromír Ekl - 31. Tomáš Navrátil; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 2 + Jakub Jirsa 4:1; využití: 0:0; diváků: 504; zásahy brankářů: Jan Dvořák 15 - Jan Eckhardt 19; po třetinách: 0:0, 4:1, 0:0
60:00 Střely ve 3. části: 4:6
59:07 Necelá minuta dělí Lípu od udržení Superligy!
58:02 Domácí tým rozehárvá v útočném rohu.
57:18 Vary znovu v šesti.
56:20 Vary rozehrávají v útočném rohu.
55:01 Vary to zkouší v šesti.
54:45 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
54:17 Klápa střílí, ale úplně mimo bránu Dvořáka.
53:32 Hosté na útočné polovině, ale bez střely.
52:01 Vary zatím bez zakončení celou přesilovku.
51:10 Vary roezhrávají u poloviny hřiště po faulu Mlejnka.
50:44 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
50:21 Tichý nahazuje na Pešku do rohu a ten vrací míček do obrany Slanému.
49:06 Po střele Zemana přichází výborný blok Karla.
48:20 Výborně podržel čas Tichý.
47:24 První polovina trestu uběhla a domácí brání výborně.
46:12 Další střelu v oslabení přidává Tichý.
45:37 Vavruška několikrát dorážel, ale pokaždé do golmana hostí.
45:24 Vyloučen hráč #55 Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2+2 minuty za hákování
44:22 Vary roezhrávají v útočném rohu a míček posílají obráncům.
43:38 Mlejnek vyhodil míček mimo hrazení a hosté rozehrávají na vlastní polovině.
42:02 Výborný obranný zákrok Stárka.
41:03 Hosté roezhrávají u poloviny hřiště, ale domácí je vytlačují na vlastní polovinu.
40:01 První buly třetí třetiny vyhrávají domácí a hosté jdou hned aktivně napadat.
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
39:06 Stárek od mantinelu trefuje golmana hostí do masky.
38:21 Vary rozerávají na polovině hřiště, ale dostávají se pouze za bránu domácíh.
37:26 Stárek nahazuje na Krajcigra, ale hosté se zmocnili míčku a běží do protiútoku.
36:31 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #55 Jakub Jirsa (4:1)
36:20 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #77 Radek Krajcigr (3:1)
36:12 Hosté roezhrávají v útočném rohu, Peška získává míček a žene se do útoku.
35:07 BUly v rohu hřiště vyhrávají hosté.
35:06 Trestné střílení družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa neproměnil #77 Radek Krajcigr.
34:05 Slaný v útoku přichází o míček a Vary se valí do útoku.
33:07 Po faulu Pešky rozehrávají Vary ve vlastním rohu.
32:10 Vary rozehrávají na vlastní polovině a následně Krajcigr posíla hráče hostí za mantinel.
31:53 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý z trestného střílení (2:1)
31:17 Kouba svým sprintem předběhl Zemana a dostal se do zakončení.
30:28 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #21 Tomáš Navrátil, asistoval #55 Tomáš Nushart (1:1)
30:13 Krásná kombinace Jirsy a Vavrušky gólem nekončí.
29:43 Lípa rozehrává u vlastní branky po nedovolém bránění Klápy.
28:33 Slaný získal míček a sprintuje s ním až za půlku, následně míček předává Peškovi.
27:29 Vary u míčku na vlastní polovně, snaží se dostat na útočnou polovinu, ale domácí skvěle brání každou jejich šanci.
26:13 Lípa neskutečně točí Vary, ale bez zakončení.
25:08 Jirsa nahazuje na Slaného a ten do šance dostává Vavrušku.
24:07 Krajcigr promáchl v obrovské šanci.
23:31 Po první brance utkání vyhrávají buly domácí.
23:30 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #20 Antonín Stárek, asistoval #50 Štěpán Slaný (1:0)
22:54 Domácí se zatáhli na svoji polovinu, aby prostřídali hráče a hned jdou zase do útoku.
21:38 Tichý posílá míček po mantinelu a Peška je hned v šanci.
20:44 Domácí střídají na míčku a čerstvá lajna už vybíhá do útoku.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 7:4
19:48 Po shlédnutí videozáznamu bylo zrušeno signalizované trestné střílení.
19:24 Po nahrávce tichého na stojícího Kopiče u brankoviště, střílí Kooič pouze do brankáře hostí.
18:49 V dobré pozici střílí Vavruška, ale Zeman jeho střelu blokuje.
17:04 Po skvělém zákroku Dvořáka přichází faul a tak Lípa rozehrává u vlastní branky a jde hned do útoku.
16:17 Slaný vyhazuje míček až za branku hostí a tak získává dostatečný čas, aby si jeho spoluhráči mohli vystřídat.
15:27 Vary si přihrávají okoloobrany domácíh, zatím bez zakončení.
14:47 Vary také zahajují svojí první přesilovou hru, tentokrát ale v rohu.
14:46 Vyloučen hráč #19 Albert Kouba družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
14:27 Lípa se naží prokombinovat na útočící půlku, ale hosté jim zatím nedávají vůbec žádnou šanci.
13:21 Slaný trefuje již druhou tyčku za tuto přesilovku.
12:23 Vary získávají míček a jdou do útoku, kde je o něj připravuje Tichý.
11:43 Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
11:43 Domácí zahajují přesilovou hru na polovině hřiště.
10:01 Zeman fauluje Koubu a domácí rozehrávají na půlce, míček jim ale ujíždí z čepele a tak se Kopič vrací na až za vlastní bránu, kde znovu získal míček a jde do útoku.
09:13 Po střele Starchoty předvádí Dvořák neskutečný zákrok!
08:27 Štěrba z půlky trefuje tyčku.
07:47 Karel přichází o míček v útočném rohu a Vary jdou do útoku.
06:45 Stárek míří svoji střelu na kasu, trefuje tyčku a Peška se ještě snaží dorazit míček do brány.
05:31 Peška z rohu posíla míček na Tichého před brankoviště, ale Tichý netrefuje míček.
04:26 Po dobré kombinaci Stárka a Tichého se Pekárek dostává do střely.
03:14 Tichý se opírá do střely a z půlky hřiště se trefuje pouze do bránícícho hráče.
02:39 Hosté rozehrávají ve vlastním rohu, míček ale po chvíli získává Stárek a Lípa jde znovu do útoku.
01:53 Vary nahazují na útočnou polovinu, kde se míčku uchopuje Tichý.
00:44 Klápa střílí od střídačky domácíh, ale trefuje Dvořáka.
00:01 První buly tohoto utkání vyhrávají domácí a Peška se dostává po mantinelu na útočící polovinu, kde je faulován a Tichý rozehrává standartku.
00:00 Dobrý sobotní večer vážení florbaloví diváci, vítáme vás u sedmého zápasu 1.kola paly-down. Dnešní utkání rozhodne o všem, takže máte určitě co sledovat. Nyní vám už jen popřeji hezké počtení.