5:2
    Jiří KOUTNÝ
    ()

TROOPERS - FAT PIPE Start98 5:2
branky: 23. Jiří Koutný, 26. Daniel Budík, 29. Jiří Knotek, 52. Marek Paulík, 58. Jiří Koutný - 5. Lukáš Sedláček, 44. Radim Slunečko; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 28 - Karel Hodík 21; po třetinách: 0:1, 3:0, 2:1
60:00 Komentář hostů: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Markem Šmídem a trenérem Václavem Bučkem: https://youtu.be/7RnijIYhnF0
60:00 Komentář domácích: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Markem Jedličkou a trenérem Ivem Bartkem:  https://youtu.be/5BFJubZxvfA
60:00 Střely ve 3. části: 6:11
57:37 GÓL TROOPERS! 5:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #12 Jiří Koutný bez asistence (5:2)
57:37 Domácí gólem do prázdné brány rozhodují dnešní utkání.
53:40 Vyloučen hráč #15 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hrubost
53:40 Vyloučen hráč #8 Vít Mlejnek družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
51:54 Timeout FAT PIPE Start98
51:54 GÓL TROOPERS! 4:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #42 Marek Paulík, asistoval #21 Daniel Budík (4:2)
50:30 V posledních minutách sledujeme aktivní a fyzicky náročnou pasáž z obou stran.
43:25 GÓL FAT PIPE Start98! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #19 Radim Slunečko, asistoval #20 Marek Šmíd (3:2)
43:25 Na konci dvojnásobné přesilovky hostující přece jenom výhodu využívají a snižují na rozdíl jediné branky.
41:44 Vyloučen hráč #19 Jan Daler družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
41:44 Vyloučen hráč #8 Vít Mlejnek družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
36:48 Hostucíjí tým držel celou přesilovou hru míček na své útočné polovině, ale do vyložené šance se nedostal a přesilovku nevyužil.
34:47 Vyloučen hráč #97 Ondřej Trávníček družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
28:43 GÓL TROOPERS! 3:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #27 Petr Kadlec (3:1)
28:43 Tak to byla rychlost. Hned po třech vteřinách přesilové hry domací zvyšují vedení. Na střelu z první po krosové přihrávce gólman hostujícího celku neměl nárok.
28:40 Vyloučen hráč #24 David Jirásek družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:38 Po chybě v rozehrávce hostujícího celku se domací dostali do přečíslení 2 na 1, ale se střelou na střed branky neměl hostující brankář problém.
25:08 GÓL TROOPERS! 2:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #18 Jakub Peška (2:1)
25:08 Po standartní situaci se domácí ujímají vedení schovanou střelou na zadní tyč.
22:10 GÓL TROOPERS! 1:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #12 Jiří Koutný, asistoval #28 Jiří Knotek (1:1)
22:10 Po krásné a rychlé kombinaci na jeden dotek srovnávají domácí skóre.
21:31 Druhou třetinu začali aktivněji domácí.
20:00 Střely v 1. části: 10:13
18:43 Další střela domácích končí kvalitním blokem hostující hráče.
18:08 Dobrým presinkem se domácí Troopers dostali do dobré šance, ale zakončení chyběla přesnost.
15:15 Rozehrávka z rohu skončila nenápadnou, ale nebezpečnou střelou na branku domácích.
12:01 Únik domácích Troopers 3 na 2 skončil zablokovanou přihrávkou.
10:00 Nyni jsme svědky pasáže, kdy ani jeden tým není schopen se dostat do zakončení.
07:47 První šance přicházejí také z druhé strany, ale zatím tempo hry diktuje hostující celek.
04:29 GÓL FAT PIPE Start98! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #14 Lukáš Sedláček, asistoval #44 Viktor Chaloupka (0:1)
02:43 Hostující tým přidává na aktivě a dostává se dalších zajímavých šancí, skóre se ovšem nemění.
01:17 Do první šance se dostal hostující celek, ale brankář domácích je pozorný.