7:10
    David KOZELKA
    ()

Aligators Klobouky - FbC Plzeň 7:10
branky: 28. František Chmela, 31. Viktor Kejík, 34. Matyáš Zouhar, 44. Ondřej Lorenc, 48. Tomáš Líznar, 55. Roman Svoboda, 60. Ondřej Lorenc - 9. Vítek Vyčíchlo, 13. Matěj Šebek, 18. Josef Tomášek, 21. Filip Nový, 25. Matěj Vošta, 28. Jiří Winter, 35. Matěj Vošta, 37. Vojtěch Kuneš, 41. Václav Zábran, 60. David Kozelka; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 5, Michal Prokeš 12 - Jan Král 10; po třetinách: 0:3, 3:5, 4:2
60:00 Komentář domácích Procházka Patrik (Vedoucí): Komentář
60:00 Komentář hostů Michálek Václav (Trenér): Komentář
60:00 Střely ve 3. části: 6:12
60:00 Komentář nejlepšího hráče utkání FbC Plzeň - Vít Malý
60:00 Komentář nejlepšího hráče utkání z Aligators Klobouky - Ondřej Lorenc
59:59 GÓL FbC Plzeň! 7:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #11 David Kozelka bez asistence (7:10)
59:55 GÓL Aligators Klobouky! 7:9
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #99 Ondřej Lorenc, asistoval #16 Tomáš Popovský (7:9)
58:02 Hosté hrají přesilovku 5 na 3.
58:01 Vyloučen hráč #46 Filip Konstant družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost
57:47 Těžký zákrok brankáře Prokeše.
57:19 Vyloučen hráč #69 Roman Svoboda družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
56:51 Malý si vybojoval po krasném technickém prvku přesilovku. Je odložené vyloučení nyní.
54:38 GÓL Aligators Klobouky! 6:9
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #69 Roman Svoboda, asistoval #3 Matyáš Zouhar (6:9)
54:32 Svoboda z těžkého úhlu snižuje a vykřesává naději pro domácí.
53:48 Domácí jsou v plném počtu.
51:49 První přesilovku dnešního utkání si zahrají hosté.
51:48 Vyloučen hráč #16 Tomáš Popovský družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost
49:34 Domácí Konstatnt projel celé hřiště, avšak branku nevstřelil.
48:38 Tempo hry se rapidně zvýšilo.
47:32 Líznar využil odloženého vyloučení a snižuje po dorážce.
47:31 GÓL Aligators Klobouky! 5:9
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #40 Pavel Zbořil (5:9)
45:47 Domácí 3. lajna teď na hřšti "tvrdí" muziku.
44:37 Lorenc vybojoval míček na vlastní polovině a po individuální akci střílí branku.
43:36 GÓL Aligators Klobouky! 4:9
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #99 Ondřej Lorenc bez asistence (4:9)
42:54 Volný úderpro domácí nekončí v síti.
42:10 Domácí nestíhají tempo.
40:32 Další neuvěřitelný gól v domácí síti. Hostující hráč stál za brankou, kde nabral míček na čepel a a trikem zavěsil na bližší tyč.
40:31 GÓL FbC Plzeň! 3:9
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (3:9)
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
36:32 Další krásně sehraná akce hostující Malého, končí brankou do "prázdné branky" Prokeše.
36:31 GÓL FbC Plzeň! 3:8
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #81 Vít Malý (3:8)
35:20 Domácí měli volný úder z nebezpečné pozice, který nevyužívají.
34:29 Neuvěřitelná produktivita hostů z Plzně. Čtvrtá střela v této třetině znamená 4. branku v síti Aligators.
34:28 GÓL FbC Plzeň! 3:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta bez asistence (3:7)
33:30 Domácí Jedlička T. uhrál uhrál tvrdý souboj proti Malému a našel volného Zouhara, který snižuje.
33:29 GÓL Aligators Klobouky! 3:6
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #89 Tomáš Jedlička (3:6)
33:02 Hostující Vošta si připsal výborný blok proti střele Zouhara.
30:56 Střela Kejíka zapadna k překvapení všech do sítě.
30:55 GÓL Aligators Klobouky! 2:6
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #35 Viktor Kejík, asistoval #69 Roman Svoboda (2:6)
27:58 GÓL Aligators Klobouky! 1:6
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #33 František Chmela, asistoval #74 Jakub Hűbner (1:6)
27:17 Střela po volném úderu končí na zadní tyči brankáře Rychlého, který přenechává místo mezi tyčemi Michalu Prokešovi.
27:16 GÓL FbC Plzeň! 0:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #80 Jiří Winter, asistoval #22 Štěpán Plachý (0:6)
27:16 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Michal Prokeš družstva Aligators Klobouky
26:50 Domácí obránce Juračka 2. zápas po sobě láme hokejku.
25:22 Zbytečná ztráta domácích na polovině Plzně zapříčinil protiútok, který skončil za bezmocným brankářem Rychlým.
24:21 GÓL FbC Plzeň! 0:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (0:5)
23:15 Hosté nevyužili chybu v domácí obraně, když střela do prázdné branky končí v boční síti.
20:51 Nádherná akce hostů na 1 dotek končí v brance.
20:50 GÓL FbC Plzeň! 0:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (0:4)
20:01 Druhou třetinu začíná na míčku Plzeň.
20:00 Střely v 1. části: 5:8
19:00 Hosté na začátku poslední minuty 1. třetiny drží míček.
17:37 Po závaru před domácí brankou, zvýšují hosté střelou za bezmocného brankáře.
17:36 GÓL FbC Plzeň! 0:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (0:3)
15:40 Domácí teď zavřeli Plzeň na jejich polovině, avšak diváci šanci neviděli.
13:57 Domácímu týmu se po aktivním začátku nedaří v útočné fázi.
12:35 Hosté využili volný úder a navyšují skóre.
12:34 GÓL FbC Plzeň! 0:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #68 Matěj Šebek, asistoval #62 Matěj Vošta (0:2)
11:52 Domácí obránce Hos si připsal 2 důležité bloky, avšak následně Juračka provedl velkou hrubku, kterou hostující Plzeň nevyužila.
10:44 Hosté mají více ze hry, konec domácí branky létají nebezpečné střely.
09:51 Nebezpečná střela domácího Lorence končí končí zákrokem brankáře.
08:52 Střela ze středu hřiště končí v brance.
08:51 GÓL FbC Plzeň! 0:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #90 Tomáš Rosa (0:1)
06:10 Domácí brankář Rychlý zachránil míček na brankové čáře.
05:44 Hraje se aktivní florbal. Akce střídá akci.
03:52 Dobrý blok domácího Juračky a následně zákrok brankáře Rychlého.
02:55 Protiútok hostů končí opět střelou do boční sítě.
02:02 Domácí Zouhar ve velké šanci mimo střílí mimo branku.
01:37 Šance hostů končí na boční síti.
00:25 Domácí začali velmi aktivně.
00:01 Úvodní buly pro hosty.